Moja synteza 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Po przemyciu brudnego proszku 3cmc acetonem i rekrystalizacji mieszaniną wody i acetonu w proporcji 1:2 mam tylko białą maź podobną do substancji i nie tworzą się kryształy, jakieś pomysły?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Dzieje się tak, gdy przesunąłeś pojemnik i roztwór wszedł w ruch, po prostu pozwól mu stać tam przez kilka dni i poczekaj.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Mam pytanie dotyczące octanu etylu, kiedy przeprowadziłem reakcję z DCM, kryształy okazały się dość czyste, a uzyskana masa była również całkiem dobra, jednak w przypadku octanu etylu wydawało się, że nadal istnieje nieprzereagowany 2b3c, nie jestem pewien, czy muszę dodać więcej rozpuszczalnika lub metyloaminy, ale kryształy wyszły naprawdę brudne i oleiste przy użyciu octanu etylu. czy macie jakieś opinie?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Temperatura wrzenia octanu etylu wynosi 77°C. Jaką temperaturę ustawiłeś?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Temperatura wrzenia octanu etylu wynosi 77°C. Jaką temperaturę ustawiłeś?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ bardzo dziękuję za udostępnienie wszystkich informacji. Bardzo mi się to przydało przy mojej pierwszej próbie z 4mmc. Użyłem 2b4m (50g), octanu etylu i metyloaminyHCL. To była mała seria, ponieważ nie chciałem marnować. Uzyskałem około 45%.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać dopracowania wszystkiego. Jeszcze raz dzięki!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Jakie są inne metody wytwarzania molly, jakieś alternatywne sposoby, które sugerujesz? Jaka metoda jest bardziej możliwa i dostępna dla geografii USA. Trudno jest zamawiać ze stron, które ciągle proszą o informacje biznesowe.... Słyszałem o 2b3chl, czy istnieje sposób na uzyskanie tego produktu do produkcji molly?
 
Top