Nowe chińskie ograniczenia

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dzięki za aktualizację. Wie ktoś może czym można by zastąpić pmk ? Bez przechodzenia przez olej Sassafras?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Katechol lub Piperonal
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

Butanian 3-okso-2-(3,4-metylenodioksyfenylu)

Istnieje już MGPA, który jest 4-fenylomaślanem zamiast 2-fenylomaślanu, więc zakładam, że wkrótce pojawi się wersja MD, a także wersja etylowa MDMAPA.


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Dla bardziej zaawansowanych

Synteza R- i S-MDMA poprzez nukleofilowe otwarcie pierścienia homochiralnych N-tosylazirydyn

Homochiralną (R)- i (S)-3,4-metylenodioksymetamfetaminę (MDMA) otrzymano w sześciu etapach (każdy) z chiralnych prekursorów, odpowiednio D- i L-alaniny. Kluczowy etap, katalizowany miedzią regioselektywne otwarcie pierścienia N-tosylazyrydyny z arylowym odczynnikiem Grignarda, przebiegał z wysoką wydajnością i pełną regioselektywnością. Syntezę przeprowadzono z zachowaniem integralności konfiguracyjnej, uzyskując chlorowodorki R- i S-MDMA o enancjo-zanieczyszczeniu >99,5%, jak określono za pomocą enancjoselektywnej HPLC z detekcją fluorescencyjną. Próby zastosowania metodologii syntetycznej do syntezy homochiralnych enancjomerów α-fenylowego analogu MDMA (UWA-001) zostały udaremnione przez zmianę regioselektywności w kluczowym etapie.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Zgłoszono: 20 kwietnia 2023 Zaakceptowano: 20 czerwca 2023 Opublikowano: 12 lipca 2023


Sposób wytwarzania związków 1-(acyloksy)-alkilokarbaminianowych

Pełny pomysł

Reakcja metylenodioksyfenylopropanu z węglanem dimetylu, następnie reakcja produktu z chlorowodorkiem metyloaminy i katalizatorem zasadowym (np. diizopropyloamidem litu). Następnie produkt tej reakcji należy poddać reakcji z podchlorynem sodu. Wydajność - chlorowodorek MDMA ~78%
Źródło: https://www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Reakcja alkanu z Me2CO3

produkt tej reakcji

Kwas metylenodioksyfenyloizomasłowy





[0244]
Węglan 1-chloroetylo-2-metoksykarbonylofenylowy (D1-11) i węglan 1-chloroetylo-3-metoksykarbonylofenylowy (D1-12) można przygotować przy użyciu odpowiednich odczynników i zgodnie z metodą opisaną dla D1-10.
Opis 1-13
Węglan 1-chloroetylo-3,4-metylenodioksyfenylu (D1-13)

0275]
1-({[(2-metoksykarbonylofenylo)oksy]karbonylo}oksy)2-metylopropanian etylu (D2-11) i 1-({[(3-metoksykarbonylofenylo)oksy]karbonylo}oksy)2-metylopropanian etylu (D2-10) (D2-12) można przygotować przy użyciu odpowiednich odczynników i zgodnie z metodą opisaną dla D2-10.
Opis 2-13
1-({[(3,4-metylenodioksyfenylo)oksy]karbonylo}oksy)2-metylopropanian etylu (D2-13)




Zabawne jest to, że mówiono o tym 5 lat temu...
Glicynian PMK właśnie został zakazany przez ONZ - co dalej?

Byłem na spotkaniu Komisji ds. Środków Odurzających w tym tygodniu i glicynian PMK został tam zakazany. To kwestia czasu, zanim kraje zaczną sprawdzać jego obecność.

Ostatnim razem, gdy PMK został zakazany, rynek powrócił do oleju safrolowego - a kiedy ten wysechł, rynek prawie się załamał, aż glicynian PMK sprawił, że powrócił silniejszy niż kiedykolwiek.

Co będzie dalej?

