Question Kimsenin bahsetmediği en ilginç ilaç nedir?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba,
Sadece merak ediyorum, kimsenin bahsetmediği, daha fazla ilgiyi hak eden en ilginç İlaç nedir? Ve sizce neden bu ilaç bu kadar az ilgi görüyor?

Teşekkürler
Ps. Kötü İngilizcem için özür dilerim, ana dilim değil

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
4-MAR ürkütücü görünüyor ama denenebilir, kim bilir.
Florokokain de bir başka ilginç ürün.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Ben de 4-MAR'ı merak ediyorum.

Uyarıcı kullanmaya alışkın birinden bir hikaye duymak isterim, çünkü internetteki hesaplar her yerde ve çoğu uydurma gibi görünüyor.

Kesin olarak bildiğim tek şey, ağızdan alırsanız en az 16 saat sürdüğü.

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Birkaç yıl önce 4-MAR satıcısı ya da üreticisi bulmaya çalıştım ve nereden temin edebileceğimi bilen ya da daha önce duymuş olan kimseyi bulamadım. Çin beni yine hayal kırıklığına uğrattı. Kulağa hoş geliyor ama asla bilemezsiniz.

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
2ct2

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Bu ve 2ct7, genel olarak 2c'ler de

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Bana bir 2c-21 ver
2c-n meşhur 2-*****

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
2*****, 2cn kadar kötüydü ama 2c21 bir mücevherdi

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
987
Deals
1
Harmaline. Çoğu insan bunun sadece bir MAOI A olduğunu düşünür, ancak bu bir halüsinojendir. Geçen gün 200 mg aldım ve işitsel ve görsel halüsinasyonlar gördüm. İlginç olan şey, görsellerin N,N,DMT, psilosin veya LSD gibi denediğim triptaminlerden oldukça farklı olmasıydı. Dürüst olmak gerekirse o kadar derin değil ama hiç benzemiyor. Geometrik şekiller veya mor ve yeşiller yok... ayrıca koordinasyon ve ağır sarhoşluk da yok. Ebay'den aldım. 😆😉

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bunu bilmiyordum, bir sürü Suriye Rue yetiştirmeye başladım. Bunu denemek zorunda kalacağım!

Cool5678

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
5-(2-Aminopropil)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] empatojenik etkileri olan bir indol ve fenetilamin türevidir

Tartışma için ilginç bir ürün öneriyorum ......

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
683
5-IT'yi denedim, maddeyi sevmedim.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Bu bileşikte bir şeylerin eksik olduğuna katılıyorum

maloo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Hiç kimsenin hexen dediğini duymadım. sosyalliği artıracak, size ikinci bir rüzgar verecek ve ruh halinize kesin bir destek sağlayacak bileşikleri seviyorsanız, bakmanız gereken bir şey olabilir

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
2-c-t-7?
Ülkemde RC'lerin yasal hale geldiği (6 aydan kısa bir süre) ve küçük dükkanların açıldığı kısa bir süre vardı.
2-c-t-2, 7, vs vs ve diğer belirsiz bileşik isimlerini hatırlıyorum.

Ancak bu dükkanların nereden tedarik ettiklerinden emin değilim (muhtemelen Lizard? 20 yıldan fazla zaman önceydi, bu yüzden gerçekten hiçbir fikrim yok haaa) - ama tek hatırladığım c-t-7'yi iki kez denediğimde benim için hoş bir şey değildi. Birçok farklı uyuşturucu sınıfını denedim, bu bana taşikardi veren ve hoş bir uyarımın yarısı olan çok az kişiden biriydi, ancak sadece ortaya çıkma sırasında, daha sonra sadece hafif psychedelic olumsuz etkilerin yanları ve hisleri vardı.

Yine, denediğim şey tamamen başka bir şey olabilir, bu yüzden soruyorum bu bileşiğin ilginizi çeken özelliği nedir?

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
61
Deals
45
Hakkında çok şey duydum, ben de kendim yaptım. Vücut yükünde 2c-b'den çok daha iyi, gerçekten güçlü ve hoş bir his, şarkı söylemek sadece İNANILMAZ, görselleri almak için henüz çok fazla almadım ama deneyimi gerçekten değerli buldum. Bana anlattıklarınız 2c-t-2'yi daha çok düşünmeme neden oldu.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim! Evet, bu tür RC'leri içeren torbaların üzerinde tam olarak hangi numaranın yazılı olduğunu hatırlamıyor olabilirim. ;) Sadece küçük bir rakam bile büyük bir fark yaratabilir!
O zaman muhtemelen 2c-t-2 almışımdır. Sanırım daha büyük bir dozaj bile aldım çünkü 1 saatten fazla bir süredir herhangi bir etki hissetmiyordum, bu yüzden ben de ikinci bir tane... Gençken hepimiz aptalca şeyler yaparız ;)

Nickame'inizi gerçekten seviyorum hehe... SANDOZ, böyle harika reklamlar yapan en iyi marka ve kötüye kullanılan tüm ilaç ürünleri (Oxy, fent bantları gibi) - "sihirli bir şekilde" bu tür kullanımlar için en uygun olanlardır.
Oxy sandoz: prezervatif gibi soyulur, kat hapların üzerine yapıştırılmaz :D
Sonra, hapların ince toz haline gelmesi ve tüm ER'yi çıkarması için HASSAS bir baskı yeterlidir.
Yardımcı maddeler çok nötrdür, bu da onu burundan çekilecek daha az rahatsız edici oksi yapar ve sihirli bir şekilde PH ile pratik olarak IV için zaten iyidir.
Yamalar en üst seviyedeydi: yasalardan dolayı jel torbası yerine "kötüye kullanımı önleyici" dermapatch koymaya zorlanmadan önce, Sandoz bu jele genellikle sadece sıkılıp içilen bir tatlandırıcı ekledi!!! en iyi tatta sigara içme deneyimi için ;)
başka türlü bir derma yamasına tatlandırıcı koymaları için herhangi bir neden var mı? :D

kendinize iyi bakın

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
61
Deals
45
Thx, tatlandırıcıya bağlı olarak, bazıları emilim süresini etkileyebilir, daha uzun, daha kısa, sadece dmso olarak ürünün kutanöz bariyeri geçmesine yardımcı olabilir.

Saygılarımla,

Julien Limitari

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
2c-g'nin bir zamanlar mevcut olduğu söyleniyordu ama söyledikleri gibi olmadığı ortaya çıktı.

2010 yılında bir Tcb2 partisi olduğu iddia edildi Bu bileşiklerden herhangi biriyle ilgili teyit edilmiş bir deneyimi olan var mı bilmiyorum, belki birileri vardır

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
2-c-t-7 mavi mistik adı altında afrodizyak olarak satıldı iki hapla birlikte geldi sadece bir tane almanızı önerdi lol akıllı dükkanlarda çok uzun sürmedi