Metamfetamín z efedrínových tabliet

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj chlapci, kúpil som si ich:


Môžem z nich získať pseudoefedrín, a ak áno, ako?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Takže v tabletkách máte ibuprofén a pseudo HCl. Taktiež akékoľvek neaktívne zložky, ale to nie je až také dôležité. Pseudoefedrín nie je veľmi rozpustný v acetóne.
Ibuprofén je rozpustný v acetóne. S najväčšou pravdepodobnosťou je rozpustný aj povlak na tabletkách a možno (dúfajme) aj niektoré z neúčinných zložiek. Ak je teda farebný povlak, zmyte ho studeným suchým acetónom. Keď ho odstránite, rozdrvte tablety a všetko opäť rozpustite v studenom suchom acetóne. Tuhé látky si ponechajte, toto je váš PSE, tekutiny sa zbavte. Tento postup zopakujte aspoň 3-krát. Snažte sa použiť len toľko acetónu, koľko je potrebné na vykonanie práce, a žiadny navyše. Uistite sa, že je čo najchladnejší, a vysušte ho pomocou sušidla (Mg2SO4) - žiadna vlhkosť! V opačnom prípade len plytváte svojím PSE.

Po premytí acetónom a získaní pevných látok rozpustite tieto látky v suchom metanole. PSE je veľmi dobre rozpustný v metanole. Ibuprofén a farebný povlak tiež, ale tých sme sa už zbavili acetónom. Takže jediná ďalšia vec, ktorá sa nachádza v našom PSE v metanole, sú akékoľvek neaktívne zložky, ktoré sú rozpustné v metanole a ktoré acetón nevypláchol. Ak robíte SNB, tieto stopové neaktívne látky pravdepodobne nebudú vadiť, pretože reakcia SNB je "suchá" - H2O je málo alebo žiadna, ak však robíte RP varenie, možno budete chcieť skontrolovať svoje neaktívne zložky a ich rozpustné vlastnosti a pokúsiť sa ich odstrániť, ak je to potrebné. Toto budete chcieť vykonať PRED rozpustením vašich pevných látok v metanole. Ak jedinou zložkou, ktorá zostala s vašimi pevnými látkami a je rozpustná v metanole, je váš PSE, potom sa nemusíte obávať. Nalejte metanol do odparovacej misky a nechajte ho odparovať. Tuhé látky premyte metanolom aspoň 3-krát, veľmi dobre prefiltrujte a spojte všetok metanol a nechajte ho odparovať. V miske sa vykryštalizuje a môžete z neho vyškrabať celkom slušnú kvalitu PSE na experimentovanie. V tomto bode by ste mali byť pripravení pokračovať v práci s PSE.

