Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

bubuka

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Es vēlos izgatavot MMC NMP. Problēma ir tāda, ka man nav pH papīra. Cik problemātiski ir tas, ja es beigās pārskābinšu? Vai jūs varētu man pateikt, cik daudz 30 % sālsskābes man jāpievieno beigās, ja izmanto 100 g 2b4m? Es skābinu ar DCM+ūdeni.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ja jums nav pietiekamas pieredzes, jums ir jāizmanto indikatori, lai iegūtu maksimālu iznākumu. Ja tas nav iespējams, mēs varam aprēķināt jums minimālo skābes daudzumu, ko varat pievienot, lai iegūtu produktu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Ja iegādājaties elektrisko, dariet sev pakalpojumu, papildus iztērējot naudu, lai iegādātos stikla zondi. Pretējā gadījumā tā izšķīdīs (jā, tā jau ir bijis).
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
vai mēs varam aizstāt
sālsskābe uz bromskābe 48%
ja tas ir iespējams, cik liels ir produkta iznākums un cik lielu daudzumu mēs vēlamies.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Jā, jūs varat izmantot šo aizstājēju. Produkta svars tādos pašos apstākļos būs nedaudz lielāks.
 

Hanna520

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kāpēc lietot benzolu un NMP. Tā vietā izmantojiet etil acetātu. Daudz drošāk. Mainiet monometilamīnu aqua uz spirta bāzes.
Pēc ūdens pievienošanas. Atdaliet slāņus. Ņemiet "eļļas" slāni un destilējiet EA. Šis solis ir treknāks. Bāzes eļļu 1 stundu atdzesē saldētavā -19. Atdalās nereaģējušie blakusprodukti. Šķīdumu filtrē un iepilda AC un ar HCL37 % pH palielina līdz 5,5.

Sildīšanai neizmantot liesmu. Tā vietā izmantojiet vannu. Šāds iestatījums dos labus rezultātus. ;))
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Labs veids, kā es pats izgatavoju 2bromo4metilēnpropiofenonu
 

Attachments

  • ay9Br8EPIk.jpg
    ay9Br8EPIk.jpg
    337.1 KB · Views: 19
  • chU8H5C3zi.jpg
    chU8H5C3zi.jpg
    272.2 KB · Views: 17
  • 7cINXo6Ddj.jpg
    7cINXo6Ddj.jpg
    310.8 KB · Views: 18
  • l0JLPBNtyu.jpg
    l0JLPBNtyu.jpg
    411.1 KB · Views: 19

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Tas tika apspriests galvenajā tērzēšanā pirms dažām dienām. Vispārējais ieteikums bija destilēt EA 55 °C temperatūrā vakuumā (/negatīvs spiediens), lai uzlabotu iznākumu. Vai tas ir tas, ko jūs domājāt, vai arī jūs domājāt destilēt normālā spiedienā 77 °C temperatūrā (EA viršanas temperatūra)?

Es pirmo reizi par to lasīju, un es to izmēģināšu.

Es sākšu tēmu par 4-MMC iznākuma palielināšanu un aicinu jūs dalīties savās zināšanās. Šķiet, ka jūs par to daudz ko zināt.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Vai ir iespējams kristalizācijas stadijā kristalizācijas posmā pievienot sālsskābi, nevis burbuļot ar hlorūdeņraža gāzi?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Jā, tā ir laba alternatīva sālsskābes izmantošanai, ja vien jūs gribējāt teikt "paskābināšana", nevis "kristalizācija". Kristalizācijas posmā skābi nepievieno.
 
Top