Sinteza mefedrona (4-MMC) v topilu NMP. V velikem obsegu.

bubuka

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Rad bi izdelal MMC v NMP. Težava je v tem, da nimam pH papirja. Kako problematično je, če se na koncu preveč zakislim? Ali mi lahko poveste, koliko 30-odstotne klorovodikove kisline moram dodati na koncu, če uporabim 100 g 2b4m? Kislim v DCM+voda.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Če nimate dovolj izkušenj, morate uporabiti indikatorje, da dosežete največji možni izkoristek. Če to ni mogoče, vam lahko izračunamo minimalno količino kisline, ki jo lahko dodate, da dobite izdelek.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Če kupujete električno, si naredite uslugo in dodatno zapravite za sondo za steklo. V nasprotnem primeru se bo raztopila (ja, bilo je tako).
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
ali lahko nadomestimo
klorovodikova kislina v klorovodikovo 48%
če je to mogoče, kolikšen je izkoristek izdelka in kolikšna je količina, ki jo želimo
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Da, to nadomestilo lahko uporabite. Teža izdelka pod enakimi pogoji bo nekoliko večja.
 

Hanna520

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Zakaj uporabljati benzen in NMP. Namesto tega uporabite etil acetat. Veliko bolj varno. Zamenjajte monometil-aminski aqua za alkoholno osnovo.
Po dodajanju vode. Ločite plasti. Vzemite "oljno" plast in destilirajte EA. Ta korak je debelejši. Osnovno olje hladite 1 uro v zmrzovalniku -19. Nastanejo nereagirani stranski produkti. Raztopino filtrirajte in bazo dajte v AC ter s HCL37 % dodajte pH na 5,5.

Za segrevanje ne uporabljajte plamena. Namesto tega uporabite kopel. Ta nastavitev vam bo dala dobre rezultate. ;))
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dober način, kako sem sam naredil 2bromo4metilenopropiofenon
 

Attachments

  • ay9Br8EPIk.jpg
    ay9Br8EPIk.jpg
    337.1 KB · Views: 19
  • chU8H5C3zi.jpg
    chU8H5C3zi.jpg
    272.2 KB · Views: 17
  • 7cINXo6Ddj.jpg
    7cINXo6Ddj.jpg
    310.8 KB · Views: 18
  • l0JLPBNtyu.jpg
    l0JLPBNtyu.jpg
    411.1 KB · Views: 19

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
O tem smo pred nekaj dnevi razpravljali v glavnem klepetu. Splošno priporočilo je bilo, naj se EA za boljši izkoristek destilira pri 55 °C v vakuumu (/pod negativnim tlakom). Ali ste imeli v mislih to ali ste želeli destilirati pri normalnem tlaku pri 77 °C (temperatura vrelišča EA)?

O tem sem prvič prebral in to bom poskusil.

Začel bom temo o povečanju izkoristka 4-MMC in vas povabil, da delite svoje znanje. Zdi se, da o tem veliko veste.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ali je mogoče v fazi kristalizacije namesto dodajanja klorovodikove kisline prekuhavati plinski vodikov klorid?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Da, to je dobra alternativa uporabi klorovodikove kisline, če ste želeli reči "zakisanje" namesto "kristalizacija". V fazi kristalizacije se kislina ne dodaja.
 
Top