Jaunie ķīniešu valodas ierobežojumi

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atjauninājumu. Vai kāds zina, ar ko varētu aizstāt pmk ? Neieejot cauri Sassafrasas eļļai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Katehols vai piperonāls
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

3-okso-2-(3,4metilēndioksifenil)butanoāts

Jau ir MGPA, kas ir 4 fenilbutirāts, nevis 2 fenilbutirāts, tāpēc es pieņemu, ka drīzumā būs MD versija, kā arī MDMAPA etilversija.


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Lai iegūtu progresīvāku informāciju

R- un S-MDMA sintēze, izmantojot homohirālu N-tosilaziridīnu nukleofīlo gredzenveida atvēršanu

Homohirālo (R)- un (S)-3,4-metilēndioksimetamfetamīnu (MDMA) pagatavoja sešos posmos (katru) no attiecīgi D- un L-alanīna hirālo savienojumu prekursoriem. Galvenais posms - N-tosilaziridīna ar arilgrignarda reaģentu veiktā N-tosilaziridīna ar vara katalizētā reģioselektīvā gredzenveida atvēršana - tika veikts ar augstu iznākumu un pilnīgu reģioselektivitāti. Elaborāciju veica, saglabājot konfigurācijas integritāti, iegūstot R- un S-MDMA hidrohlorīdus ar enantiobjektivitāti >99,5 %, kā noteikts ar enantioselektīvu HPLC ar fluorescences detektoru. Mēģinājumus izmantot sintētisko metodoloģiju MDMA α-fenilanaloga (UWA-001) homohirālo enantiomēru sintēzei izjauca reģioselektivitātes maiņa galvenajā posmā.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Iesniegts: 20. aprīlis 2023 Pieņemts: 20. jūnijs 2023 Publicēts: 12. jūlijs 2023


1-(aciloksi)-alkilkilkarbamāta savienojumu iegūšanas metode

Pilna ideja

Reaģē metilēndioksifenilpropāns ar dimetilkarbonātu, pēc tam reaģē produkts ar metilamīna hidrohlorīdu un sārmainu katalizatoru (piemēram, litija diizopropilamīdu). Pēc tam šīs reakcijas produkts reaģē ar nātrija hipohlorītu. Raža - MDMA hidrohlorīds ~ 78 %.
Kredīts: https: //www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Alkāna reakcija ar Me2CO3

šīs reakcijas produkts

Metilēndioksifenilizosviestskābe





[0244]
Izmantojot attiecīgos reaģentus un izmantojot metodi, kas aprakstīta D1-10, var pagatavot 1-hloretil 2-metoksikarbonilfenilkarbonātu (D1-11) un 1-hloretil 3-metoksikarbonilfenilkarbonātu (D1-12).
Apraksts 1-13
1-hloretil-3,4-metilēndioksifenilkarbonāts (D1-13)

0275]
1-({[[(2-metoksikarbonilfenil)oksi]karbonil}oksi)etil 2-metilpropanoātu (D2-11) un 1-({[(3-metoksikarbonilfenil)oksi]karbonil}oksi)etil 2-metilpropanoātu (D2-10) (D2-12) var pagatavot, izmantojot attiecīgos reaģentus un ievērojot D2-10 aprakstīto metodi.
Apraksts 2-13
1-(1-({[[(3,4-metilēndioksifenil)oksi]karbonil}oksi)etil 2-metilpropanoāts (D2-13)




Smieklīgi ir tas, ka par to tika runāts pirms 5 gadiem..
ANO tikko aizliedza PMK-glicidātu - kas būs nākamais?

Šonedēļ biju Narkotisko vielu komisijas sanāksmē, un PMK-glikidāts tur ir aizliegts. Tas būs tikai laika jautājums, kad valstis sāks to pārbaudīt.

Pēdējo reizi, kad PMK tika aizliegts, tirgus atgriezās pie safrola eļļas - un, kad tā izsīka, tirgus diezgan lielā mērā sabruka, līdz PMK glicidāts to atkal padarīja spēcīgāku nekā jebkad.

Kas notiks tālāk?

