Question Tematiskie telegrammas kanāli.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Draugi!
Lai popularizētu mūsu projektu, mēs lūdzam jūs pastāstīt mums saites uz telegramu kanāliem, kas aptver Darknet/Drogas/Narkotikas/Hīmija/RC un citas tēmas.

Lūdzu, neaizmirstiet norādīt valsti, kurā kanāls ir populārs.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Es mēdzu apmeklēt @mycodre, lai vienkārši vērotu, kā viņi slēpj un kā iesaiņo savus izstrādājumus...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Es neatradu @mycodre telegramā
vai jums ir cits veids, kā pievienoties?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
vai jau ir saite uz privāto grupu?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kāpēc mēs tā vietā neuzņemam grupu sesijā?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Godīgi sakot, es nekad neesmu aktīvi izmantojis šo vēstnesi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Interesanti, jums vajadzētu to izlasīt, tas ir ļoti drošs un pat nāk ar savu sīpolu maršrutēšanu.

Es piedalos citās sesijas grupās, kas ir līdzīga rakstura kā Breaking Bad, un tās ļoti atbalsta sesiju un neizvēlētos citus ziņojumapmaiņas ziņotājus.

Turklāt, ja es pareizi atceros, telegram nav iespējas izmantot faktiskās tērzētavas, vai es kļūdos? Session nodrošinātu šo iespēju.

(Es dalos ar to, jo Breaking Bad tērzētava kādu laiku tika apspriesta, un es domāju, ka es veicinu to, ko es zinu no citām tīmekļa vietnēm).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sesijas pamatā esošais tehnoloģiju steks un ar to saistītā kriptovalūta izskatās pārsteidzoši!
Monētas cena ir bijusi salīdzinoši stabila ilgākā laika posmā. Kādu dienu varētu būt spēcīgāka privātuma monēta nekā Monero, jo darījumu veikšanas laiks ir tik ātrs.
Tā kā viņi visu būvē uz privātuma ideoloģiju, man interesanti, vai notiks tumšo tirgu pārvietošanās uz thier lokinet, kas esot daudz ātrāks nekā TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Interesanta domu dzirksts!

Es pat nezināju, ka sesijai ir savs žetons, noteikti ir vērts to izlasīt un varbūt kaut ko ieguldīt.
Privātuma monētas nākotnē tik un tā imo būs milzīgas, kad visas valūtas kļūs digitālās un anonimitāte pasaules finanšu sektorā sāks izzust.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Iedomājieties, ja visa DNM pasaule pārietu uz $OXEN - ja jūs tagad iztērējat 1000 ASV dolāru, pēc dažiem gadiem monētas vērtība pieaugtu, teiksim, līdz 150 ASV dolāriem, un jūsu nelielais ieguldījums kļūtu par 1 000 000 ASV dolāru bez nodokļiem, jo neviens nezina, ka tas pastāv.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Slepkava, tieši par to es tagad domāju.

Arī tāpēc, ka komandai, kas stāv aiz sesijas, ir vēl viens ienākumu avots bez monētas, ko es diez vai redzu XMR.
Visa clearnet/offline skatuve šobrīd pāriet uz session, tātad pārmaiņas komunikācijas ietvaros notiek tieši mūsu acu priekšā, tas noteikti var atkārtoties arī kripto lietu pusē.
Tāpat kā toreiz, kad Alexandre Cazes ieviesa ETH AB1 un aizsūtīja to tieši uz Mēnesi.

Tā ir likme, ko es labprāt uzņemtos. Paldies, puisis
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tā kā man ir vairāk nekā 1 degļa tālrunis, man telegram ir instalēts uz 1 godīgi sakot, tā ir vieta, kur iegūt daudzus klientus es joprojām neuzskatu, ka tas ir droši, bet telegram ir daudz pircēju un entuziastu man ir daži grupas kanāli un saites.

ja jums joprojām ir nepieciešams, es varu pm tos vairums ir privāti daži ir publiski tie ir galvenokārt ES grupas un UK grupas, es nezinu, ka kāds usa grupas.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Lai gan Telegram ir diezgan droša, tā nav pietiekami droša, lai pārsūtītu zāles, jo īpaši lielos daudzumos. Vislabāk ir izmantot TOX/Jabber/Wickr vai kaut ko līdzīgu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sesija ir diezgan droša
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sesija nav tik populāra, bet, cik man zināms, tā ir diezgan droša
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
getsession.org tā kļūst arvien labāka un labāka
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Telegram ir patiešām sūdīga vieta, kas pazīstama ar kolaborāciju un pilna ar *****in' scammers, bet ar labu tālruņa iestatījumu vai pareizi izmantojot android emulatoru uz whonix, tā var būt fantastiska vitrīna mazajam biznesam, ja pēc tam visas sarunas un darījumus novirzāt uz uzticamu platformu ziņojumiem, piemēram, sesiju. Protams, ja jūs plānojat, ka jūsu rokās ir liels bizness, DN ir vienīgais risinājums, manā skatījumā. Ja vien neteiktu, bet izmantot atsevišķu mobilo tālruni vai atsevišķu datoru visiem šāda veida lietām vajadzētu būt OBLIGATĪVS!
 
Top