Question Ako najlepšie získať určité chemické látky

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometán získate z RC paliva a DCM je na eBay
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM je zakázaný aj v Brazílii. Posraté je, že v mnohých syntézach sa používa DCM, ale neuvádza sa alternatíva k nemu.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Destilujte RC palivo, nedostanete veľa, ale v porovnaní s ním je lacné. Robil som to veľa krát, najprv budete destilovať azeatrop metanolu/nitrometánu pri teplote približne 60-70, potom, keď teplota dosiahne 100 C, začnete destilovať cez čisté nitro. Uistite sa, že používate kolónu Vigreux.

DCM si objednajte u constantylious777. Pošle vám ho z Poľska veľmi lacno
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC palivá ako 16 až 20 % z väčšiny miest, mám však spoločnosť, ktorá predáva palivo pre RC lode. Je to ako 60 % nitro a 5 litrov stojí takmer 200 libier!!! Ale takto som doteraz získaval nitro, dlhé destilácie RC paliva niekoľkokrát.
Najhoršie je, že z 1 litra 20% nitra sa získa možno 120 ml, ak ste dobrí, ale hustota je vždy taká, že viete, že azeotrop s metanolom stále kontaminuje vaše nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Mal som byť konkrétnejší, myslím tým, kde sa kontaminácia nitrometánu metanolom stáva problémom pri reakciách, na ktoré by ste použili nitro.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Viem si predstaviť, že tie je možné kúpiť len v rámci Spojeného kráľovstva na základe preukázania komerčnej licencie.
Na Ebay sa predáva veľa nitroetánu/nitrometánu, ale mnohí predajcovia žiadajú nejakú formu dôkazu.

To by bolo ľahké sfalšovať tho, myslím, že môžete skúsiť nájsť registračné čísla spoločností, ktoré by mohli mať niečo spoločné s akýmkoľvek prípadom použitia chemikálie, ale nemajú webovú prezentáciu, takže je ťažké nájsť kontakty. Tieto čísla môžete nájsť na viacerých webových lokalitách, musia existovať webové lokality špecifické pre jednotlivé krajiny, ktoré sa týkajú len spoločností v Spojenom kráľovstve, ale určite aj webové lokality špecifické pre EÚ, ktoré sa týkajú všetkých registrovaných spoločností v EÚ. Skúsil by som to len pri objednávke na adresu, ktorá sa nedá spojiť so mnou

Ďalšou možnosťou je Nemecko, Poľsko alebo Čína. V každej z týchto krajín je veľa predajcov, ktorí vám môžu tieto chemikálie zaslať a ktorí by mohli byť ochotní ich preznačiť.
Práve som odoslal približne 30 škatúľ obsahujúcich 1x20L kontajner v každej krabici s metanolom, etanolom, metylamínom a podobnými kvapalnými chemikáliami. Jednoducho som ich označil ako čistiace prostriedky a všetky prešli z Poľska cez Nemecko do Belgicka.

Keďže preprava tohto tovaru z hľadiska logistického presunu z krajiny do krajiny nie je nelegálna, ale skôr len obmedzená, mohlo by vám to poskytnúť ďalšiu možnosť.
Môžeš to urobiť klasickým spôsobom a nakúpiť to v krajine ako Poľsko od spoločnosti, ktorá sa ťa nebude pýtať, vybaviť si oficiálne exportné/importné dokumenty a poslať to oficiálnym kuriérom..na Ebay je aktívnych aj veľa súkromných kuriérov, ktorí jazdia každý týždeň z Poľska späť do UK a naopak, ak nájdeš nejakého, ktorý má ešte kapacity v kamióne, mohol by si si rezervovať miesto celkom lacno, väčšinou sa aj menej pýtajú.
V tomto prípade by som použil ukradnuté alebo falošné údaje o spoločnosti kuriéra, ako aj adresu, ktorá sa javí ako koproratívna, ale nemôže byť spojená so mnou.

Dúfam, že by to mohlo pomôcť :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Všetky tieto veci sú bohužiaľ v Spojenom kráľovstve veľmi pravdivé, metódy, ktoré opisujete, sú spôsobmi, ako tieto problémy obísť. 100%

Alternatívnym spôsobom je použitie sythnov, ktoré vynechávajú nitráciu, ale niektoré, ako napríklad výroba DOM, meskalínu, tieto styrény nebudú nitrovať len pri čistej vôli a odhodlaní podzemného chemika. Berú sa tieto zakázané prekurzory & chemikálie, ktoré sa ťažko získavajú, a len ich držba je rovnako zlá ako stíhanie za zlúčeniny, ktoré s obľubou vyrábame! A práve tak ako to, že metódy, ktoré opisujete, podliehajú rovnakému B.S prostredníctvom zákonov o podvode atď, pretože ak je niekto ochotný získať obvinenie cez držbu týchto chemikálií. Potom dve obvinenia a väzenie neodradia ani tých najodhodlanejších podzemných chemikov.

