Sinteza P2P iz glikidatnih etrov BMK

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Ali uporabljate H3PO4 kons ali razredčeno raztopino? Hvala za vaše mnenje.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
isto vprašanje: uporabil sem h3po4, 98 % con, in dobil p2p, toda ko sem ga zažgal, je ostal bel prah. toda kot vem, p2p, če zažge, ne pusti ničesar
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Dobil sem prašek BMK, vendar nisem prepričan, ali gre za natrijevo sol, kako ugotoviti razliko med njima?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
sol je topna v vodi, kislina in glicidat pa ne. sol ima precej visoko tališče, kislina in glicidat pa pod 100 stopinj
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
wow Iskal sem točno te informacije. Imam glicidno kislino, ki ni topna v vodi, kako jo spremenim v natrijevo sol? ker tako, kot je, ne morem predložiti opisanih postopkov.
Prav tako, katere so številke CAS glikidne kisline in "natrijeve soli" glikidne kisline (ali je to pravilna definicija?).
Rečeno mi je bilo, da imam 5449, vendar zagotovo ni topna v vodi in verjetno sem se zaradi tega znašel v slepi ulici.

Hvala za informacije.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
če vaš prah ni topen v vodi, potem imate bodisi kislino bodisi ester. Oba lahko pretvorite v sol tako, da ju obdelate z NaOH, kot je opisano v prvem sporočilu te teme. Korak 1.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Na zdravje mate
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Naj mi kdo razloži. V tem videoposnetku se uporablja kaj. BMK glikidatni eter ali BMK metilglikidat ali BMK etilglikidat ali BMK glikidna kislina.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Žal mi je, da imam še eno neumno vprašanje!
Ko preskočite korak 1 in začnete pri kisli hidrolizi povzročite imajo natrijevo sol,
Ali moram začeti z dodajanjem Bmk, nato pa začeti z majhnimi odmerki kisline 200 ml?
Samo nisem prepričan, ali moram sol raztopiti v vodi, preden začnem s kislino, ali moram kislino dodati naravnost na sol?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kmalu bom začel s prvim poskusom, zato sem za vsakršne druge nasvete ali trike, ki bi jih moral poznati, vsa ušesa.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Pri reagentih je 80 ml hcl, v drugem koraku pa 200 ml hcl?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Nimam pojma, kako so fantje v tem videoposnetku dobili takšen žegen, kot so ga dobili. Moji poskusi s HCl so imeli nizko vrednost jalda. Potrebujete temperaturo refluksa, velik presežek kisline (1:3 po teži) , dobro mešanje in dolg reakcijski čas.

Nekateri ljudje pravijo, da so bili uspešni s HCl. Jaz sem bil uspešen samo s fosforno kislino.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ja, Fuk sem dobil vse iz prvega poskusa, poskusil bom še enkrat s fosforno kislino.
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Ali mi lahko kdo pove, kakšen je izkoristek BMK glicidata v P2P? koliko P2P lahko dobimo s tem navodilom?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Pozdravljeni, gospod. Imam nekaj vprašanj.
Ali se mora bmk najprej obrniti na p2p. Nato se p2p spremeni v amfetamin. amfetamin pa se spremeni v metamfetamin?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Hvala, gospod
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Zmotil me je del o sulfonski kislini. Razumem, da je uporabljal fosforno kislino.
Zdaj imam sulfonsko kislino. Ne fosforno. Ali se lahko uporablja sulfonska?
Ali jo je kdo poskusil? Rezultati?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Vse tri kisline (hci/phos/sulf) delujejo, vendar se zdi, da so rezultati pri donosu različni in da so izkušnje različne. Vsaka ima svojo temperaturo in čas za pretvorbo in morda je potrebna prufikacija.
 
Top