P2P sintēze no BMK glicidāta ēteriem

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Šis ir P2P fenilacetona CAS 103-79-7 preparāts, kurā izmantota BMK glikskābe ( nātrija sāls ) CAS 5449-12-7 ar galveno sastāvdaļu sulfonskābes stiprums ir 75 % CAS 7664-38-2.
-------------------------------------------------- ------------------------------
mēs gatavojam 1 kg BMK
ņemam 5 litru kolbu ar dubulto kakliņu
pievieno 500 ml verdoša ūdens . sāk ar maisītāju.
tagad lēnām pievieno 1 kg BMK sāls. tad pievieno 1 litru sulfonskābes. tagad pievieno atvilni un kolbas saturu uzkarsē līdz maksimālajai temperatūrai (plus mīnus 130 °C). izmanto spēcīgu maisītāju.
Ļauj vārīties refluksā 4 stundas.
paņem virsējo slāni un ielej mērglāzē.
ļaujiet apakšējam slānim atdzist un saglabājiet nākamajam reizē. ( mums nav ķīmisko atkritumu šai sagatavošanas metodei).

tagad uzvāra 1 litru ūdens un pievieno to mērtraukam. visu sajauc ar rokas maisītāju.
Pēc dažu minūšu maisīšanas ļaujiet mērtraukam atdzist līdz istabas temperatūrai.
noņemiet augšējo balto slāni (tas ir ūdens un atkritumi, kas mums nav vajadzīgi).
apakšējais slānis ir P2P attīrīts un gatavs lietošanai.

ps: šajā pagatavošanas veidā mums nav jāuztraucas par to, ka P2P paliek ūdens, jo ūdens sver mazāk nekā P2P.

ps2: ja ievērosiet šīs proporcijas, P2P pH vērtība būs 4 .
Ja izmantosiet vairāk sulfonskābes, ph vērtība samazināsies līdz 1. Tāpēc nav nepieciešams izmantot pārāk daudz sulfonskābes.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs... pēc reakcijas man vēl ir nepieciešams ekstrahēt ar DCM un iztvaicētāju?
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Ļaujiet apakšējam slānim atdzist un saglabājiet nākamajam reizēm. ( šajā sagatavošanas metodē mums nav ķīmisko atkritumu).

Kāda ir metode otrajā reizē, izmantojot iepriekšējā reizē iegūto apakšējo slāni?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs. Es tagad saskaros ar sarežģītu problēmu, mans p2p ir kļuvis pienaini balts. Vai ir kāds veids, kā to glābt? Vai mazgāšanai varu izmantot destilētu ūdeni?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Es sajaucos par sulfonskābes daļu. Es saprotu, ka viņš lietoja fosforskābi.
Tagad man ir sulfonskābe. Ne fosforskābe. Vai var izmantot sulfonskābi?
Vai kāds to ir izmēģinājis? Rezultāti?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Darbojas visas 3 skābes (hci/phos/sulf), bet, šķiet, atšķiras iznākuma rezultāti un atšķirīga pieredze. Katrai no tām ir sava temp un laiks, kas nepieciešams pārvēršanai, un varbūt nepieciešama prufikācija.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Pēc reakcijas tas ir jāiegūst ar dcm? Un mazgāt ar sālījumu?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
@Win Win nē, lai to izdarītu, jums nav nepieciešams dcm
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
@jessejames122669 jā son fosforskābi es izmantoju ļoti atvainojos, bet mēs varam mainīt kļūdas pēc 10 minūtēm
Ļoti nomācoši, es zinu .
 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai pēc iespējamā P2P iegūšanas šajā reakcijā bisulfīta adukts apstiprinātu, ka tas patiešām ir P2P, vai arī ir citi ketoni, kas, iespējams, varētu rasties šīs procedūras rezultātā?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Es izmantoju fosforskābi, un vispirms Rm no gaiši zaļa kļuva tumši zaļš pēc 3 stundu vārīšanas izveidojās 2 slāņi, un es paņēmu augšējo slāni, bet tas ir ļoti biezs šķīdums ļoti ērcīgs, vai tas ir P2P vai kaut kas cits?
IkWojKADEh
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Izskatās ļoti labi.
Vai esat to mazgājis ar karstu ūdeni?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
39
Points
18
Nē, vai tas ir normāli, ka tas ir tik biezs, kad es to glabāju ledusskapī, tas neiziet no pudeles?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
jums ir nepieciešams mazgāt to izmantot maisītāju ar karstu ūdeni vismaz 3 litrus un pēc tam dot tam 12hours
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs. Es tagad saskaros ar sarežģītu problēmu, mans p2p ir kļuvis pienaini balts. Vai ir kāds veids, kā to glābt? Vai mazgāšanai varu izmantot destilētu ūdeni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Es nezinu, kāpēc tas notika ar jūsu p2p. Kā jūs to uzglabājat? Atvērtā pudelē saules gaismā? Jūs varat to destilēt ar tvaiku, tam vajadzētu palīdzēt daļu no tā saglabāt.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Nezinu, kāpēc tā notika, es to aizzīmogoju un uzglabāju vēsā vietā. Vai man ir jāpievieno destilēts ūdens destilācijai? Kādā pakāpē tiek kontrolēta temperatūra?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Noskatieties video par d-metāna ražošanu, ir video pamācība, kā veikt P2P tvaika destilāciju.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Ņemts vērā ar pateicību
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Vai ir kāds veids, kā atgūt "pārgatavotu" bmk 5449? Es neapzinājos par šo kolbu, veicot citus uzdevumus ,🤦‍♂️ es izmēģināju standarta un loģiskos veidus, bet bez panākumiem.
Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Sveiki, es skaidri nesaprotu jūsu jautājumu. Uzrakstiet man DM savu problēmu, es centīšos jums palīdzēt.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
I
Es izmantoju metodi ir 100g bmk pievieno 100g destilēta ūdens un 100g HCI pēc tam karsē līdz 80c refluksa 3 stundas. Vai tas ir ok?
 
Top