Etil asetat içinde haloketondan mefedron (4-MMC) sentezi. 1-10 kg Ölçek.

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bu reaksiyonu henüz denemedim. Burada yayınlanan iyodo-keton aminasyon videosunu izledim. Orada freebazın siyah olduğunu ve kristalizasyon için hazırlanırken tozun renk değiştirdiğini gördüm. Belki de siyah olmasının nedeni bromun aksine iyodun ayrılan grup olmasıydı.
Teyit etmek için sorular:

1. Yukarıdaki sonuçlar çözücü olarak etil asetattan mı elde edildi?
2. Bu reaksiyonu EA ve bromoketon ile yaptınız mı, freebase farklı görünüyor mu?
3. Videodan EA kristallerinin cam gibi göründüğünü, NMP'nin ise çok daha beyaz olduğunu fark ettim. 4-MMC'nin stereokimyası hakkındaki yazınızı okudum, S ve R enantiyomerlerinin nasıl farklı görünümlü kristaller oluşturduğunu, bu kristallerin her ikisi de eşit derecede rasemik mi?
4. Nihai üründe EA ve NMP arasında öznel etki açısından herhangi bir fark gördünüz mü?

Bu sonuçları gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Lütfen bana bu yazının bağlantısını verebilir misiniz?

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Hazır BK4 kullanarak 2L m40 için ne kadar vermeliyim?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Bu Metamfetamin için de işe yarar mı?

EZaLE13sx2

View previous replies…

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Bunda komik olan ne? Yani, tek fark 4-mmc öncülünün bir keton olması ve n-propilbenzenin olmaması. Peki bu neden eksik O-çift bağıyla çalışmıyor olabilir?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Her iki maddenin yapısı büyük ölçüde farklılık göstermez. Mmc ve Meth arasındaki tek fark birinin keton olması diğerinin ise olmamasıdır. Ek olarak, oksijen çift bağı reaksiyona katılmaz. Öyleyse sentez yolu neden Meth için de çalışmasın? Aynı madde olmaması, sentez yolunun her iki madde için de işe yaramayacağı anlamına gelmez. Sentez diğer prekürsörlere de aktarılabilir olmalıdır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,813
Deals
1
Merhaba, aslında farklılar ve keton grubu çok önemli. Sp2 hibridizasyonuna sahip oksijen, C2 atomundan elektron çeker ve HBr ile bu tür nükleofilik ekleme reaksiyonunun gerçekleştirilmesine izin verir.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
107
Gerçek kolay sentez.

Attachments

• ZQWwGp4Kf2.jpg
    ZQWwGp4Kf2.jpg
    4.2 MB · Views: 453
  • Kmrczu6RVP.jpg
    Kmrczu6RVP.jpg
    4 MB · Views: 449
  • lUJqG3CT5x.jpg
    lUJqG3CT5x.jpg
    4.1 MB · Views: 460
  • Ge5UCDRn14.jpg
    Ge5UCDRn14.jpg
    4.6 MB · Views: 442
  • kFE6LYUOHW.jpg
    kFE6LYUOHW.jpg
    4.5 MB · Views: 450
  • iS3dyVernF.jpg
    iS3dyVernF.jpg
    5.4 MB · Views: 983

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Etil Asetat (EA) metilamin tarafından hidrolize edilir ve etanol ve metilasetamid verir. 4-mmc freebazın asetata oksitlenmesi de mümkündür.
https://www.journal.csj.jp/doi/10.1246/bcsj.39.1837
EA'da yapımı kolay HCL kullanıp ondan sonra damıtmak varken neden ucuz EA'nın damıtılmasını gerçekleştirip değerli serbest tabanınızı tehlikeye atasınız?

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Reaction score
22
Toluen içinde saf bir 4MMC bazına sahip olduğumda, eşit hacimde etil asetat ekleyebilir ve hidroklorik asit ile PH 5.5'e kadar sorunsuz bir şekilde tuzdan arındırabilir miyim?

Etil asetat Asetondan çok daha ucuz olduğu için son zamanlarda bunu yapmaya başladım.

Bu, ürünün verimini veya kalitesini olumsuz etkiler mi?

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
Evet, IPA-HCL veya EA-HCL elde edilemiyorsa EA su bağlanması için mükemmel bir çözücüdür. Susuz EA içinde çözünmüş 4MMC-HCL'den kaynaklanan kayıplar çok azdır.

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Etil Asetat içindeki HCL ayrıca EA'nın Asit Katalizli Hidrolizini başlatacaktır, bu yüzden anladığım kadarıyla Asitleştirmeden önce tüm EA'yı damıtmak ve Aseton ile değiştirmek zorunludur.

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Reaction score
22
O bunun farkında. Herkes DCM öneriyor. Ne yazık ki orada, 40 derece C'de ve 2 saatlik bir yanıtta, hacimlerim ve çalışma alanımla bir seçenek olmayan bir reflü soğutucu kullanmak gerekiyor.

View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
107
Toulen 60° ve 2h'de aynı ve çok daha fazla ısıya ihtiyaç var

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Reaction score
22
60 derecede 3 saat en iyi sonucu verir. Ama bununla ilgili değil. 60 derecede Toluen kaynamazken, 40 derecede DCM kaynar, bu nedenle hızla buharlaşır ve bir reflü soğutucusuna ihtiyaç duyulur. Öyle değil mi?

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
107
Laboratuvar ekipmanı kullanmıyorum, bilmiyorum.

Attachments

• *****YzuKTPc.jpeg
    *****YzuKTPc.jpeg
    5.5 MB · Views: 801

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
20
40 derece, aminasyon reaksiyonunda uzun miktarda su olmadan mümkün değildir. En iyi ihtimalle 38-39. 2 saat de bir saçmalıktır. Yüksek miktarda pirazin, 4-MEC (aşırı miktarda metilamin olması durumunda) ve olası izo-mefedron (henüz deneylerle doğrulanmamıştır) ile sonuçlanacaktır.

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
178
Yine bir hata, metilamin (standart) içinde bir dimetilamin karışımı var, bu nedenle. Bu dimetilamin katkısı metilamin içinde her zaman mevcuttur.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
178
Belgede, aminin formaldehit ile reaksiyonundan başka bir şey görmedim (ki bu bizim durumumuzda mevcut değildir ve reaksiyonda bile geri kazanılacak bir şey yoktur). Belgenin dimetilkatinon karışımı ile ilgisi yok, ya da ben görmedim, o zaman sizin için zor değilse, belgeyi nerede arayacağınızı yazın.