Question Shake and bake help me (meth)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Próbowaliśmy potrząsać i gotować, nie było reakcji, tworzenie się gazu było pozytywne. Czy jest szansa na brak reakcji z powodu litu? Bateria telefonu zawiera siarczan amonu + wodorotlenek sodu + eter + lit = dużo gazu i więcej pęcznienia, brak przebarwień, brak rozpadu złotego brązu.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Reakcja przebiegła pomyślnie, po brązowych i złotych kawałkach dodaliśmy efedrynę, zmieniła się w konsystencję mleka, przefiltrowaliśmy oddzielne warstwy, wlaliśmy do 100 ml eteru, zamknęliśmy usta, odpoczęliśmy, a następnie zagazowaliśmy gazem hcl, nie śniedział.
 

Attachments

  • NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 347

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Gdzie jest cały brąz? Został on posolony 36% HCL, a następnie wysuszony
 

Attachments

  • rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 340
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 637
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 662
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
45 gramów siarczanu amonu 30 gramów wodorotlenku sodu 150 ml eteru ćwierć paska brązu litowego uformowane kawałki efedryna dodana zamieniona w mleko efedryna przefiltrowana 100 ml świeżego rozpuszczalnika, pozostawiona do spoczynku, zagazowana gazem hcl brak opadów śniegu w czym tkwi problem?
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Cześć
Jak mogę zrobić gaz hcl? Proszę o pomoc
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Ile gramów efedryny potrzeba do produkcji shake and bake meth?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Nie pozostawiłeś efedryny w roztworze wystarczająco długo. Kilka rzeczy musi się wydarzyć, aby ta reakcja zakończyła się sukcesem. #1 to wolne elektrony z rozpuszczonego litu, które muszą powstać, aby zredukować efedrynę, efedryna musi być oparta, zanim będzie rozpuszczalna w niepolarnym rozpuszczalniku, aby mogła zostać zredukowana przez elektrony.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Używaj AZOTANU AMONU o czystości 98% lub wyższej, a nie ŚMIECI DO NAWOŻENIA. Naciskaj na niego, aby gaz amoniakalny zamienił się w płynną nakrętkę, aż butelka dosłownie eksploduje, a następnie lekko odkręć nakrętkę, aby nie wybuchła. Lepiej wyczyść tabletki pfed kilkoma porcjami acetonu, a następnie dodaj do butelki. Oto film przedstawiający rzeczywisty proces:
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Jeśli obawiasz się eksplozji butelki, kup grubościenną rurkę o pojemności 2 l lub 2 l gaśnicę STAINLESS STEEL z zakrętką TIGHT ON, potrząsaj nią co jakiś czas i pozostaw do zakończenia reakcji. Następnie przefiltruj gaz i baw się dalej.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

Gdzie są ci eksperci, tak zwana administracja wspierająca? Widzę, że ludzie starają się tutaj dyskutować, ale wydaje się, że nikt z administracji (tak zwany pro) nie dołącza do tej rozmowy.

Mówią, że chodziło tylko o pieniądze.


 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Witam ppls.Gdzie jest dobre miejsce, aby rozpocząć naukę podstaw tej procedury lub syntezy w ogóle.terminologii jako redukcji, destylacji, oczyszczania, ekstrakcji.
I powszechne praktyki w laboratorium. Jestem chętny do nauki i chciałbym uzyskać porady, od czego zacząć i jaki sprzęt kupić.
Mam listę tego, ale wolałbym wiedzieć, co się dzieje, zamiast wypełniać wskazówki. Szef kuchni na poziomie podstawowym tutaj! Zapłaci za kogoś, kto będzie mnie mentorem.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Jakiego rodzaju pigułek użyłeś, chciałem spróbować, ale słyszałem, że niektóre pigułki utrudniają reakcję.
 
Top