Aminowanie 1-fenylo-2-propanonu (P2P) Leuckarta do amfetaminy i metamfetaminy. Skala Smale'a.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
134g/m p2p 45g/m forma więc obliczyłem :100
1,34g 0,5g X22
Mam 30 g p2p, więc X 22 i otrzymałem
30g p2p forma 11gx 5 przeczytałem, że stosunek reakcji był najlepszy 1:5 i kwas mrówkowy jako katalizator

Następnie użyłem hcl do hydrolizy, ale miałem tylko 50% wydajności, ale miałem za dużo wody w wyprodukowanym mrówczanie amonu / formamidzie.
Teraz podgrzałem format roztworu/formamid do 175, więc mam nadzieję, że to pomoże....

Jaka jest wydajność tej metody?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Wydajność jest wyższa, upewnij się, że p2p jest oczyszczony i wysuszony, jeśli zmieszasz formamid i p2p, nie powinien mieszać się z warstwami. i przygotowując formamid / formate podgrzej go do 180 Short, a następnie obniż do 170, aż woda / kwas nie będzie destylować, a następnie poczekaj trochę dłużej. po zatrzymaniu ogrzewania załóż pokrywkę na szklane naczynie, aby było szczelne.
W ten sposób miałem od oleju p2p do a - 100 ml do około 70 ml, ale po destylacji próżniowej, więc zmarnowałem trochę a w pompie, a na początku i na końcu miałem 60 ml idealnie czystego oleju a.
Chciałbym móc napisać, ile proszku mogę uzyskać 10 ml a do afosforanu i do siarczanu.

Jeśli idealnie czysta baza amfetaminy 10 ml 9,4 g d / l jest mieszana z kwasem (siarkowy 98), jaka powinna być waga proszku i jaka powinna być dokładna waga kwasu, aby osiągnąć ph?
teraz, gdy olej nie jest wytwarzany samodzielnie, jest to 1 ml kwasu na 10 gramów oleju A 10 gramów proszku. reakcja pali więcej, gdy do mieszania nie używa się alkoholu.
Czy powinien być czystszy bez mycia na bazie kwasu eterowego i przeprowadzić destylację z parą wodną z nierdzewnego pojemnika na parze w prawdziwej chłodnicy. (jeśli olej nie zawiera p2p), jakie zanieczyszczenia są z nim związane.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3

Czy nadal jesteś tutaj aktywny?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tak, przepraszam, że to wszystko zamgliłem, miałem trochę kłopotów,
w moim kraju nie jest dozwolone to, o czym tutaj mówiłem.
a poziom rtęci kosztował mnie 16 000, więc produkowałem na dużą skalę (żart).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Pragnę również poinformować, że leukart można wytworzyć w ciągu kilku minut, wystarczy zakupić specjalną mikrofalówkę chemiczną i etapami napromieniować mieszaninę ketonu formamidowego i katalizatora.
Wydajność pochodnej formylu wynosi ponad 95%.
Jest to bardzo dobra i wielokrotnie badana technologia.

W odpowiednich rękach ta wiedza da ci świetne wyjście.
Prawidłowo przeprowadzona hydroliza daje wydajność ponad 90%!!!
W rękach osoby, która wie, co robi, z 1 kg niepodstawionego ketonu uzyskuje się 810-830 ML wolnej zasady aminy, oczyszczonej przez próżniową destylację frakcyjną. Po neutralizacji (6,5-7 pH) i przefiltrowaniu na wirówce otrzymujemy produkt, który wypełniamy bezwodnym acetonem i mieszamy w jednorodną masę i ponownie filtrujemy na wirówce. Uzyskanie 1020 - 1045 g śnieżnobiałego siarczanu amfetaminy bez zapachu aminy.
AEnjrhBxKk
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Podzielę się z wami tabelą.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Może warto dodać, że temperatury powyżej 180°C, jak wspomniane 200 i 210°C, z pewnością całkowicie niszczą P2P, a nawet formamid, a powstające opary i gazy są wysoce toksyczne. Wszystko, co pochodzi z górnej części skraplacza, należy odprowadzać na zewnątrz! Poważnie!
Utrzymuj temperaturę poniżej 180, lepiej poniżej 175°C i skalibruj termometr na podczerwień do używanej kolby/zestawu, w przeciwnym razie nigdy nie będziesz dokładnie wiedzieć, jak gorąca jest.

Powodzenia
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Z hydrolizą amidu formylu w tych pomiarach.
NMF - 130ml
P2P - 100ml
Formic - 84ml
Ile roztworu naoh potrzebujesz i ile HCI? Czy 35% roztwór laboratoryjny jest wystarczający?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Odpowiedni dokument dotyczący separacji izomerycznej
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 42

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
I jako bezpłatna usługa od Ciebie, proporcje dla P2P:

