Chemik zajmujący się małymi partiami, który chce wykonać reakcję Henry'ego....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Cześć,
Jestem ciekaw, czy ktoś na tym forum sprzedałby mi stosunkowo niewielkie ilości kilku różnych aldehydów, abym z pomocą nitrometanu i nitroetanu mógł eksplorować świat psychodelicznych amfetamin i PEA, bez konieczności kupowania każdego innego aldehydu w ilościach 500g.
W szczególności szukam 3,4,5-trimetoksybenzaldehydu i 2,5-dimetoksybenzaldehydu.
Zdecydowanie czuję, że muszę doświadczyć meskaliny po tych wszystkich latach...., ale z pewnością nie chcę kilkuset gramów tego lol
2,5 jest trochę inny, ponieważ wydaje się, że jest więcej rzeczy, do których wiem, jak go używać.
Szczerze mówiąc, miałem zamiar zrobić P2NP tylko po to, żebym mógł wykonać Henry rxn, ale zapomniałem o potrzebnej aminie pierwotnej i na pewno nie mogę znaleźć n-butyloaminy ani cykloheksaminy i tbh i tak nie jestem zainteresowany produktem końcowym, więc pomyślałem, że zaoszczędzę nitrometan, który odzyskałem z zaskakująco 50:50 DCM: nitroEthane produkt dla tego kraju....

Aaannyway
Pomyślałem, że może ktoś się nade mną zlituje ha!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ktoś opublikował drogę do dimetoksybenzaldehydu i innych podstawionych fenyloetyloamin, brzmiało dość trudno
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak, wczytałem się w to, żeby być uczciwym - zdecydowałem, że mam wystarczająco dużo na głowie, próbując zdobyć cykloheksyloaminę. Nie mam ochoty na aldehydy. Masz rację, że brzmiało to dość ciężko i jestem pewien, że jest powód, dla którego ludzie tego nie robią!
Wątpię, czy w końcu użyję butelki benzaldehydu...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak, nie sugeruję, żebym zamienił mój benzaldehyd w coś innego, albo ktoś proszę sprzedać mi trochę n-butyloaminy lub daj mi znać, czy metyloamina zadziała, ponieważ potencjalnie mógłbym zrobić niewielką ilość. (Oczywiście z innymi materiałami)
Naprawdę miałem nadzieję, że ktoś powie tak, sprzedam ci 250g każdego z nich! 2,5-dimetal/aldehyd i 3,4,5-trimetal/aldehyd bardziej niż cokolwiek innego. Myślę, że to nie ma znaczenia, prawdopodobnie i tak kupię po 500 sztuk.
Po prostu oszczędzam na nitroetanie i nitrometanie do odpowiednich zadań.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kataliza octanu amonu ostatnia opcja 👌
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ok, więc próbuję stworzyć meskalinę. Czy możesz wyjaśnić trochę, co masz na myśli mówiąc o katalizie octanem amoniaku? Wygooglowałem i przeczytałem cały artykuł o aminach pierwszorzędowych, ale nadal nie bardzo rozumiem, czy mogę po prostu zamienić jedną na drugą, wątpię w to lol
Jedyną syntezą, jaką przeczytałem, jest ta tutaj, która wykorzystuje cykloheksyloaminę... jednak tak naprawdę nie znam najtańszego sposobu na uzyskanie niewielkich ilości.
Myślałem, że nitro to suka do zdobycia! Ha, jak bardzo się myliłem.
Chciałbym również zrobić odpowiedni TMA, ale nie mogę powiedzieć, że Iv jeszcze się tym zajmował.
To naprawdę irytujące, gdy chcesz zrobić gram czegoś, co jest po prostu niemożliwe, chyba że sam zrobisz wszystkie reagenty od zera.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Znajduję się w irytującej sytuacji, w której wiem wystarczająco dużo, by znać ścieżki molekularne, którymi podążają ludzie, ale żadnych szczegółów nie jestem w stanie opracować samodzielnie. To nie tak, że robię to, by to sprzedać...
Nadal pracuję nad redukcyjnym aminowaniem tryptaminy, ale potrzebuję suchego lodu i byłem zajęty i nie mogłem go odebrać i kontynuować.
Po prostu wiem już wystarczająco dużo, aby wiedzieć, że robienie rzeczy w małych ilościach jest CIĘŻKIE
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Również podążanie za Rxn bez rotowapu jest dość trudne samo w sobie....
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Całkowicie nie zgadzam się z tym, że rotovap jest gówno łatwy, ale moim zdaniem jest wygodny tylko wtedy, gdy nie masz czasu. Zajmuję się chemią od dłuższego czasu i po prostu używam normalnego zestawu do destylacji z pompą próżniową, jeśli jest to konieczne.
Poza tym, dlaczego śledzenie reakcji bez rotowapu miałoby robić jakąkolwiek różnicę??????
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ups, przez pomyłkę zamieściłem odpowiedź w sekcji ogólnej, ale tak, masz rację...
Jestem leniwy i nie jestem chemikiem, ale nauczyłem się strasznie dużo w ciągu ostatnich 6 miesięcy, to szalone.
Jestem tu tylko po to, by się uczyć.
Ah właśnie przeczytałem post poniżej lol w każdym razie zgadzam się z tobą tbf
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Myślisz, że potrzebujesz tylko słabej zasady octanu amonu, cykloheksyloaminy i n-butylu może się mylić, ale zawsze możesz spróbować
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak, octan amonu będzie tym, o którym bym pomyślał....
Zamierzam wybrać 3,4,5-triMEOba przed 2,5-di. Czysto dlatego, że reakcja z nitrometanem i jesteś na najlepszej drodze do meskaliny, a mimo to nadal mogę spróbować użyć nitrometanu do wytworzenia 3,4,5-TMA.
W pewnym momencie chcę zrobić 2c-b, ale bromowanie ogólnie mnie przeraża - mam 1 cm3, który kupiłem wieki temu, który jest przechowywany w fiolce, w której się pojawił, ale używanie gazu brzmi jeszcze bardziej przerażająco!!!
Czy nie ma sposobu na bromowanie czegoś bez użycia bromu pierwiastkowego?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Tak Rabidreject, bromowanie nie jest już problemem. Weź trochę NBS (N-bromobursztynoimidu). Ale musisz mieć czysty 2c-h Hcl lub 2c-h Oxalate. Nie jest to jednak takie trudne.

