Na miłość boską, potrzebuję pomocy

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Przysięgam na Boga, że przez ostatnie 4 miesiące przeszukiwałem internet w poszukiwaniu jasnej i zwięzłej odpowiedzi na mój problem.

Szukam przepisu jak zrobić shake and bake metodą z bateriami litowymi/coleman fuel itp.

Mam następujące rzeczy:
paliwo kempingowe Colemans
amon z kilku zimnych opakowań
baterie litowe
ług
butelki ze strumieniem sody
pseudo
różne pojemniki
płynny ogień i sól (do gazowania)


Próbowałem tego co najmniej dziesięć razy i nie mogę zrozumieć, dlaczego to nie działa. Robię ług amonowy i litowy, aby uzyskać brąz, dodaję pseudo do mieszanki, a następnie odcedzam ją do pojemnika. Następnie gazuję płyn i obserwuję, jak śnieży. Więc myślę, że słodko, że zadziałało! Następnie suszę go, a czasem nawet myję w acetonie, ale nie dymi. Nie smakuje jak prochy, nie robi nic. To śmieć. Co robię źle? Każda pomoc jest mile widziana, ponieważ tracę tutaj rozum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Na stronie znajduje się wiele filmów i wątków dotyczących wszystkiego, co związane z metamfetaminą. Nie jestem chemikiem, więc nie mogę ci powiedzieć, ale pamiętam, że kluczowymi składnikami pierwszego etapu były paski litu, pseudo i bezwodny amoniak. Wpisz shake and bake w pasku wyszukiwania, a powinieneś znaleźć wiele wątków dotyczących tego, czego szukasz.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Na stronie znajduje się wiele filmów i wątków dotyczących wszystkiego, co związane z metamfetaminą. Nie jestem chemikiem, więc nie mogę ci powiedzieć, ale pamiętam, że kluczowymi składnikami pierwszego etapu były paski litu, pseudo i bezwodny amoniak. Wpisz shake and bake w pasku wyszukiwania, a powinieneś znaleźć wiele wątków dotyczących tego, czego szukasz.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
To właśnie mówię, szukałem, czytałem i czytałem i czytałem tak wiele różnych postów, blogów i innych stron internetowych i mam wrażenie, że wszystkie one albo pomijają krok, niewłaściwe składniki, albo po prostu mylą się celowo, aby wyrządzić krzywdę tym, którzy próbują ... Zgodnie z inną odpowiedzią tutaj, uważam, że mam niewłaściwy amon, co może być przyczyną moich powtarzających się niepowodzeń. Zamierzam dowiedzieć się, jak uzyskać odpowiedni typ i spróbować ponownie. dzięki za pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Twoje zimne okłady, co mówią o składnikach? Szukałem wysoko i nisko i nie mogłem znaleźć zimnego opakowania azotanu amonu. Nie produkują ich od ponad dekady. Jeśli zawierają azotan wapniowo-amonowy lub mocznik, nie będą działać. Zamień to na siarczan amonu lub kwas amonowo-lewisowy dowolnego rodzaju
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
mój facet.... myślę, że złamałeś kod. dziękuję! Zdecydowanie mam wapń amonowy. Skąd wziąć siarczan lub "kwas Lewisa"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
W moim procesie wykonuję następujące czynności (jeśli cię to interesuje, jeśli nie, przepraszam za niepotrzebne informacje)

-odmierzam paliwo Coleman (wszystko to jest zapisane, a ja nie mam go pod ręką, aby być w 100% dokładnym w tej chwili, ale mam zapisane dokładne pomiary)
-wlać do butelki ze strumieniem sody
-odmierzyć amon, umieścić go w butelce ze strumieniem sody
-rozebrać baterie, umieścić w osobnym pojemniku z paliwem Coleman, aby je zakonserwować.
-odmierzyć ług, włożyć do butelki ze strumieniem sody
-odmierzyć ług, umieścić w strumieniu sody
-wziąć lit, włożyć do strumienia sody
-rozpocząć reakcję niewielką, maleńką, maleńką ilością wody i natychmiast zamknąć.
-wirować, nie wstrząsać, aż mieszanina zacznie się mocno toczyć
-odczekać jak najdłużej przed beknięciem
-wstrząsnąć skurwielem jak diabli, beknąć, powtórzyć, kontynuować, aż cały lit zmieni kolor na brązowy
-przefiltrować przez waciki i serię filtrów do kawy do nowego pojemnika
-gazować ciecz płynnym ogniem i solą przez rurki, aż zacznie "padać śnieg"
-przefiltrować białą substancję i wysuszyć

