Pokusy a experimenty s amfetamínom ASheSChem

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
je to L alebo D... alebo zmes...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Mohli by ste skúsiť destilovať olej A, ktorý by vás mal zbaviť nečistôt
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
To nie je zlé pre amfiteáter?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Síranová soľ je stabilná, čo by sa malo stať? Rád používam aj tepelnú lampu, ktorá tiež vytvára približne 60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
V ideálnom prípade potrebujem vykonať acidobázickú extrakciu na čistenie

okok; často sa odporúča uchovávať/skladať ho pri izbovej teplote alebo na chladnom mieste; bál som sa zdrojov tepla :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, aj to je pravda, ale nemáte ho skladovať pri teplote 60 °C celé týždne, ale sušiť ho jednu hodinu. Je tiež len návrh, ako to ide rýchlejšie, sušenie vo vákuu je tiež dobré a rýchle.
BTW ak sulfát vysušíte lampou, môžete vidieť nečistoty, stanú sa mierne žltočervenými, ale netuším prečo, jednoducho to vidíte, čistý sulfát je čisto biely.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Našiel som toto... myslíte si, že je to v poriadku ?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Našiel som toto... myslíte si, že je to v poriadku ?
To je materiál, áno. veľmi dobré rozpúšťadlo.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Skvelé! je to naozaj isté?
Bol som si istý, že si ju kúpim zbytočne ;)

niekto ďalší, kto to potvrdí? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Existuje mnoho zmesí ropného éteru, zapaľovača Benzinum medicale, ligroínu, bieleho liehu, benzínu alebo špeciálneho benzínu. Dôležité je, aby bol bod varu v rozmedzí 40 až 60 °C, to by malo byť známe. Separácia je možná aj s ostatnými, ale odparovanie je ťažké. Najlepšie je požiadať predajcu o kartu bezpečnostných údajov (musí ju mať) alebo si ju vopred overiť na webovej stránke, v karte údajov je v každom prípade uvedený bod varu.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Nenachádzam bod varu...
pre vás nemôžem použiť ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ako to vyzerá, tak to aj vyzerá. Myslím, že ste kúpili petrolej do lámp ako ----> wiki1, ale potrebujete petroléter ako ---->wiki2 s bodom varu 40-60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nie je to až také zlé, pozrite sa, pekná petrolejová lampa vo večerných hodinách, keď slnko zapadá, je tiež príjemným zážitkom :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Inak dnes som sa mohol presvedčiť, že 4/5 dňa funguje veľmi dobre dusičnanovo-ortuťová kvapalina uchovávaná v chladničke v jantárovej fľaštičke;)

tiež som urobil hliníkové guľôčky trochu väčšie ako prvýkrát a premyl som ich 3x500 ml H20, aby som odstránil dusičnany.
ako to, že tepelná reakcia bola oveľa menej prudká ako prvýkrát, keď som pridal P2NP
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Výsledok dnešného dňa bol vyfiltrovaný (maximálne môžem, potrebujem spať :p); a krém som dala do inkubátora
ale tentoraz... necíti rýchlosť !, len izopropanol vlastne nie je suchý^^

takže ten speedový zápach pochádza z toho, keď neperieme nitrát? ... je to desivé, keď si myslíte, že je to klasický zápach "pouličného speedu"

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Mám rovnaký problém . po pridaní kyseliny v IPA, jej pretlačení cez materiál a vložení do mrazničky výrobok nechcel schnúť... vyzeral skôr, akoby sa potil... A vo veľkej miere tento síran niekde unikol, pričom zostal malý výťažok, mierne páchnuci alkoholom. Dodám, že som nemal čas všetko urobiť sám a musel som kúpiť freebase amfetamínový olej. celkovo to vyzeralo veľmi dobre. priehľadné s jemnou vôňou známou z amfetamínov. pH 5 som dosiahol po pridaní 250 ml roztoku kyseliny sírovej v pomere 1 : 4. 180 ml: 720ml. Do oleja som tiež pridal 1/2 objemu IPA... má niekto nejaký nápad, prečo boli výťažky také malé?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

výrobok bol celý čas vlhký pridala som plnidlá a vznikol z neho popcorn ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nemôžete očakávať, že výrobok vyschne v mrazničke. ohrievajte ho pod lampou, aby sa odparili rozpúšťadlá. Môžem vás tiež ubezpečiť, že sírany neunikli, ale rozpúšťadlá unikli. Ak ste sulfát amfetamínu dostatočne nevysušili, je špinavý. Potom ste pridali plnidlá, ktoré tam zachytávajú nečistoty a robia váš výrobok ešte špinavším. Takisto je veľmi ťažké odpovedať na čokoľvek o vašom výťažku, ak nám nepoviete, aký bol váš výťažok...
 
Top