Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Witam, chciałbym uzyskać dostęp, jeśli mogę?
Dziękuję
 

LifeOfJoy

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇮
Joined
May 2, 2024
Messages
4
Reaction score
7
Points
3
Zainteresowany na pewno, jeśli to możliwe, aby dołączyć! Jestem tu od niedawna, ale na tg od dawna użytkownik forum bb.
 

djoksi420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, chciałbym się zgłosić
Bardzo często jestem aktywny na forum
Naprawdę chciałbym uzyskać dostęp
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
>Jestem bardzo często aktywny na forum
@
Wiadomości 1
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Cześć
Właśnie sprawdzam, czy kwalifikuję się do dostępu do sekcji rc, jestem stosunkowo aktywnym członkiem, przyczyniłem się do biblioteki chemicznej i różnych czatów na forum.
wywodząc się z piwowarstwa domowego (whisky, rum, spirytus neutralny aka etanol i majstrowanie przy różnych alkoholach), jestem chemikiem amatorem i dołączyłem do bb, aby pogłębić swoją wiedzę w sztuce produkcji d**giej.
 

AASTOG

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Witam, chciałbym uzyskać dostęp. Wielkie dzięki
 

Johnwilkesboof

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć! Wiem, że dopiero dołączyłem, ale chciałbym ubiegać się o dostęp do sekcji RC. Pomagałem moderować główne społeczności RC na discordzie/telegramie przez ponad 4 lata. Zostałem mianowany moją rangą personelu w tych społecznościach przez newbieforever (mod na dread). Mam wiele źródeł, zarówno krajowych, jak i INT, do których mogę wprowadzić personel. Jestem dobrze połączony z chińskimi dostawcami, którzy współpracują bezpośrednio z laboratoriami (pomyśl o kolejnym kroku powyżej BJC i LFP) i mam wgląd w wiele produktów RC, zanim trafią one na główny rynek chiński i amerykański, niektóre aktualne przykłady to cypv i "nowy" alp. RC są naprawdę moją mocną stroną, jestem bardzo dobrze zorientowany i chciałbym pomóc innym i zrobić świetny dodatek.

Dzięki za przeczytanie.
 

ektor23

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Aug 23, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Cześć, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji
 
Top