-Efekt końcowy to bezużyteczne śmieci. Czy to wszystko z powodu amonu? Czy mógłbym wziąć ten tandetny proszek i włożyć go do nowego garnka i wtedy zadziała? czy jest bezużyteczny i należy go wyrzucić?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Będę musiał o tym pomyśleć, ale o ile niczego nie wyrzuciłeś, prawdopodobnie możesz to odzyskać. Przepis wygląda dobrze, z wyjątkiem źródła amoniaku. Myślę, że nie powinieneś wstrząsać ani energicznie mieszać, chyba że reakcja spowalnia lub emulsja grozi przekroczeniem butelki. Nie jest wykluczone, że ta reakcja spłynie i spowoduje poważne problemy. W rzeczywistości to właśnie w ten sposób większość ludzi spala swój dom. Te butelki ze strumieniem sody są twarde jak cholera. Jeśli po naciśnięciu butelki kciukiem w ogóle nie da się jej wgnieść, należy zwolnić nacisk. Jeśli wygląda na to, że butelka się porusza, prawdopodobnie rośnie od ciśnienia, zwolnij ją
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Jednak kilka razy zdarzyła mi się katastrofa ze strumieniami sody. Małe gumowe uszczelki na pokrywkach, moje dosłownie rozerwały się lub częściowo rozpuściły, a gdy całe ciśnienie uwolni się naraz, wybuchnie wulkan. Za każdym razem, z wyjątkiem jednego, zwracam szczególną uwagę i mam w pobliżu zapasową nakrętkę, dzięki której mogę zapobiec katastrofie. raz spryskał mnie paliwem i cały mój garaż. DZIĘKI BOGU nic się nie zapaliło ani nie rozwścieczyło, bo inaczej byłbym bardzo chrupiący.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kwas Lewisa oznacza po prostu sprzężony anion-kation. Siarczany, chlorowodorki, węglany, octany. Są to kwasy Lewisa. Chlorek amonu = amoniak (anion) i chlor (kation) po uderzeniu silną zasadą, taką jak NaOH, otrzymujemy
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl (chlorek sodu, sól kuchenna) Nh⁴ (gazowy amoniak), a OH- prawdopodobnie odbiera wodór, tworząc H²O (wodę).
Ta konwencja jest ważną częścią chemii, jak ekstrakcja A/B, oczyszczanie chemikaliów, ochrona grup funkcyjnych itp.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tak więc, gdy dodałem zasadę do kwasu Lewisa, na przykład azotanu amonu, rozdzieliło to azotan amonu na gazowy amoniak i kation azotanowy, z których każdy może reagować z czymś innym
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Po dodaniu wszystkiego oprócz wody, po prostu pozwól jej ostygnąć przez chwilę. Samo się zainicjuje, co jest lepsze, ponieważ zużywa mniej wody. Jeśli musisz dodać wodę, użyj kawałka rurki i wbij jej koniec w proszek pod litem. Staraj się unikać zamoczenia litu. Woda jest potrzebna tylko do ługu/amoniaku. Jest to reakcja, którą rozpoczynasz za pomocą wody, uwalnianego amoniaku. Reakcja wytwarza wodę, więc gdy się rozpocznie, będzie przebiegać samoczynnie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jeśli opublikujesz rzeczywiste ilości, przejdziemy przez równoważenie równań i sprawdzanie stoicheometrii. To jest próba ognia. Każdy może napisać przepis z użyciem odpowiednich chemikaliów, ale użycie odpowiedniej ich ilości to różnica między metą a niczym, spalonym domem lub wyrokiem więzienia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
To dlatego zawsze słyszy się o metamfetaminie wytwarzanej w wannie. Jeśli przesadzisz z reakcją na liczniku lub rozwalisz butelkę, lepiej miej już kupiony paszport i bilet. Albo przygotuj się na śmierć. Kiedy ta butelka wybuchnie pod ciśnieniem 150+ psi i rozpyli wszędzie wrzący amoniak, możesz umrzeć tam, gdzie stoisz, jeśli nie masz ppe. Możesz zostać śmiertelnie ranny i umrzeć w ciągu kilku godzin lub dni, jeśli masz dużo szczęścia, przeżyjesz, ale czy będziesz w stanie ugasić szkodliwy ogień w kuchni, zanim wymknie się spod kontroli lub sąsiedzi go poczują? JEŚLI PRZEŻYJESZ TO WSZYSTKO, TWOJA KUCHNIA ZNIKNIE. Nie jest łatwo ukryć, że kuchnia nie ma podłóg, ściany i sufit są wypatroszone, a przyczyną jest pożar chemiczny. Nie traktuj tego lekko, chemia jest brutalnym nauczycielem
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pozdrowienia - jestem samozwańczym nieoficjalnym asystentem SnB.
Nie wiem, czy nie szukałeś zbyt intensywnie w swoich studiach nad SnB, ponieważ w pewnym momencie powinieneś był się na mnie natknąć i skontaktować ;]
To w zasadzie jedyna reakcja, jaką wykonuję od miesięcy. Wiele sukcesów, jeszcze więcej porażek - za każdym razem robię coś innego, próbując zoptymalizować procedurę. Pomogę podpowiedzieć jak się za to zabrać i osiągnąć udaną redukcję. Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zapamiętać, szukać i na które należy uważać. Biorąc pod uwagę autonomiczny i artystyczny charakter tego konkretnego zadania, jest ono zaskakująco temperamentne i trudne do wykonania, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy / zrozumienia - pomimo improwizacyjnej swobody i możliwości zastąpienia, wciąż jest wiele rzeczy, które nie zadziałają, a jeszcze więcej pójdzie nie tak.

