Question Dalīties ar domu

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sveiki visi, es esmu ar šo forumu pirms dažiem mēnešiem, awesome peoples, Es gribētu pateikt paldies visiem par palīdzību viens otram uz ķīmijas ceļu un augt

Es rakstot šo ziņu ir tas, ka man ir jautājums, piemēram, lai uzdotu jums puiši, Es dzīvoju Malaizijā, un es gribētu būt narkotiku dīleris, tiešsaistes narkotiku tirdzniecība, bet realitāte nav tik viegli, lielākā daļa malajiešu joprojām nav pazīstami ar kripto un viņi nav tirgot narkotikas tiešsaistē, es satiku dažus dīlerus vienīgais veids, kā viņi pelna iztiku, ir nokļūt uz ielas un sākt pārdot

Es esmu kvalificēts programmētājs, un es esmu izlietojis visus savus ietaupījumus, lai nonāktu šajā narkotiku dīlera ceļā, vai jūs man varētu dot padomu? vai man vajadzētu turpināt vai atgriezties pie biroja dzīves?

tikai piebildīšu, ka es piedāvāju dažas Malaizijas vielas, piemēram, XTC, ketamīnu, noid u. c. Tagad es esmu saņēmis no vietējā piegādātāja, vai ir kāda iespēja tirgoties starptautiski?

Es pirmo reizi izvēlējos šo ceļu ir tāpēc, ka es gribēju ieguldīt sevi, lai kļūtu par hakeris, bet šis ieguldījums ir neparedzama naudas summa, un es redzēju ļoti maz narkotiku tirgotāji ap mani viņi bija veikuši savus veiksmīgus stāstus, tas ir iemesls, kāpēc es izvēlējos šo ceļu sākumā, lūdzu, netiesājiet mani, man ir jautājums sevi pēdējā laikā man vajadzētu saglabāt to un ļoti neapmierināts, lūdzu, atstājiet savu komentāru es būšu ļoti appreciates, paldies
 
Top