Jak stworzyć szybką pastę z oleju a-oil?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Potrzebujesz również etanolu i zakwaszenia oleju, aby osiągnąć pH 7, nie wiem ile kofeiny, ale możesz spróbować samemu, robiąc małe porcje. Na przykład 100 ml oleju, 100 ml etanolu i 100 g-150 g kofeiny. Jeśli produkt końcowy nie przypadnie ci do gustu, po prostu dostosuj proporcje.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kofeina nie jest wymagana do czystej jakości rzeczy, która jest pieprzonym cut mate.
Całkowicie możliwe jest stworzenie spójnej pasty czystego produktu bez kofeiny.
 
View previous replies…

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Też to kupię, jeśli kosztuje 600 euro
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Czy można użyć kwasu octowego 80%?
Albo kwas szczawiowy? Są one znacznie łatwiejsze do zdobycia.
A jeśli można ich użyć, to czy po zakończeniu należy przemyć amfetaminę izopropanolem lub asetonem?
 
Last edited:

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
siarkowy jest najlepszy. jeśli nie możesz go kupić, po prostu kup stary akumulator samochodowy (lub nowy), rozbij go i spuść płyn, który zawiera około 30% kwasu siarkowego, oddestyluj wodę i inne śmieci i masz go. :)
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Mam trochę kwasu siarkowego do sprzedania, możesz sprawdzić moje ogłoszenie i PM w celu uzyskania szczegółów....
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Więc aceton + H2SO4 działa? A co z izopropanolem + H2SO4?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Gotowy izopropanol + H2SO4 działa. Najlepszy jest metanol + H2SO4. Aceton powinien działać, ale nigdy tego nie robiłem.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Czy mogę zmieszać olej z acetonem lub h2so4 z acetonem, a następnie dodać go do oleju?
Czy mogę dodać na przykład 10 ml h2so4 do acetonu i dodać go do 100 ml oleju + 100 ml acetonu?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Stosunek 1:5 oleju A do acetonu jest lepszy i bezpieczniejszy. Ilość H2SO4 jest różna, nie można dokładnie określić, ile potrzeba na 100 g oleju A + 500 g acetonu, aby osiągnąć pH 6.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Rozładuję baterię i zagotuję wodę (aż h2so4 zacznie dymić). To powinno dać mi ~98% czystego h2so4. Przepraszam, że nie mówię po angielsku. Więc wymieszać aceton z h2so4, a następnie dodać go do oleju? Ponieważ widziałem to zrobione w ten sposób w jednym przewodniku, ale po prostu chcę się upewnić, że nie spalę amfetaminy. Mam pipetę, więc mogę dodawać ją powoli
 
Top