Przy dobrych warunkach/zaopatrzeniu jest to dość łatwe do wykonania, jeśli wiesz, co robisz. Nie jest to też nawet w połowie tak niebezpieczne, jak wszyscy to przedstawiają. Nie czuj się jednak, kurwa, komfortowo! Jest jeden facet, który mówi, że robi to w swojej sypialni w bokserkach itp - nie wiem o tym... ale jestem dość blisko tego poziomu pewności siebie. Można to robić wszędzie tam, gdzie można to zrobić bezpiecznie. To powiedziawszy, środki ochrony indywidualnej nie są konieczne, ale nie bądź idiotą jak ja. Przydają się jednak rękawiczki - zwłaszcza gdy pracujesz na co dzień z rękami, w zasadzie wszystko dostaje się do skaleczeń / obolałych miejsc i pali je do piekła - czasami nie można dostać się do zlewu wystarczająco szybko, a mycie rąk też nie zawsze pomaga. Znaj swoje kwasy i zasady oraz sposoby ich neutralizacji i miej je w zasięgu ręki.

Nie chcę kopać zdechłego konia, więc nie będę powtarzał tego, co napisałem wcześniej. Jednakże, jak już wcześniej wspomniałem, istnieje post użytkownika Douda, który oddaje sprawiedliwość temu oryginalnemu przepisowi. Kolejny PDF autorstwa innego użytkownika bb, który "Flatline nie napisał" - ten naprawdę pomógł mi to rozgryźć / rozwiązać. Istnieje również film lub dwa z SnB - kontrolowane przez organy ścigania gotowanie w 2-litrowej butelce. Również na Hamiltons Pharma... - "Jak nie gotować metamfetaminy" - napisałem moją historię sukcesu SnB jako rodzaj klucza, który łączy wszystkie te źródła i nadaje im praktyczny sens. Nie miał to być samodzielny przepis/instrukcje. Zrozumiałem wszystko podczas drugiego gotowania z tymi informacjami, które zasugerowałem, jako totalny noob bez szkolenia chemicznego / doświadczenia innego niż przeglądanie "chemii dla manekinów" około 15 lat temu, więc nie poddawaj się - to nie jest trudne. Po prostu naprawdę się uczyłem, zwracałem uwagę i byłem zdeterminowany, aby to zrobić. Oczywiście nie wszyscy grają tą samą talią. Pamiętaj tylko, że gdy masz do czynienia z efedryną/pseudo, przekształcenie jej w metę to prawie wyłącznie "jednoetapowa redukcja", jeśli SnB z Li/Al lub gotowanie RP/I2 - wynik jest taki sam. W przyszłości będę jednak skłaniał się ku metodzie RP/I2, ze względu na możliwość łatwiejszej kontroli całego procesu.