Obecnie istnieje nietoksyczna i bezpieczna synteza 2c-b, którą można wykonać w domu. Redukcja NaBH4 + Cu(II)Cl i bromowanie NBS. I działa dobrze nawet przy większych ilościach.

Kiedyś w końcu skopiuję/wkleję mój opis 2c-b.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Znaczenie tego postu właśnie trafiło do domu. Ogromne podziękowania za kilka prostych słów! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tak, w porządku, zgadzam się z tym - w porządku, więc potrzebuję źródła próżni, które jest w stanie działać dłużej niż 30 minut, które powiedzieli, że mój bezolejowy może działać. Potrzebuję olejowej pompy żył obrotowych. Ale tak, jestem dość leniwy, nie zamierzam kłamać, a odzyskiwanie rozpuszczalników jest zawsze czymś, co lubię robić, gdy jest to możliwe, więc byłoby to przydatne, ale oczywiście nie do bezpośredniego rxns.
To powiedziawszy, oglądałem gościa z pootube, który wypuścił 2,5-dimetoksy-b-nitrostyren (przepraszam, ponieważ prawdopodobnie zepsułem tę pisownię lub sposób pisania, ale rozumiesz, o co mi chodzi) i przypadkowo dodał nitroetan zamiast nitrometanu, ale zauważyłem, że nie musiał dodawać pierwszorzędowej aminy, czy to dlatego, że aldehyd jest bardziej złożony niż powiedzmy benzaldehyd -> P2NP?
Słuchaj, nie jestem chemikiem, jestem tutaj, próbując się uczyć, z kilkoma kawałkami, których potrzebowałem do tej pory.
Moja płyta grzejna / mieszadło jest zepsute, więc to będzie następna aktualizacja, ale szczerze mówiąc, im więcej się uczę, tym mniej wiem!
Myślałem o uzyskaniu 3,4,5-trimetaldehydu, reagując go z nitroetanem, aby uzyskać odpowiedni TMA? (Post b-nitrostyren)
LUB reakcja z nitrometanem (a synteza, o której czytałem, mówi o innej pierwszorzędowej aminie - cykloheksyloaminie), aby ostatecznie (po kilku krokach i potrzebie próżni) uzyskać meskalinę.
Zastanawiam się, co powinienem kupić najpierw, 3,4,5-trimeth aldehyd (przepraszam za konsekwentne skracanie nazw aldehydów tutaj, to dość denerwujące, aby je pisać) lub 2,5-dimeth.
Co otrzymamy w reakcji 3,4,5-trimetoksybenzaldehydu z nitrometanem? Zakładam, że 3,4,5-trimetoksynitrostyren, a następnie fenetyloaminę 3,4,5-trimetoksyfenetyloaminę po redukcji LiAlH4 lub czymkolwiek innym...
Nie jest też trudno przereagować ją z nitroetanem i uzyskać amfetaminę, jak wspomniałem wcześniej.

Czy całkowicie się mylę?