Glicynian PMK jest tanim i łatwym sposobem dla niewykwalifikowanych drani, aby dostać się do MDP2P i syntetyzować niewłaściwe rzeczy, głównie nieczyste, cena jest stosunkowo niska, ale jeśli jesteś wystarczająco wykwalifikowany, cena nie jest warta ryzyka ;)

Kilka pomysłów

Kwas 3,4-metylenodioksyfenylooctowy. Kwas 3,4-metylenodioksycynamonowy. Prawie każdy związek 3,4-dihydroksylowy i odpowiedni czynnik metylujący. Reakcja Grignarda 5-bromo-1,3-benzodioksolu z halogenkiem allilu. Reakcja Friedla-Craftsa z chlorkiem allilu na 1,3-benzodioksolu. Bezpośrednio do aminy z N-Trifluoroacetamidem (Alanina --> N-Trifluoroacetyloalaninol --> Chlorek N-Trifluoroacetyloalaniny --> Krafty Friedla na 1,3-BDO i hydroliza) lub Krafty Friedla z 2-chloro-3-metylo-1R-azirydyną (co powoduje spontaniczne otwarcie pierścienia do izopropyloaminy). Przejście z MDRA na 5-aminopropylobenzofuran lub 5-aminopropylindan/indol. Podziemni chemicy zawsze się dostosowywali i zawsze będą się dostosowywać, a chciwi dranie zawsze będą skłonni *przypadkowo* bezwstydnie łamać prawo, jeśli przyniesie im to zysk.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
3,4-(metylenodioksy)fenyloacetonitryl też brzmi fajnie. Ktoś o to pytał, ale nie wiem, dlaczego potrzebował tej informacji

Zamień nitryl w amid lub kwas karboksylowy i idź stamtąd.

Alkohol piperonylowy lub octan zaintrygowały mnie, gdy zaczynałem.

Mam inne, które zastępują PMK 1 do 1 w syntezie borohydrynowej, ale nie chcę o nich mówić z oczywistego powodu. Ale jeśli ci faceci naprawdę się uczą. Nie jest tak trudno zejść z utartej ścieżki, że tak powiem.

Również MDP2NP nitrostryen

Jakieś regulacje dotyczące adduktów BISULFATE?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Więcej zabawy...

Chyba addukty jodu


3,4-metylenodioksybenzen

1,3-benzodioksolo-5-karboksyimidamid

3,4-(metylenodioksy)anilina może?


A może

Oksym lub epoksyd MDP2P... Ok skończyłem na dzisiaj XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
A może

2-Metylo-3-(3,4-metylenodioksyfenylo)propionaldehyd (2MMPP) jest niewielkim składnikiem piperonalu.

Albo acetyloacetalowa pochodna PMK (PMKA) lub podobna.

Pomyślałem, że każdy w połowie przyzwoity człowiek może coś wymyślić... Bez większego wysiłku

Wystarczy wprowadzić podobne związki do molspec lub sigma.

Kwas 1,3-benzodioksolo-5-karboksylowy, ester metylowy
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Również chemikalia boc

Prekursory tert-butyloksykarbonylu i po prostu usuń je później...

IDK to tylko pomysły dla kogoś samouka, jeśli się mylę w którymkolwiek z nich, daj mi znać. Ale to tylko spojrzenie na substancję chemiczną i stwierdzenie, że to wygląda na możliwe. Ale czasami zawsze czegoś mi brakuje.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
W przypadku helionu mam na myśli półprodukt enaminy 😉, ale istnieją już nowe półprodukty
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zdawałem sobie sprawę z pierwszego. Ale nie z drugiego...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Chciałbym zapytać, 5449-12-7 nie jest już dostępny w sprzedaży. Czy jest jakaś alternatywa, którą można go zastąpić? I czy można go z powodzeniem zredukować za pomocą NaBH4 z dobrą wydajnością?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Prosimy o zapoznanie się z treścią wątku i sekcji komentarzy.
 
Top