Produkcja i wysyłka najdoskonalszych leków za pomocą DIRECTION i MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
BEZPŁATNE PRÓBKI - PROSZĘ PRZECZYTAĆ NASTĘPUJĄCĄ STRONĘ

W Vector Laboratories rozumiemy, że zaufanie jest czymś, na co trzeba zapracować, nigdy nie łamiąc danego słowa dotyczącego jakości naszego produktu. W związku z tym okazujemy nasze uznanie dla tej fantastycznej społeczności, rozpoczynając uruchomienie naszej firmy od rozdania bezpłatnych próbek naszych produktów. Chcemy dać naszym nowym klientom posmakować naszej nienagannej obsługi klienta i naszej doskonałej satysfakcji klienta, rozpoczynając rozdawanie następujących produktów:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 wybranych klientów otrzyma po 5G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 wybranych klientów otrzyma po 1G próbki)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ W NABORZE?

(Aby móc się zarejestrować, należy przeczytać poniższe informacje)


Istnieją tylko dwa proste wymagania, które należy spełnić, aby cieszyć się darmową próbką. Musisz być członkiem tego forum. Jeśli na Twoim profilu widnieje napis "nowy użytkownik", nie kwalifikujesz się do otrzymania próbki, ponieważ administrator nie uzna Twojej recenzji naszego produktu za ważną. Wynika to z faktu, że polityka forum dotycząca darmowych próbek stanowi, że próbki mogą być przyznawane tylko "członkom" forum.

Kolejnym wymogiem rozdawnictwa jest gwarancja pozostawienia recenzji na temat naszego produktu w sekcji marketplace oraz w wątku, który właśnie czytasz. Uprzejmie proszę również klientów o niepozostawianie recenzji w żadnym innym miejscu na forum poza marketplace i tym wątkiem (wyjątki mogą mieć miejsce, jeśli polecasz nas innemu użytkownikowi forum). Cieszę się z Waszego uznania, ale nie chcę, aby spamowanie było uciążliwe dla administracji forum. Jeśli recenzja nie zostanie pozostawiona po przekazaniu próbki, nasz zespół i inni sprzedawcy mogą nie zdecydować się na przekazanie próbek lub współpracę z Tobą

Jeśli spełniasz te dwa wymagania, gratulacje! Możesz otrzymać próbkę! Po prostu skomentuj poniżej ten wątek, określając, który produkt chciałbyś wypróbować (możesz otrzymać tylko jedną próbkę jednego produktu), a my sami wyślemy Ci DM. Nie ma potrzeby wysyłania do nas wiadomości po komentarzu, ponieważ sami wyślemy Ci wiadomość z prośbą o próbkę.
 
View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Chciałbym wypróbować próbkę mety! :)
 

TheOtherBrother

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym wypróbować twoją próbkę mety :). jeśli nie jest dostępna, chciałbym zamiast tego wypróbować twoją prędkość
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
A-pvp w przyszłości?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Cześć,
Właśnie otrzymałem próbkę....nice... dobra niespodzianka....i wkrótce dokonam szczegółowej recenzji... whouuu
 

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cześć, czy jest szansa na próbkę? Naprawdę czekam na prawdziwe rzeczy!
 

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich. Jestem ciekaw jakości waszego D-Meth.

Jeśli nadal oferujecie próbki do USA... Byłbym bardzo wdzięczny za rozważenie otrzymania odrobiny. Nie korzystałem z żadnego dobrego produktu od około 6 lat...

I to nie z powodu braku prób. Po prostu wydaje się, że WSZYSTKIE metaamfetaminy w USA to śmieci.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Witam wszystkich,
Jakieś dziesięć dni temu otrzymałem list ze schludnym opakowaniem... całość jest bardzo spójna... substancja (2 g, drobne białe kryształki...) jest doskonale ukryta, starannie zapakowana... praca jest schludna....
Na chwilę obecną i podsumowując, wysyłka i opakowanie są jakości A +.
Wkrótce wyślę ci test tej próbki.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Byłbym bardzo wdzięczny za recenzję jednej z naszych ofert na rynku BB.

