Efedrin tabletlerinden metamfetamin

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Lordoftheshard 2 'nin dediği gibi, bulabilirseniz daha kolay ve hızlı bir yöntem için hipofosforik asit kullanın.

Kolayca kırmızı bulamıyorsanız kibrit çöpü pedlerini unutun, bunları sipariş edin. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Asetonla hafifçe nemlendirin ve biraz bekletin, fosforu kazıyın.

HCl oluşumuna gelince, folyo ile dikkatli olun, şiddetli olabilir. İyotsuz tuz ile devam edin ve üstten bir hortum ile kapalı bir kapta damla damla hidroklorik ekleyin. Laboratuvar ekipmanınız yoksa, kapağından küçük bir tüp geçen plastik bir kola şişesi işinizi görecektir.

Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Kırmızı p'yi kağıttan nasıl çıkaracaksınız? Sadece kazıyabilir misin?

View previous replies…

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Ben de aynısını sordum ve linkin altında şöyle yazıyor

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Asetonda yeterince uzun süre bekletin - yaklaşık 30 dakika - ve temelde kendiliğinden düşecektir, biraz ovmanız gerekebilir. Onu 'kazımak' için çaba harcamanıza gerek yoktur. Sadece yıkayın ve temiz RP toplamak için süzün. Ardından RP'yi %20 NaOH çözeltisi içinde kısık ateşte yaklaşık bir saat pişirin. RP'yi yıkayın, süzün ve kurutun. Kuruduktan sonra I2 ile reaksiyona girmeye hazır olacaktır. Fosfor asidinizi yapmak için sodyum hipofosfit elde edebilirseniz, bu reaksiyon için RP'den çok daha iyidir.

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Fosforik asit temizleyici bu mudur?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Sodyum hipofosfit -> hipofosfor asit <=> kırmızı fosfor + I2 = Hidriodik asit. Fester Amca akımsız nikel kaplamadan bahsederken bundan bahsediyor. 'C bileşeni' olarak satılır. Ya da yenileyici için 'R bileşeni', sanırım. Haklı olabilirsiniz, tam olarak ne demek istediğinizden emin değilim. Biraz araştırma yapmanız veya sormaya devam etmeniz gerekecek.

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
FERNTERMINA'YA SAHIBIM, ARAŞTIRIYORUM, SÖZDE MOLEKÜLE ÇOK BENZIYOR, RADIKAL OH'A SAHIP DEĞIL, KIMYAGER DEĞILIM AMA ARTIK OH'A SAHIP DEĞILSEM, FOSFOR VE IYOT ADIMINI ATLAYABILIR MIYIM?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Yukarıdaki yöntem hakkında bir fikriniz var mı?

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
35
Deals
2
Videodaki yöntemler doğru, ancak videonun sahte olduğunu düşünüyorum, bazı şeyler olması gerektiği gibi değil

View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu videoyu olduğu gibi izlersem ve tarifi takip edersem bir sentez yapabilir miyim? Videoda reaksiyonun tamamlanması için bir buçuk saatin yeterli olduğunu söylüyor ve Ruflex kullanmıyor. Aynı şeyi ben yapsam başarılı olabilir miyim?

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Bir keresinde şişeyle dans etmeye 2 saat kala elektrikler gitti ve lanet olsun Susi dönüşmedi ve sonraki 48 saat boyunca RM karışımında onu bulmak boktan bir işti, bu yüzden hayır, geri akış yapmazsanız ve sadece 1,5 saat karıştırırsanız zamanınızı ve Susi'yi boşa harcamış olursunuz.

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Mikrodalga ışınlama kullanarak, tercihen bir Hypo/I rotası kullanarak Huş Ağacı Azaltma işlemini deneyen veya bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı?

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
OTC hap ekstraksiyonunun ikinci yöntemini yaptım ve birleştirilmiş filtre ekstraksiyonlarını filtrelerken beherde ve filtrede sulu bir karışıma dönüştü....

slepyyz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hey çocuklar, bunları satın aldım:

Bunlardan psödoefedrin elde edebilir miyim ve evet ise nasıl?

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Forumu araştırdınız mı...Bu haplarla aynı içeriklere sahip bir ekstraksiyon yapan birini gördüğüme eminim

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
160
Yani haplarınızda ibuprofen ve pseudo HCl var. Ayrıca, inaktif bileşenler ne olursa olsun, ama bu o kadar önemli değil. Psödoefedrin asetonda pek çözünmez.
İbuprofen asetonda çözünebilir. Büyük olasılıkla, hapların üzerindeki kaplama ve belki de (umarım) bazı inaktif bileşenler de öyledir. Dolayısıyla, eğer renkli bir kaplama varsa, soğuk ve kuru asetonla yıkayın. Çıkardıktan sonra hapları ezin ve her şeyi tekrar soğuk kuru aseton içinde çözün. Katı maddeleri saklayın, bu sizin PSE'nizdir, sıvıdan kurtulun. Bunu en az 3 kez tekrarlayın. Sadece işinizi görecek kadar aseton kullanmaya çalışın, fazlasını kullanmayın. Alabildiğiniz kadar soğuk olduğundan emin olun ve bir kurutucu (Mg2SO4) ile kurutun - Nem yok! Aksi takdirde PSE'nizi boşa harcarsınız.

Asetonla yıkadıktan ve katılarınızı elde ettikten sonra, şimdi katıları kuru metanolde çözün. PSE metanolde çok kolay çözünebilir. İbuprofen ve renkli kaplama da öyle, ama onlardan asetonla zaten kurtulduk. Dolayısıyla, metanol içindeki PSE'mizle ilgili diğer tek şey, asetonun yıkamadığı metanolde çözünebilen inaktif bileşenlerdir. Eğer bir SNB yapıyorsanız, SNB reaksiyonu 'kuru' olduğu için bu eser inaktifler muhtemelen önemli olmayacaktır - H2O çok azdır veya hiç yoktur, ancak bir RP pişirmesi yapıyorsanız, inaktif içeriklerinizi ve bunların çözünebilirlik özelliklerini kontrol etmek ve gerekirse bunları çıkarmaya çalışmak isteyebilirsiniz. Bunu katılarınızı metanolde çözmeden ÖNCE yapmak isteyeceksiniz. Katılarınızda metanolde çözünebilen tek bileşen PSE'niz ise endişelenmenize gerek yoktur. Metanolünüzü bir buharlaştırma kabına dökün ve buharlaşmasına izin verin. Katılarınızı en az 3 kez metanol ile yıkayın, çok iyi süzün ve tüm metanolü birleştirin ve buharlaşmasına izin verin. Tabağınızda kristalleşecek ve deney için oldukça iyi kalitede PSE kazıyabilirsiniz. Bu noktada PSE'nizle ilerlemek için iyi olmalısınız.

İyi şanslar, kendinize iyi bakın.

slepyyz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Teşekkürler dostum. Sen bir efsanesin!