Veľa šťastia, dávajte na seba pozor.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hľadali ste na fóre..som si takmer istý, že som videl niekoho s extrakciou s rovnakými zložkami týchto piluliek
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
takže v mojej krajine nemáme tablety Sudafed, takže môžem použiť Tableta obsahuje kombináciu paracetamolu, chlórfeniramínu a fenylefrínu ako účinných látok na Extrakcia pseudoefedrínu
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Kde môžem získať správne teploty a trvanie zahrievania pre tieto cesty?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Var = teplota zahrievania, bez čo najpresnejšieho času, pokiaľ sa nepoužíva chromatograf.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Všetky predchádzajúce programy boli dokončené, ale pri každom zavedení chlorovodíka sa nevytvára žiadna usadenina a toluén sa tiež suší bezvodým síranom sodným. Aký je dôvod
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Môžem sa opýtať, ako vysušiť toluén po extrakcii? Nevzniká biely sediment, keď sa toluén nesuší a zavádza sa chlorovodík
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Mení sa toluén na ružový?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Môžete sa opýtať, prečo po zavedení chlorovodíka po extrakcii toluénom nevznikla biela pevná látka? Ako vysušiť pevnú látku vo vysokom vákuu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Ste si istí, že všetky činidlá, ktoré máte pred sebou, sú správne? Či je potrebné po ukončení reakcie upraviť alkálie na PH10+. Do suchého rozpúšťadla pridajte bezvodý síran sodný alebo bezvodý síran horečnatý. Biela zrazenina sa objaví okamžite po prechode plynného chlorovodíka.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Je v poriadku, ak hodnota pH prekročí 10? DCM však nenahradil toluén
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Ako som očakával, keď som sa do nej trochu zahľadel. İbuprofén je nerozpustný vo vode Ale Pseudo je %90 voľne rozpustný vo vode. Skúšal to niekto?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hľadám metódu aj pre tieto tabletky
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Ak je ibuprofén nerozpustný v H2O a PSE je ~90 % rozpustný v H2O. Akú ďalšiu metódu potrebujete? Ak nedokážete prísť na to, ako extrahovať a vyčistiť tieto tabletky, keď to viete, potom musíte zasiahnuť do kníh, priateľ môj. Počkal by som s varením alebo robením čohokoľvek vážneho, kým nedokážeš prejsť procesom mentálne bez toho, aby si sa musel odvolávať na recept alebo poznámky. Inými slovami, naozaj stráviť materiál a VEDIEŤ ho, ako keby ste vedeli 2+2. Ak sa niečo začne kaziť a vy nebudete vedieť, čo a prečo je zle, možno nebudete mať čas hľadať niečo, čo by ste si mohli prečítať. Všetko, čo potrebujete vedieť o znižovaní efedry / pseudo, nájdete viac-menej na týchto fórach, všetko už bolo zverejnené alebo povedané, len pokračujte v kopaní. Ak sa naozaj zasekneš, môžem ti pomôcť nejakou radou. Veľa šťastia. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Nájdete pravdivý spôsob ?
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň,

Chcem sa spýtať, že koľko pervitínu by sa touto metódou vyrobilo povedzme z 10 gramov pseudoefedrínu?

Tiež sa domnievam, že produkt, ktorý dostaneme na konci tohto postupu, je vo forme prášku a musíme ho prejsť ďalším postupom s kyselinou vínnou, ktorý sa nachádza na tej istej stránke, mám pravdu?

Čakám na vašu láskavú odpoveď.
S pozdravom.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Koľko pervitínu by sa touto metódou vyrobilo povedzme z 10 gramov pseudoefedrínu?

To nikto nedokáže povedať. Aký zlý je GAK. robíte červenú, bielu a modrú? varíte za studena? Naci s lítiom. Urobili ste správne mol ammount a nie len očnú guľu. Nikto nemôže povedať bez ďalších informácií.

Tiež som toho názoru, že produkt, ktorý dostaneme na konci tohto postupu, je vo forme prášku a musíme ho prejsť ďalším postupom s kyselinou vínnou, ktorý sa nachádza na tej istej stránke, mám pravdu?

nie

e sa najčastejšie vyrába buď z l-efedrínu, alebo z d-pseudoefedrínu, zatiaľ čo racemický d,l-metamfetamín sa najčastejšie vyrába z 1-fenyl-2-propanónu (P2P; známy aj ako fenylacetón a pod niekoľkými ďalšími, nejasnejšími názvami a skratkami).
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, ďakujem za vašu odpoveď,

tiež sa ospravedlňujem, že som v týchto veciach nováčik, takže sa možno pýtam otázky, ktoré by vyzerali hlúpo, keby som sa na ne pozrel z pohľadu odborníka.

"" Nikto to nemôže povedať. Aký zlý je GAK. robíte červenú, bielu a modrú? varíte za studena? Naci s lítiom. Urobili ste správne mol ammount a nie len očnú guľu. Nikto nemôže povedať bez ďalších informácií. "

Hovoril som o tom istom procese, ktorý je demonštrovaný na tomto videu. Ako pri použití pseudoefedrínu a červeného fosforu. Urobme tu dva scenáre; Prvý, Povedzme, že som to urobil dokonale a použil som mimoriadne presné miery. Druhý, Urobil som to prvýkrát a akoby moje veci( suroviny, rozpúšťadlá činidlá) boli na strednej úrovni čistoty a urobil som priemernú prácu. Akú čistotu a výťažnosť potom môžem dosiahnuť?

