Porozmawiajmy o mojej absurdalnej tolerancji

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Wypróbuj MAOI, taki jak moklobemid.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Jeszcze raz dziękuję za kolejną rekomendację do mojej listy związków do wypróbowania! Przez ostatni tydzień byłem cicho, tu i wszędzie. Przez cały tydzień była tylko Mary.

Moje ostatnie 25 mg sertraliny było w minioną sobotę, czułem się raczej leniwy i bummy. Chciałem mieć cały tydzień przerwy od Ice, ponieważ to wszystko, z czym muszę eksperymentować w tej chwili, cały tydzień włączony, cały tydzień wyłączony. A kiedy mówię "na", mam na myśli tylko od 0,05 do 0,10 g na powąchanie i robiłem to tylko raz dziennie. @SauceySockss wspomniał, że w pewnym momencie robił uncję tygodniowo! Sądząc po tym, jak bardzo te rzeczy kopią mój mózg i jak dosłownie prawie kurwa umarłem w poniedziałek przed ostatnim zrobieniem mojego "pierwszego" 0.10g, powiedziałbym, że to musi być jakieś szalone gówno o wysokiej mocy, albo znalazłem coś, na co osobiście reaguję wyjątkowo.

Ja na lodzie: szybki i głupi, tępy przedmiot... Zwykle jestem bardzo ostrożny i staram się być strategiczny przy każdej podejmowanej decyzji (za bardzo, więc zwykle nic nie zostaje zrobione). Osoby z ADHD wiedzą, o czym mówię). Na lodzie mózg działa na milion mil na minutę, ale nie przeszkadza mi to (?) Chwytam pomysł z powietrza i biegnę z nim. Ale ja po prostu biegnę, biegnę i biegnę... Spędziłem cały weekend po moim pierwszym tygodniu na lodzie, leżąc zbyt obolały, by się ruszyć z powodu nadmiernego wysiłku przy pracach ogrodowych. Nie mogę tworzyć list w mojej głowie, jak na 4MMC, więc jestem jak głupek sprzątający / ogrodniczy / naprawiający, po prostu przeskakując od jednej rzeczy do drugiej.

Szczerze mówiąc, taki właśnie byłem w wieku 20 i 30 lat, zanim mój mózg całkowicie wypalił się w społeczeństwie. Naprawdę jedyną różnicą jest bezsenność, to znaczy, to jest psycho. Zrobiłem .07g o 9 rano w czwartek. Po leżeniu w łóżku przez dokładnie 3 godziny piszę to o 2:30 w piątek rano wtf.

Te rzeczy są zasadniczo zbyt daleko w jednym kierunku, czegoś brakuje w "doświadczeniu stymulacyjnym", które miałem z MeowMeow i MDMA w umm, "Departamencie Sortowania i Archiwizacji" (?) Mojego mózgu. Kupiłem dziś trochę artykułów dla zwierząt i pani zapytała mimochodem, jakie rasy psów mam i nie mogłem sobie kurwa przypomnieć!!!! Co?!

Gdybym tylko mógł sprawić, by sekretarka mózgu wykonywała swoją pracę ORAZ miała taki poziom motywacji i energii, myślę, że to ostateczny cel. A ponieważ niedawno dowiedziałem się również o MAOI, myślę, że zachowam pychedeliki być może jako "nagrodę" dla siebie, gdy już rozgryzę tę znacznie poważniejszą kwestię nootropów i przynajmniej zbliżę się do miejsca, w którym odczuwam odpowiedni poziom motywacji, ponieważ mam poważne gówno do zrobienia, do cholery!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Możesz także wypróbować nasiona ruty syryjskiej, które są również maoi. ALE PROSZĘ, ZBADAJ INTERAKCJE, BO MOŻESZ UMRZEĆ!
 
Top