Dziękuję za opinię :)
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Jednego z ostatnich poranków, odważam 40mg dekstro-metalu, które rozdzielam na dwie równoważne linie.... Wdycham jedną linię i przygotowuję 5mg na folii aluminiowej do późniejszego palenia....
W ciągu około dziesięciu minut czuję wyraźny, przyjemny przypływ, bez dyskomfortu z kardiologicznego punktu widzenia.... Mogę z łatwością radzić sobie z różnymi zadaniami, od sprzątania po czytanie...
Po godzinie osiągam plateau pod względem efektów, jestem doskonale świadomy.... ta próbka zapewnia stymulację charakterystyczną dla metedryny ... dawka niezbędna dla tej próbki wydaje się odpowiadać standardom, które określają bardzo dobrą jakość ....
Co więcej, po wypaleniu kilku mg zapewnia imponujący przypływ, należy uważać na dawkowanie...
Podsumowując, Vector Lab oferuje bardzo wysokiej jakości, dyskretną i profesjonalną usługę opartą na substancji o niezwykłej jakości. Gratulacje dla Vector za dobrze wykonaną pracę... Dziękuję za umożliwienie mi odkrycia waszego asortymentu... to testowanie zdecydowanie zachęca mnie do złożenia zamówienia w Vector.... Jestem naprawdę mile zaskoczony waszym produktem... to najlepszy rodzaj d-metalu... rzeczywiście, przekracza moje oczekiwania...
najlepsze życzenia...
 

Artemis66

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, byliśmy na polowaniu na metamfetaminę D, to jak zobaczyć ducha. :( Tęsknię za tymi dniami, kiedy byłem po prostu przesadnie szczęśliwy i kurwa głupi oświetlony we właściwy sposób, nie przepełniony lękiem, ale dokładnie odwrotnie. Ja i moja dziewczyna bardzo chcielibyśmy być brani pod uwagę przy zakupie próbki i chcielibyśmy również zapytać o zakup.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Cześć,
Jestem bardzo zainteresowany przetestowaniem twojej pasty Po przetestowaniu twojego wspaniałego dekstro.... będziesz szczęśliwym człowiekiem i defenitly klientem w najbliższej przyszłości.... Wielkie dzięki. Pozdrawiam
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Witam, czekamy na próbkę do przetestowania!
Pozdrawiam.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Jestem w USA, jestem członkiem od jakiegoś czasu, jeśli chciałbyś kogoś za próbkę do recenzji, wolałbym d-met, ale powiedzmy, że masz tylko pastę amf na próbkę, chętnie dam zasłużoną recenzję, jeśli chcesz zdjęcia, mogę dołączyć zdjęcia z testami odczynników lub po prostu szczegółową, dobrze sformułowaną, uczciwą subiektywną recenzję produktu - dzięki za poświęcony czas.
 

brzipostar

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
D-met byłby super, ale pasta amf jest też fajna. Odezwij się do mnie, gdy będziesz gotowy, a ustalimy szczegóły.
 

Pervi*****

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ile % ma ICE Meth?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Odpowiedziałem na twój DM. Tam o tym porozmawiamy. Tak przy okazji, podoba mi się twoje zdjęcie profilowe :D
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Darmowa próbka metamfetaminy czy amfetaminy?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Cześć
Bardzo podoba mi się Twoje podejście i ideologia
Jestem zainteresowany próbką DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS DLA KLIENTÓW EUROPEJSKICH
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Niestety, zabrakło nam próbek D-Meth w UE :(

Jeśli byłbyś zainteresowany zakupem, prosimy o przesłanie nam DM.
 

LLFire

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2024
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Hej, mogę dostać próbkę?
 
Top