Alfa-PVP sentezi (1-10kg ölçeği). Tam video eğitimi.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
8
@William Dampier

Ölçümler konusunda yardıma ihtiyacım var

Valerophenone kullanmak yerine
Sıvı satın alacağım : 2-Bromovalerophenone

1litre kullanmak istersem

2-Bromovalerofenon

Litre başına ihtiyaç duyacağım reaktif miktarı nedir?

-Hidrobromik asit (HBr) %48;?

-Hidrojen peroksit (H2O2) %35;?

-Pirolidin (CAS 123-75-1);???

-Etil asetat;???

-Sodyum karbonat (Na2CO3) %20 aq çözeltisi;???

-Dietil eter (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-tartarik asit ??

-Diklorometan (CH2Cl2) 830 mL;

-Hekzan ????

Hidroklorik asit konsantresi %35 (HCl);.??

BANA 1 LITRE 2-BROM KULLANIMI IÇIN ÖLÇÜMLER VEREBILIRSENIZ GERÇEKTEN YARDIMCI OLUR. LÜTFEN?????

Böylece reaksiyon başına maliyet çıkarabilirim, ayrıca verim tahmini yaklaşık% 20 kayıp mı
1 litre = 800g a-pvp?

Reaction score
302
Size bir PM yazdım.

View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Merhaba, aynı sorun bende de var, yardımcı olabilir misiniz?

viking1111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba küçük bir sorunum var, 25k 2bromovalero için pirolidinden sonra ve yıkamadan sonra kristalizasyon kullanıyorum, 1kg bromo başına 1,5l aseton ila 0,38 asit kristalizasyon kullanıyorum, ancak kristalizasyon için sıvı 1l alıyorum ve aseton ve asit karışımı ile ph 2 yapıyorum, dondurucuda 10 saat sonra hiçbir şey olmadı (sıcaklık 55'te pirolidyne ile 4 saat karıştırıldı) neyi yanlış yaptım ve nasıl düzeltebilirim?

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Reaction score
1
İyi akşamlar, affedersiniz, sizden yardım isteyebilir miyim? Bu tarife göre Alfa pvp sentezi yaptım https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Etil asetatın damıtılması dışında her şeyi tarif edildiği gibi yaptım, asitlendirmeyi 5'e getirdim, dondurucuya koydum ve tuzlar düşmedi, durumu nasıl düzeltebilirim Daha sonra çözeltiyi 74-77 sıcaklıkta 1/2'ye buharlaştırdım ve tekrar dondurucuya koydum ve hepsi sonuçsuz, belki birileri bununla karşılaşmıştır Lütfen bana yardım edin!

WillD

Expert
Reaction score
1,048
Asit varsa, düşük sıcaklıkta veya vakum altında buharlaştırmanız gerekir. Siyah reçine gibi kalıntılar elde edebilirsiniz. Bunu kristalize etmek için kimyasal olarak saf kuru aseton kullanmalısınız. Eğer ev tipi aseton ise, o zaman sorunlar olabilir. Asetona ek olarak, reçineyi alıp suda çözebilirseniz bir arıtma yöntemi de vardır. Suyu bir çözücü ile safsızlıklardan arındırın ve soğuturken ürünü sulu bir çözeltiden kristalize edin.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Reaction score
1
İyi günler, yardımınız için teşekkür ederim, her şey benim için işe yaradı, anladığım kadarıyla tüm sorun etil asetatta tamamen bozulduktan ve kuru asetonla seyreltildikten sonra, yeniden asitlendirildim ve sonra tuzlar düştü.

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Yine ben. Başarılı bir şekilde a-pvp hidroklorür sentezledim ve şimdi hekzanofenon kullanarak a-pihp yapmayı denemek istiyorum. Valerofenon ile aynı tekniklerle a-bromo-n-hekzanofenona bromlayayım mı? Denemeden önce herhangi bir ipucu var mı, yoksa belki de valerofenon ile olduğu kadar "basit" mi?

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
A-PHP yapmak için yardıma ihtiyacım var lütfen

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
1
Merhaba, 2bromo (300gr + 1080gr EA) içine pyro (265gr) eklerken sıcaklık 25 santigrat kalıyor ve renk değişimi olmuyor, bu hiç reaksiyon olmadığı anlamına mı geliyor?

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
MDPV'nin nasıl sentezlendiğini bilen var mı? Bu sadece metilamin ile yapılan Apvp mi? Hem aphp hem de apvp yaptım ama hiç mdpv yapmadım ve 2-bromovalerofenondan MDPV'ye geçip geçemeyeceğimi bilmek istiyorum yoksa süreç tamamen farklı mı?

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
MDPV'nin nasıl sentezlendiğini bilen var mı? Bu sadece metilamin ile yapılan Apvp mi? Hem aphp hem de apvp yaptım ama asla mdpv yapmadım ve 2-bromovalerofenondan MDPV'ye geçip geçemeyeceğimi veya sürecin tamamen farklı olup olmadığını bilmek istiyorum