PMK glicidāts ir lēts un viegls veids, kā nekvalificētiem bastardiem tikt pie MDP2P un sintezēt neprecīzu materiālu, galvenokārt neprecīzu, cena ir relatīvi zema, bet, ja esat pietiekami prasmīgs, cena nav riska vērta ;)

Dažas idejas.

3,4-metilēndioksifenilacetskābe. 3,4-metilēndioksioksicinamskābe. Gandrīz jebkurš 3,4-dihidroksi savienojums un atbilstošs metilējošais aģents. Grignarda reakcija ar 5-bromo-1,3-benzodioksolu ar alilhalogenīdu. Frīdela-krafta reakcija ar alilhlorīdu ar 1,3-benzodioksolu. Tieši uz amīnu ar N-trifluoracetamīdu (alanīns --> N-trifluoracetilalanilalaninols --> N-trifluoracetilalanolilhlorīds --> Frīdela Kraftss uz 1,3-BDO un hidrolīze) vai Frīdela Kraftss ar 2-hlor-3-metil-1R-aziridīnu (kas izraisa spontānu gredzena atvēršanos uz izopropilamīnu). Pāreja no MDRA uz 5-aminopropilbenzofurānu vai 5-aminopropilindānu/indolu. Pagrīdes ķīmiķi vienmēr ir pielāgojušies un vienmēr pielāgosies, un vienmēr atradīsies alkatīgi blēži, kas gatavi *nejauši* bezkaunīgi pārkāpt likumu, ja no tā būs peļņa.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Arī 3,4-(metilēndioksi)fenilacetonitrils izklausās jautri. Kāds par to jautāja, bet IDK, kāpēc viņiem bija vajadzīga informācija

Pārvērsiet nitrilu amīdā vai karboksilskābē un no turienes turpiniet.

Hell piperonilspirts vai akatāts mani ieintriģēja, kad es pirmo reizi sāku.

Man ir citi, kas aizstāj kā 1 par 1 ar PMK borohidrīda sintēzē, bet es nevēlos runāt par acīmredzama iemesla dēļ. Bet, ja šie puiši patiešām patiešām mācīties. Tas nav tik grūti, lai izietu no iestigušā ceļa, tā sakot.

Arī MDP2NP nitrostriēns

Arī kāds regulējums par BISULFATE aduktiem?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vairāk jautrības..

Es domāju, ka joda adukti


3,4-metilēndioksibenzols

1,3-benzodioksol-5-karboksimidamīds

3,4-(metilēndioksi)anilīns var?


Ummm, vai arī

MDP2P oksīms vai epoksīds... Labi, es šodien esmu beidzis XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vai varbūt

2-metil-3-(3,4-metilēndioksifenil)propionaldehīds (2MMPP) ir maznozīmīga piperonāla sastāvdaļa.

Vai PMK acetilacetāla atvasinājums PMK (PMKA) vai tamlīdzīgs.

Es domāju, ka jebkurš puslīdz krietns cilvēks varētu kaut ko izdomāt... Bez liela darba

Vienkārši ievadiet līdzīgus savienojumus molspec vai sigma.

1,3-benzodioksol-5-karboksilskābe, metilesteris
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Arī boc ķimikālijas

terc-butiloksikarbonilprekursori un tikai vēlāk to noņemt..

IDK tas ir tikai idejas kādam pašmācības, ja es kļūdos kādā no em, dodiet man zināt. Bet tas ir tikai skatoties uz ķīmisko vielu un iet tas izskatās iespējams. Bet dažreiz man vienmēr kaut kas pietrūkst.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Ar helionalu es domāju enamīna starpproduktu 😉, bet jau ir arī jauni starpprodukti.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Es biju informēts par pirmo. Bet ne otro...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Vēlos pajautāt, vai 5449-12-7 vairs nav pieejams iegādei. Vai ir kāda alternatīva, ar ko to varētu aizstāt? Un vai to var veiksmīgi reducēt ar NaBH4 ar labu iznākumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Lūdzu, izlasiet, kas rakstīts šajā tēmā un tās komentāru sadaļā.
 
Top