Sinteza 25B-NBOME iz benzaldehidov z nitrometanom

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Verjetno govorim samo sam s sabo, vendar se zdi, da bi bilo lažje reducirati nitrostiren naravnost na 2,5 MO-PEA s pomočjo Zn in HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ne, ne smete izpustiti enega samega koraka, če ste prejeli nenasičeno snov ali izgubili izkoristek. Ocetna kislina s cinkom v brezvodnih pogojih lahko deluje bolje. Če le ne vzamete brezvodne HCl kisline.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Hvala, da boste morali poskusiti uporabiti kislo kislino namesto hidroklorida in videti, kako se bo obneslo...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sploh se ne pogovarjate sami s seboj. To je zame zelo zanimiv članek, za katerega zbiram zaloge, da bi ga preizkusil. Všeč mi je zamisel o tako močnem psihedeliku! Nikoli ne bi bil neodgovoren z njim in ga poskušal izdati za kislino - to je po mojem mnenju uničilo te droge. Spremenilo je pogled ljudi na nbome, ko so ljudje začeli umirati, ker so mediji želeli le pikantno zgodbo!
Osebno sem jih VEDNO doziral odgovorno in ugotovil, da so dobra psihedelika! Tudi imeti 2cb na prvem mestu bi bilo čudovito, priznajmo si to. Morda bom moral kupiti 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehida. (Dobesedno zato, ker ne najdem nikogar, ki bi mu zaupal, da bi mi prodal manj kot to!). Z 2,5-dmo benzaldehidom lahko narediš toliko različnih stvari, da čeprav je do končnega izdelka več korakov, kot če bi kupil triptamin, je dejstvo, da s triptaminom ne moreš narediti toliko stvari, ki bi me zanimale kot fenetilamini - zaradi tolerance imam raje zelo psihedelične fenetilamine kot triptamine (na splošno - obstaja nekaj izstopajočih).
Gotta love alibaba...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Poskusite ga prebrati, vas morda zanima?
SINTEZA N-(HALOGENIRANIH) BENZILNIH ANALOGOV SUPERPOTENTNIH SEROTONINSKIH LIGANDOV
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

Leta 2003 so predhodne raziskave pripeljale do zaključka, da je N-2-
metoksibenzilna substitucija, ne le fenilentilaminov, temveč tudi
fenilizopropilaminov, triptaminov in 3-(2-aminoetil)-(1H,3H)
kvinazolin-2,4-dione, povezane s tipičnim antagonistom receptorjev 5-HT2
ketanserinom, povzročajo posebno visoko afiniteto do receptorjev 5-HT2A.5

Vsi, ki jih poznam, imajo 25I raje kot 25B in 25C, saj je odličen psihedelik in lahek za um...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
mislim, da sem morda slišal za ta dokument, bom pogledal....

vem, da je kemija trenutno daleč nad mojo glavo, v praktičnem smislu.

Še vedno poskušam zmanjšati 3,4,5-TMONS, ki sem ga naredil, na ustrezen PEA. Enkrat mi je to uspelo v zelo slabih izkoristkih z metodo NaBH4/CuCl2, vendar še ne dovolj za uporabo. V svoji zbirki vzorcev imam nekaj različnih nitrostirenov/nitropropenov, zato sem si rekel, da bom delal s tistim, ki ga imam največ, dokler mi ne uspe!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Da. Lahko traja še eno leto tho 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Imam težave s pridobivanjem 2-metoksibenzaldehida za korak 4, ga lahko nadomestim s 4-metoksibenzaldehidom ali obstaja priporočilo za drugo spojino?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Pozdravljeni, gospod, imam težave s pridobivanjem 2-metoksibenzaldehida za korak 4, ali ga lahko nadomestim s 4-metoksibenzaldehidom ali obstaja priporočilo za drugo spojino?
 
Top