Zasugeruję tylko tyle: Ta reakcja będzie się znacznie różnić w zależności od: Użytych tabletek, jak/czy były czyszczone.
Jak wszystko zostało dodane do RV (kolejność itp.)
Zarządzanie RV podczas reakcji (szczególnie początkowo) ((spróbuj zostawić to w spokoju!))
Rozpuszczalniki? Eterowe/aromatyczne/alifatyczne czy mieszanka? Staranność w czyszczeniu/suszeniu - mycie wodą/bryną i suszenie Mg2SO4
przed i po niektórych etapach.
Zaleca się użycie dodatkowej ilości NaOH. 1/4 paska AA Li na pudełko jest więcej niż wystarczająca stechiometrycznie, aby zredukować nasze pseudo do mety - lubię dodać trochę więcej Li około 3/4 lub cały pasek baterii AA, aby zrekompensować ewentualne straty lub być może, jeśli czas reakcji nie był wystarczający.
Używam butelki 1,5L - nie muszę jej odpowietrzać ani otwierać, dopóki się nie skończy.

Jeśli chcesz mieć gwarancję sukcesu, znajdź coś, co działa i trzymaj się tego do samego końca! Staram się optymalizować i wprowadzać innowacje, więc popełniłem wiele błędów i zrujnowałem wiele partii, bawiąc się różnymi składnikami / ilościami i próbując pominąć niektóre kroki itp.
Moja rada? Nie spiesz się i rób wszystko dobrze i poprawnie. Rekrystalizuj swoje pseudo FFS, wiesz co mam na myśli? Dokładaj wszelkich starań i uczyń z tego nawyk. Twoje umiejętności i produkt na tym nie ucierpią, obiecuję! Nie wiem, co dokładnie robisz źle, więc nie mogę nic zasugerować, jeśli chodzi o metody / składniki, wszystko wygląda dobrze.
Wiem, że nie jesteś w stanie przetrawić najdrobniejszych szczegółów reakcji, więc jeśli chcesz, możesz skontaktować się ze mną przez DM i możemy to rozwiązać.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kilka miesięcy temu pieprzyłem się w toalecie i zobaczyłem dym. Spojrzałem w dół i upuściłem kroplę kwasu siarkowego marki rooto na spodnie. Natychmiast podskoczyłem, rozebrałem się i wysypałem na to sodę oczyszczoną, którą natychmiast zacząłem spłukiwać. Wywierciła mi dziurę w kolanie na głębokość 1/4 cala
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Pewnego razu (PIERWSZEGO I OSTATNIEGO) zagazowałem moją freebase gołymi rękami. Było to w 100% szkło chemiczne, nasmarowane złącza i klipsy. Moje ręce były bordowe przez 3 tygodnie (to też nie było dobre uczucie).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
jak się "spierdala" w toalecie? czy masz na myśli robienie czegoś poza sraniem? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Cóż, wszyscy tutaj są tak....nice. Spodziewałem się mnóstwa żucia tyłka i poniżających obelg za bycie takim kretynem. Dziękuję, że przynajmniej widzisz, że chcę się uczyć.

Mogę szczegółowo opisać krok po kroku, co robię. Nie czyszczę pseudo (tak naprawdę nie wiem, jak to zrobić. Zwykle mielę je w młynku do kawy na bardzo drobny proszek)

-Używam 1L strumienia sody
-Następnie biorę 1 filiżankę (czasami pokruszonego na proszek) mojego amonu *są to zimne okłady, które są amonem wapnia, o którym dowiedziałem się zeszłej nocy, że jest niewłaściwym rodzajem *.
-Dodaję 1 i 1/2 filiżanki paliwa kempingowego Coleman
-Dodaję X ilości pseudo zmieszanego na drobny, drobny proszek (zazwyczaj 4-5 pudełek po 24 sztuki, 30 mg.... małych czerwonych drani)
-Dodaję filiżankę ługu, starając się jak najlepiej pokryć tabletki. W niektórych próbach nawet lekko wstrząsnąłem, aby wszystko równomiernie wymieszać.
----- W tym momencie słyszę skwierczenie, a nawet czuję, że wszystko reaguje na granicy. Zakładam, że jest to spowodowane dodaniem ługu do mieszanki i jego działaniem.
-Dodaję lit o wartości 1-2 baterii.


