Sinteza mefedrona (4-MMC) [2B4M, etil acetat, metilamin HCl]

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Ali imam lahko vprašanje o delu ma.HCI ? Gledal sem vaš prispevek o dodajanju ma.HCI neposredno v zmes in pred kratkim sem to tudi enkrat poskusil, imam pa težavo, ko sem 2b4m raztopil v topilu, ali naj sledi NaOH + voda in začnem mešati, nato pa takoj dodam ma.HCI z majhnimi odmerki? Če nisem narobe razumel, bi celotna zmes potemnela po dodajanju vode NaOH, to se zgodi, preden sledi MA.HCI, ker se je to zgodilo med mojo sintezo, torej sem naredil kaj narobe? Ali je to normalno? Lep pozdrav
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
da natančno tako, kot je navedeno v opisu
plaese type steps what you exactly did like in my topic
naredite enako
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Najprej uporabim 1 L benzena za raztapljanje 500 g 2b4m, ki se na začetku ne more popolnoma raztopiti, zato ga malo segrevam, dokler se ne raztopi, nato je raztopina topla, vendar ne vre. Uporabil sem 10-litrsko bučko z okroglim dnom

2. Pripravim aq raztopino NaOH (300 g NaOH in 600 ml vode, ravno toliko, da se raztopi), pustim, da se ohladi na sobno temperaturo, nato jo dodam raztopini dela 1. Takoj po tem, ko jo dodam naenkrat, se pojavi nekaj temno rjavega olja, nato začnem mešati, vse skupaj se obarva rjavo in sprosti nekaj dima (le malo), nato takoj izmerim temperaturo, ki je približno 40-45 stopinj. In nikoli ne preneham z mešanjem.

3. Pripravim 400 g MA.HCI, dodajam ga v zelo majhnih obrokih, vsakič približno 10-20 g, za končanje sem potreboval približno 2 uri, ker vzdržujem temperaturo okoli 45 stopinj. Vidim, da se na dnu kopiči NaCI in da se na dnu pojavlja tudi nekaj mehurčkov. Ko sem dodal ves MA.HCI, sem mešal, dokler se temperatura ni znižala.

4. Odfiltriram NaCI in ga dvakrat sperem z vodo, celotno topilo je še vedno temno, nato nadaljujem s kisanjem z acetonom in HCI v razmerju 5:1 do ph5, po kapljicah z iglo. Vendar je še vedno temno.

Bojim se, da sem naredil nekaj narobe, pravzaprav, dokler pišem ta odgovor, je ta temna raztopina trenutno že 3-4 ure v mojem hladilniku. Resnično iščem pomoč o tem, molim, da bi lahko jutri imel kakšen rezultat, lep pozdrav.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
1. dajte to za 12 ur v zamrzovalnik, morda boste iz tega kaj dobili :)
Zakaj uporabljate benzen? ne morete dobiti drugih topil?
zakaj to razmerje. Ali ste prebrali, preden ste ga dodali, ali kaj je bil razlog za take količine 200 ml topila 100 g 2b4m in metilamin v takih razmerjih. Zakaj?
Lahko samo ugibam, ampak verjetno 2b4m ni bil popolnoma raztopljen ali pa je bila temperatura že previsoka. Nikoli se mi ni zgodilo, da bi na začetku postalo temno. Lahko so tudi drugi dejavniki. Če je bila temperatura visoka, bi lahko prišlo do reakcije z benzenom in NaOH.
Če želite v prihodnosti kaj spremeniti, najprej preverite, da se izognete napakam.
Predlagam, da preprosto izberete etil acetat in ohranite razmerja, ok?
kot je bilo rečeno na začetku, dajte v zamrzovalnik za 12 ha in nato filtrirajte, morda boste dobili nekaj izdelka, pozneje mi lahko pokažete, kaj imate.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Uporabil sem benzen, ker sem videl drugo sintezo, ki jo lahko uporabi kot topilo, in etilacetat je prepovedan v mojem mestu; o razmerju metilamin je, ker sem gledal drug članek o 1 mol 2b4m združiti 1 mol metilamin lahko tvorijo 1 mol 4-mmc, vendar sem, kar je MA.HCI, tako 400 g MA.HCI je vseboval 200 g okoli MA, ob upoštevanju moje slabo stanje hlajenja, zato sem se odločil, da se uporabi 2-kratno količino metilamin za 500 g 2b4m.

im res hvaležen za vaš odgovor, se vrnem k vam kasneje, upam, da lahko dobim nekaj iz tega preveč
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Naslednjič uporabite več topila, lažje boste vzdrževali temperaturo, in preverite, kje je dejanska temperatura, da nadzorujete njeno stanje. Uporabite lahko tudi vodno kopel.

verjetno boste dobili veliko nečistoč, zato najprej posušite, nato pa uporabite aceton s počasno fitracijo, morda boste še kaj dobili.
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Št. kat. ?
  1. KLOROVODIKOVA KISLINA 2M/2N
  2. Klorovodikova kislina 33%
  3. HCL N10
Katera ?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
za kakšen namen
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
ste mentoinza acidifikacijoverjetno :) potem hcl aq
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
----sinteza mefedrona---
10g bk4
50 ml etil acetata
200mlh2o
10g naoh 20mlh2o2
15gr metilamin
70ml hladnega acetona
5-7ml hcl kisline
3x30ml h2o
Ali je moj izračun pravilen? Začel bom s to količino.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
20 ml h2o za NaOH

hcl in aceton (če se uporabljata za prečiščevanje ) odvisno
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Ali so številke, ki sem jih omenil za prečiščevanje, dobre?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Mislim, da bo za čistost dovolj 6 ml hcl kisline in 70 ml hladnega acetona.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Kakor sem rekel, je odvisno od
uporabite aceton 1;1 preostala prosta baza in hcl do ph 5-6 :)
uporabite aceton po tem, ko je ostal iz zamrzovalnika, če ni bel
 
Top