Przyznam, że około 6 miesięcy temu nie miałem prawie żadnej wiedzy i obecnie próbuję redukcyjnego aminowania tryptaminy do n,n-DMT, ale muszę kupić suchy lód i wyrzeźbić (przepraszam za kalambur) czas.
Właściwie przyszedłem tutaj, aby zapytać trochę o LiAlH4. Jeśli nie można znaleźć małych ilości, to czy amalgamat jest wtedy, gdy ktoś używa aluminium do jego samodzielnego wytworzenia? Czasami słyszę ten termin i nigdy tak naprawdę nie wiedziałem, co to znaczy....
Mam pod ręką środki redukujące, jestem po prostu ciekawy.
dzięki
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Innymi słowy, jestem zdezorientowany 🤔
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Aha, jeśli chodzi o pompę, pewnego dnia po prostu robiłem filtrację próżniową i następnym razem, gdy zobaczyłem mojego sąsiada, pomyślał, że piłuję hydraulikę, ponieważ usiadłem na pieprzonej powierzchni kuchennej! Idiota!
Kupiłem aspirator z Chin, ale jak dotąd nie wydaje się, aby wyciągał próżnię... cholera wie, co robię źle, czy sprzedano mi pryczę, czy po prostu nie mogę uzyskać odpowiedniego przepływu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
W tej chwili jestem skłonny przyznać, że nie potrzebuję wyparki obrotowej, aby zakończyć syntezę n,n-DMT, ale zdaję sobie sprawę, że potrzebuję wystarczająco niskich temperatur (i dodawać rzeczy powoli) przy użyciu suchego lodu, a nie tylko kąpieli lodowej, aby zrobić to o tej porze roku w moim kraju....
Nie ma to jednak nic wspólnego z tym wątkiem - to tylko powód, dla którego zająłem się chemią organiczną, nie zdając sobie sprawy, że tryptaminy są bardziej złożoną z dwóch głównych klas psychodelików.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Więc tak, doszedłem do wniosku, że 3,4,5-trimetoksyfenyloetyloamina to meskalina.
Pytanie brzmi, czy mogę po prostu przereagować odpowiedni aldehyd z nitrometanem, a następnie zredukować, aby uzyskać meskalinę?
Dlaczego w syntezie, o której czytałem w tym dziale, wykorzystuje się cykloheksyloaminę?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
I w tym samym czasie wykonaj ten sam RXN z nitroetanem, aby uzyskać odpowiedni TMA (chociaż nie mogę powiedzieć, że go sprawdziłem i uważam, że jest to godny lek do syntezy - sprawdzę to w mojej kopii pihkal - ale jak wspomniano wcześniej - leniwy!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Właściwie leniwy to nie jest odpowiednie słowo, ponieważ poświęcam sporo godzin na studiowanie tych rzeczy, po prostu czuję, że im więcej wiem, tym mniej wiem ha.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ok, zebrałem myśli i moje główne pytanie brzmi teraz: jaka jest różnica między substancją otrzymaną w reakcji tego aldehydu z nitroetanem w przeciwieństwie do nitrometanu - znam efekt końcowy, ale jaka jest różnica w nitrostyrenie? Czy z jednego powstaje b-nitrostyren, a z drugiego styren? Nie wiem i nie twierdzę, że wiem.
Zasadniczo, jaka jest różnica między prekursorem n-styrenu, który można wytworzyć za pomocą nitroetanu, a tym, co powstaje zamiast tego z nitrometanu... to jest to, co mnie w tej chwili dezorientuje, ale znowu muszę wyciągnąć pihkal.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ok, zebrałem myśli i moje główne pytanie brzmi teraz: jaka jest różnica między substancją otrzymaną w reakcji tego aldehydu z nitroetanem w przeciwieństwie do nitrometanu - znam efekt końcowy, ale jaka jest różnica w nitrostyrenie? Czy z jednego powstaje b-nitrostyren, a z drugiego styren? Nie wiem i nie twierdzę, że wiem.
Zasadniczo, jaka jest różnica między prekursorem n-styrenu, który można wytworzyć za pomocą nitroetanu, a tym, co powstaje zamiast tego z nitroetanu... to jest to, co mnie w tej chwili dezorientuje, ale znowu muszę to wyciągnąć.

Zasadniczo, dość znany wśród chemtuberów opublikował dziś wideo, w którym przez przypadek zareagował 2,5-dimetoksy z nitroetanem zamiast nitrometanu. Planował uzyskać prekursor n-styrenu do 2c-b, jednak gdy zamiast tego dodał nitroetan, wyprodukował prekursor 2,5-dimetoksyamfetaminy - nigdy nie przeprowadził redukcji do amfetaminy. (według wszystkich rachunków jest to dość niepożądany narkotyk).

Gdyby użył właściwego nitrometanu, czy uzyskałby b-nitrostyren dla 2c-b?
 
Top