Przyznaję, że właśnie wtedy dodaję do butelki niewielką ilość wody i staram się unikać litu ze względu na jego gwałtowną reakcję na wodę, ale w większości przypadków jest to nieuniknione i niektóre małe kawałki litu zamoczą się i zmienią kolor na biały. w tym momencie czuję, że mój zwieracz zaciska się tak mocno, że wysysa całe powietrze z pomieszczenia, a ja zakręcam SOB i delikatnie obracam. Przez większość czasu ledwo zaczyna się toczyć. jeśli w ogóle. raz lub dwa razy zaczęło się toczyć ciężko do punktu, w którym byłem przerażony. zachowaj spokój i beknąłem kilka razy, gdy było to konieczne. będę to robił przez co najmniej godzinę lub dwie, aż cały lit zbrązowieje i ostatecznie zniknie (gdzie poszedł? zareagował z czymś, ale nie jestem chemikiem). następnie filtruję, gazuję, obserwuję zamieć w pojemniku, odcedzam i filtruję, suszę. gotowe. śmieci.

Nie wiem, czy mam odpowiednie składniki. Buchner zwrócił uwagę na mój błąd z amoniakiem, za co czuję się naprawdę głupio. ale to tam przeczytałem, żeby je zdobyć z wielu *źródeł*. nie wiem, czy kroki lub proces są prawidłowe, znowu widzę różne pomiary, kiedy dodawać rzeczy, widziałem nawet technikę "ściągania wody" zamiast gazowania, która wymagała testowania poziomów PH za pomocą pasków. wypróbowałem tę metodę i zdałem sobie sprawę, że zostałem oszukany i zmarnowałem gotowanie.

Mam wrażenie, że istnieje wiele dezinformacji, które mają na celu celowe doprowadzenie ludzi do porażki lub zranienia się. Nie mam już połączenia i spalałem solidny zamek błyskawiczny tygodniowo. bez przesady. Więc byłem suchy przez ostatnie trzy miesiące, próbując dowiedzieć się, jak iść solo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tak, zniszczyłem moją ulubioną parę spodni w kamuflażu i bluzę z kapturem, w jakiś sposób zachlapałem się H2So4 i nie myślałem o tym zbyt wiele. Następnym razem, gdy zobaczyłem te ubrania, były w strzępach, jakby dopadła je horda moli. Miałem kroplę, która przetoczyła się po grzbiecie mojej dłoni i też nie myślałem o tym zbyt wiele, co zamieniło się w chorą bliznę... H2So4 jest dość gnarly... wszystko inne po prostu pali się i staje się podrażnione przez długi czas. Nie próbowałem jeszcze robić gazu z HCl + CaCl2... może następnym razem.

Tak więc w zeszłym tygodniu zrobiłem pudełko SU-24 (10 * 240 mg) [Zauważyłem dziwne rzeczy, omówię]... Zaimprowizowałem rozcieńczalnik do farb zamiast napty / toluenu... wszystko było koszerne, dopóki nie nadszedł czas, aby przepłukać korbę acetonem (oczywiście zimnym, suchym). aceton rozpuścił całą moją korbę... i byłem całkowicie zagubiony, ponieważ nie spodziewałem się tego. Na szczęście umyłem go w czystym naczyniu, aby odparować i zobaczyć, co zostało, i właśnie to zrobiliśmy. Skończyło się na strasznie małej wydajności .4 krystalicznego lodu - ale to był najlepszy lód, jaki kiedykolwiek paliłem, bez dwóch zdań. (Jestem przyzwyczajony do mexi-racemic)

Wczoraj wypaliłem pudełko wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "red hots". Zdecydowałem się na te tabletki, ponieważ zapewniły mi pierwszy sukces, ale te, SU-24 i walphed 12 (20 * 120 mg = 2,4 g PSE) zadziałały lub przynajmniej wytworzyły śnieg podczas gazowania, co niekoniecznie oznacza cokolwiek, ale wiem, że po pobraniu próbki nastąpiła udana redukcja do mety.
W każdym razie, więc zagazowałem to gówno, wszystko wyszło dobrze, ale tym razem zauważyłem, podobnie jak wtedy, gdy robiłem SU-24, WSZYSTKIE korby rozpuściły się po spłukaniu acetonem. Więc pozwoliłem mu wyschnąć, zebrałem i spróbowałem stąd. Okropne. Okropny smak, brak aktywności. Więc teraz poszedłem do xtalize z %99 IPA (na sucho) i skończyłem z podobnym produktem jak z acetonem, czerwonawy / brązowy / różowy brudny kolor, zabawny zapach rozpuszczalnika, okropny smak, bardzo kwaśny z jakiegoś powodu, co najważniejsze... brak psychoaktywności. Trochę zirytowany w tym momencie...