Preznačenie látky vedome je rovnako zlé ako podvodné doklady a povolenia, všetko je rovnaké, a bolo mi povedané, že nič nenaštve sudcu viac ako obhajoba neznalosťou !

Stále dobré informácie a/alebo nápady, ako ľudia získavajú tieto chemikálie, len by som si želal, aby to bolo trochu liberálnejšie robiť veci v živote, dnes som sa pozrel na nosové dekongestanty v obchodoch. Ani jeden obchod nepredáva pseudoefedrín alebo etedrín v žiadnom z týchto liekov, to je v Spojenom kráľovstve, kde metamfetamínové šmuky neexistujú.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Vyskúšali ste RC obchody s rádiom riadenými lietadlami a autami ? Možno to už bolo spomenuté a potom som 🤐🫡
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pravda, v týchto prípadoch existuje spôsob, ako to obísť, problémom je poskytnúť dôkazy o vašej potrebe obmedzených chemických látok. Môj zdroj 91 % kyseliny sírovej na čistenie kanalizácie funguje na väčšinu vecí, nikdy som ju nepotreboval koncentrovať na vyššiu 98,5 % azeotropnú úroveň. Ale zaobstarať si ho je čoraz ťažšie, len jeden dodávateľ ho teraz predáva bez otázok, a čím menej otázok sa kladie, tým lepšie.

A ide o to nájsť predajcu, ktorý je ochotný posielať pod falošnou identitou atď., ten ma naozaj dostal, aha, nitro je výbušné. Ale to je aj dietyléter, ktorý na uzávere vytvoril peroxidy. Máte pravdu, vždy sa nájde predajca, ktorý prižmúri oko, skrátka zistite, či si to môžete vyrobiť sami!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Súkromného kuriéra v ľubovoľnej krajine podľa vášho výberu môžete ľahko nájsť tak, že na portáli Ebay zadáte požiadavku a požiadate o vodiča, ktorý je ochotný odviezť tieto chemikálie do jej cieľovej krajiny. V Poľsku je to v skutočnosti celkom bežné, pretože existuje veľa vodičov s autobusmi, ktorí denne opúšťajú krajinu s prázdnym miestom v nákladnom aute.

Na strane podnikov je to menej obmedzené ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Práve predajcov je ťažké nájsť, alebo aspoň tých, ktorí sa v poriadku nepýtajú na povolenia alebo licencie. Spoločnosti, ktoré nájdem a ktoré sa nepýtajú, sú ako zlatý prach!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Záleží na tom, kde hľadáte, za dobrú cenu môžem zohnať nitroetán, nitrometán a iné :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
DM mi braček s informáciami o tom.

Rešpekt
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Môžem vám zohnať pseudoefedrín, ale s predĺženým uvoľňovaním a obsahuje aj levocetrizín, ale na oplátku mi musíte ukázať, ako z tých tabletiek extrahovať pseudoefedrín.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pán GonzoMôžem vám zohnať pseudoefedrín, ale s predĺženým uvoľňovaním a obsahuje aj levocetrizín, ale na oplátku mi musíte ukázať, ako z tých tabletiek extrahovať pseudoefedrín.

Kamarát Spomínal som len nedostatok pseudoefedrínu, pretože ma zaujímalo, ako sa tu v Spojenom kráľovstve s nimi zatočilo! A ak nevieš extrahovať zložku z tablety, tak pokračovať v pokusoch o premenu uvedenej zlúčeniny na inú by bola strata času a nebezpečné, nehovoriac o tom, že je odo mňa nezodpovedné hovoriť to človeku, ktorý zjavne nemá vedomosti na to, aby sa hral s chémiou.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Práve som mal hlavný nápad, ktorý je opačný ako získavanie syntetických materiálov, pokiaľ ide o nitrometán a všetky podobné látky, ktoré sa nedajú získať.

Príklad, nitrostyrény sa zdajú byť vo veľkej miere dostupné, takže meskalín prostredníctvom 3,4,5TMB. Na to je potrebný nitro krok s použitím nitrometánu, aby sa získal BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETHOXYSTYRÉN, ktorý sa dá jednoducho kúpiť, čím sa ušetrí čas peniaze a zbytočné chemické postupy.

Môže to byť len prípad niektorých styrénov, ale možno je to spôsob, ako obísť nákup všetkých nitrorozpúšťadiel?
 
Top