Formamid 50 ml 1,5 mol
kwas mrówkowy 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Tak, wiele razy zauważyłem, że kupuję wiele rozpuszczalników i używam ich do niczego. I znowu, i znowu. Ale to jest tak interesujące, że nigdy się nie poddaję!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Nie załapałeś o co mi chodzi, a wiem, bo sam nie załapałem tego co napisałem... :) Odnosiłem się do tych, którzy są leniwi i chcą być karmieni łyżeczką odpowiednimi stosunkami molowymi i tak dalej... ... i nie zawracają sobie głowy czytaniem książek lub tekstów o tworzeniu związków. To jest dla mnie irytujące.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
dziękuję.
Z niecierpliwością czekam na film szkoleniowy dotyczący amfetaminy p2p.
dobra robota.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Uwielbiamy czystość produktu.
Próbowałem wielu sposobów syntezy dekstrometamfetaminy.
Leuckart, amalgamat, metoda elektrolizy, reaktor, wodorek boru.
Przetestowano również metodę otrzymywania metamfetaminy z zsyntetyzowanej efedryny.
Efedrynę uzyskiwano na różne sposoby.
Dla moich konsumentów znalazłem najlepszy produkt o wysokiej aktywności i czystości krystalicznej.
Koszt uzyskania 1kg dekstrometamfetaminy to tylko ~220-250 euro
 

Attachments

  • UacHJ0KtAB.jpg
    6.8 MB · Views: 1,181
  • r5F9paNthy.jpg
    6.7 MB · Views: 1,022
  • geyYESWZL8.jpg
    6.6 MB · Views: 980
  • PWu7vlHX2N.jpg
    6.5 MB · Views: 922
  • wDvh5KHcB1.jpg
    7.1 MB · Views: 922
  • nmfH5sBWSe.jpg
    6.9 MB · Views: 915
  • zGmyXEgN4D.jpg
    7.3 MB · Views: 981
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Drażni mnie to. Byłbym naprawdę zainteresowany, jaka jest najlepsza metoda, czy jest to synteza chiralna, czy rozszczepienie razematu? Może jakaś podpowiedź?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Czy synteza efedryny może obejmować chlorowodorek α-metyloamino-propiofenonu i nabh4?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ile N-Iso było potrzebne, aby racemiczny Meth utworzył te ładne kryształy?
 

surreyreal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdjęcia wyglądają świetnie. Czy można zadać kilka pytań?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tak muszę jaka jest cena 1 litra (średniej jakości w waszych krajach)
A co do sprzedaży, czy to moja paranoja, czy to wystarczająca oszczędność...
Więc sprzedajesz 10 litrów tygodniowo. Znajdują ci komputer / sieć, cokolwiek maniaka @ polityka.
Nic nie znajduje się w twoim domu i nie ma śladów wysyłania paczek.
Mój komputer, moje ip, trzymają mnie w środku, dopóki nie zostaną przeprowadzone dalsze badania, a to może potrwać kilka miesięcy ...?
To chyba tylko paranoja...
Przestałem robić amfetaminę, opublikuję wyniki w innym temacie, ale teraz kupuję olej 100 ml 220 euro, musi być oczyszczony kwas / zasada nie wystarczy, aby uniknąć suchości w ustach, której nie miałem od pierwszych 20 razy, kiedy użyłem. niezbyt wysoka dawka tolerancji jest teraz wysoka 160 mg rozpuszczona w wodzie ph 7.

oke przepraszam za off topic
 

oneimone

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2023
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Witam wszystkich 1. czy w syntezie metanu używamy również kwasu mrówkowego jako katalizatora? i czy ktoś mógłby napisać więcej o hydrolizie metanolem i KOH? nigdy nie wiedziałem o tym sposobie.
thx
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nie jest to konieczne, ale zalecane.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Temperatura wskazana w reakcji Leuckarta to temperatura PM czy temperatura płyty grzejnej? Na jednej z rosyjskich stron, na zdjęciu widziałem, że reakcja przebiega w temperaturze 140 C na gorącej płycie, przeprowadziłem reakcję na formamidzie i kwasie mrówkowym
w temperaturze PM 140 C (płyta grzewcza 200 C) i zaczął się tworzyć wewnątrz skraplacza. Co to jest?
 

Attachments

  • DeujQMY6cb.jpg
    DeujQMY6cb.jpg
    257.5 KB · Views: 234
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Pozostałości formaldehydu, potrzebujesz zimniejszej wody w skraplaczu i nie powinieneś podgrzewać bezpośrednio na płycie grzewczej, użyj kąpieli piaskowej lub czegoś podobnego.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
W szybkiej syntezie mikrofalowej w temperaturze 180 stopni ważna jest prawidłowa mieszanina formamidu/kwasu mrówkowego/ketonu. Również właściwa hydroliza może dać wydajność wyższą niż pochodna formylu, ze względu na konwersję zanieczyszczeń w pożądaną aminę.
Istnieje opcja syntezy zgodna z typem Leuckarta-Wallacha, ale stosuje się katalizator miedziowy.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
W rzeczywistości jest to sublimacja mrówczanu amonu, a twój kondensator jest prawdopodobnie zbyt zimny i dlatego tak się dzieje. Powiedziałbym, że lepiej wcześniej przygotować formamid i dodać kwas mrówkowy, co eliminuje problem konieczności usuwania wody z reakcji, aby uzyskać wystarczająco wysoką temperaturę.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Dzięki za odpowiedź, jaką temperaturę powinno mieć zewnętrzne źródło ogrzewania lub PM?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Co oznacza pojęcie PM? Temperatura zawsze oznacza temperaturę mieszaniny reakcyjnej (RM).
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Tak, dzięki, to mój błąd
 
Top