Sinteza mea 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
După spălarea pulberii murdare de 3cmc cu acetonă și recristalizarea cu un amestec de apă și acetonă 1:2, tot ce am obținut este o substanță albă asemănătoare cu guma și nu se formează cristale, aveți vreo idee?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Acest lucru se întâmplă atunci când ați mutat recipientul și soluția a intrat în mișcare, Doar lăsați-o să stea acolo câteva zile și așteptați.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Am o întrebare despre acetatul de etil, când am făcut reacția cu DCM, cristalele s-au dovedit a fi destul de curate, iar greutatea rezultată a fost destul de bună, cu toate acestea, cu acetatul de etil, se pare că încă nu a reacționat 2b3c, nu sunt sigur dacă trebuie să pun mai mult solvent sau metilamină, dar cristalele au ieșit foarte murdare și uleioase folosind acetatul de etil. aveți vreo părere?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Punctul de fierbere al acetatului de etil este de 77°celsius. ce temperatură ați setat?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Punctul de fierbere al acetatului de etil este de 77°celsius. ce temperatură ați setat?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ vă mulțumesc foarte mult pentru contribuția la toate informațiile. A fost de mare folos pentru mine la prima mea încercare cu 4mmc. Am folosit 2b4m (50g), EtilAcetat și metilaminăHCL. A fost o execuție mică, deoarece nu am vrut să risipesc. Am obținut aproximativ 45%.
În general, sunt foarte mulțumit și aștept cu nerăbdare să ajustez totul. Mulțumesc din nou!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ce alte metode există pentru a face molly, există metode alternative pe care le sugerați? Ce metodă este mai posibilă și mai accesibilă pentru geografia SUA. Este dificil să comandați de pe site-uri care continuă să solicite informații comerciale.. Am auzit de 2b3chl există o modalitate de a obține acest produs pentru a face molly
 
Top