Wróciłem więc do deski kreślarskiej... Zdecydowałem się na A/B, czymkolwiek do cholery był mój "produkt". Wziąłem też stare paliwo, zagazowałem je, nic się nie wytrąciło. Więc wrzuciłem je z powrotem do zacieru reakcyjnego. Wrzuciłem wszystko do młynka do kawy razem z paliwem i upewniłem się, że wszystko jest dobrze sproszkowane/zmiksowane. Następnie umieściłem tę mieszankę na płycie grzewczej na niskim/średnim ogniu na około godzinę, mieszając tu i ówdzie. Do przefiltrowanej/suszonej mieszanki paliwowej dodałem bazę, którą był mój "produkt". Ponownie zagazowałem cały ten bałagan, tym razem osad wyglądał znacznie bardziej obiecująco. Więc przefiltrowałem, nic nie zostało... mimo że widziałem ciała stałe. Wewnątrz naczynia do gazowania również znajdował się osad, który zebrałem za pomocą płukania acetonem. Więc pracuję z płukaniem acetonem, "rozpuszczonej korby?" ponownie. Postanowiłem wrzucić trochę %99 IPA do mieszanki i po prostu xtallize wszystko w tym samym czasie. Więc siedzi na moim naczyniu i czeka na wyschnięcie. Dam znać, jak to wyjdzie...

Jakieś przemyślenia na temat tego kłopotu?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
W przeszłości myłem rzeczy acetonem, aby je wyczyścić (sole epsom w piekarniku, zmieszane z acetonem, aby upewnić się, że jest to suchy aceton) i czuję, że bez względu na wszystko rozpuści większość mojego lodu. ale zawsze robię to w czystym pojemniku i pozwalam mu się rekrystalizować. Nie wiem, gdzie można dostać toluen....., ale czasami używam butelek HEET (żółte butelki), nie jestem pewien, czy to właściwy, czy nawet właściwy rozpuszczalnik.....

Twoje małe kłopoty brzmią jak to, co dostaję prawie za każdym razem, gdy próbuję. Wygląda obiecująco. Ale smakuje jak benzyna w postaci proszku i (głupio) nawet próbowałem go palić. OKROPNY POMYSŁ. Bardzo bolesny. Smakowało okropnie. Natychmiast zamienił się w czarną smołę w moim bąbelku. Bardzo zdenerwowany i bardzo okropny smak przez wiele godzin w ustach.

Zwykle kupuję markę Walgreens lub rzeczywisty Sudafed (gówno jak 10 $ za pudełko. Szalone) naprawdę wszystko zależy od tego, z kim rozmawiam tego dnia i czy zależy im na sprawdzeniu, czy mają generyk.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Przepraszam za późną odpowiedź...
Więc jak to wyszło? Cóż.... mniej więcej tak samo gówniane jak za pierwszym razem. Dlaczego? Nie jestem do końca pewien. Użyłem generycznego wal-phed 96*30mg "red hots", z którym wcześniej odniosłem sukces. Tym razem różnica polegała na tym, że jest lato zamiast zimy i nie ekstrahowałem tabletek metanolem. Postanowiłem je po prostu zmiażdżyć i wrzucić do kampera. Płukanie acetonem rozpuściło całą moją korbę, podobnie jak w przypadku SU-24, ale kiedy ją odparowałem, zostałem z gównem. W przypadku SU-24 skończyło się na odrobinie lodu bombowego. Tym razem jednak nic, więc nie wiem, co poszło nie tak.

Jak widać, próba stworzenia solidnej metody pracy wprawiła mnie w zakłopotanie i frustrację. O ile uwielbiam artystyczną i improwizacyjną swobodę oraz gotowość/dostępność tej metody... Zaczynam skłaniać się ku stanowisku innych osób w tym temacie. "Po prostu zrób to we właściwy sposób, stosując metodę RP/I2." ...Mniej zgadywania. Mniej zmiennych. Mniej rzeczy, które mogą pójść źle. Z pewnością mniej niebezpieczne i bardziej przyjazne dla początkujących.
 
Top