"e sa najčastejšie vyrába buď z l-efedrínu alebo d-pseudoefedrínu, zatiaľ čo racemický d,l-metamfetamín sa najčastejšie vyrába z 1-fenyl-2-propanónu (P2P; známy aj ako fenylacetón a pod niekoľkými ďalšími, nejasnejšími názvami a skratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bielemu prášku, ktorý sme dostali na konci celého tohto procesu, bol konečným produktom? A že nepotrebuje žiadne ďalšie spracovanie alebo niečo podobné, že je to ten istý "ľad, kryštálový metamfetamín", ktorý sa predáva na ulici? Ak áno, prečo to bolo vo forme prášku a nie vo forme kryštálov, ako to zvyčajne vidíme? A ako ho môžeme vykryštalizovať?

Taktiež na väčšine videí vidím, že na konci procesu nazývajú svoj konečný produkt ( ten istý prášok ako produkt) metamfetamín hydrochlorid a nie ONLy metamfetamín? Prečo je to tak? je to ľad alebo kryštálový metamfetamín, o ktorom zvyčajne vieme, že je to len metamfetamín, ale v skutočnosti je to hydrochlorid metamfetamínu a slovo hydrochlorid sa jednoducho neuvádza, ale je tam vždy ako tiché slovo? Alebo sa hydrochlorid, ktorý dostaneme na konci, extrahuje pomocou iného procesu na prečistenie konečného produktu, ktorý je potom JEDINE metamfetamín (ľad, kryštálový metamfetamín)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Opäť vám to nikto nemôže povedať. Napríklad: Ste nový? mechanické straty sa stávajú viac, keď ste nový, napr. S tým, že opäť MY nemôžeme povedať, čo robíte červené, biele modré? Plánujete robiť HI s PH down alebo podobnými hnojivami na báze fosforu? A čo fosforové stávkové podložky. Ako dobre ste ju vyčistili. atď. atď., či ste ho kúpili. Vidíte, že vám nemôžeme povedať, pretože existuje príliš veľa premenných vrátane, Nad redukovaným alebo neredukovaným pusedo efedrínom oproti metamfetamínu, ktorý chcete, a bez riadneho laboratória to bohužiaľ nie je možné zistiť.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Takisto nejaká rada v tejto súvislosti?


"e sa najčastejšie vyrába buď z l-efedrínu, alebo z d-pseudoefedrínu, zatiaľ čo racemický d,l-metamfetamín sa najčastejšie vyrába z 1-fenyl-2-propanónu (P2P; známy aj ako fenylacetón a pod niekoľkými ďalšími, nejasnejšími názvami a skratkami)."

Znamená to, že produkt podobný bielemu prášku, ktorý sme dostali na konci celého tohto procesu, bol konečným produktom? A že nepotrebuje žiadne ďalšie spracovanie alebo niečo podobné, že je to ten istý "ľad, kryštálový metamfetamín", ktorý sa predáva na ulici? Ak áno, prečo to bolo vo forme prášku a nie vo forme kryštálov, ako to zvyčajne vidíme? A ako ho môžeme vykryštalizovať?

Taktiež na väčšine videí vidím, že na konci procesu nazývajú svoj konečný produkt ( ten istý prášok ako produkt) metamfetamín hydrochlorid a nie ONLy metamfetamín? Prečo je to tak? je to ľad alebo kryštálový metamfetamín, o ktorom zvyčajne vieme, že je to len metamfetamín, ale v skutočnosti je to hydrochlorid metamfetamínu a slovo hydrochlorid sa jednoducho neuvádza, ale je tam vždy ako tiché slovo? Alebo sa hydrochlorid, ktorý dostaneme na konci, extrahuje pomocou iného procesu na prečistenie konečného produktu, ktorý je potom JEDINE metamfetamín (ľad, kryštálový metamfetamín)?
 
Top