Mefedrona (4-MMC) sintēze [2B4M, etil acetāts, metilamīna HCl]

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Vai man var rasties jautājums par ma.HCI daļu ? Esmu skatījusies jūsu ierakstu par ma.HCI pievienošanu tieši maisījumā, un arī es to reiz nesen pamēģināju, man ir problēma, kad es izšķīdu 2b4m šķīdinātājā, vai man vajadzētu pēc tam ar NaOH + ūdeni un sākt maisīt, pēc tam uzreiz pievienot ma.HCI ar nelielām porcijām? Ja es to pareizi nesaprotu, viss maisījums pēc NaOH ūdens pievienošanas kļūst tumšs, tas notiek pirms seko MA.HCI, jo tā notika manas sintēzes laikā, vai es kaut ko darīju nepareizi? Vai tas ir normāli? Ar vislabākajiem sveicieniem
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
jā, tieši tā, kā norādīts aprakstā
plaese tipa soļus, ko jūs tieši darījāt, piemēram, manā tēmā
dariet to pašu
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Vispirms es izmantoju benzolu 1 L, lai izšķīdinātu 500 g 2b4m, un sākumā tas nevar pilnībā izšķīst, tāpēc es to nedaudz uzsildīju, līdz tas izšķīst, pēc tam šķīdums ir silts, bet ne verdošs. Es izmantoju 10 l kolbu ar apaļu dibenu

2. Sagatavoju NaOH aq šķīdumu (300 g NaOH un 600 ml ūdens, tieši tik daudz, lai to izšķīdinātu), ļauju tam atdzist līdz istabas temperatūrai, tad pievienoju to 1. daļas šķīdumam. Uzreiz pēc tam, kad to uzreiz pievienoju, parādās tumši brūna eļļa, tad sāku maisīt, viss kļūst brūns un izdalās daži dūmi (tikai nedaudz), tad uzreiz izmērīju temperatūru, tā ir apmēram 40-45 grādi. Un es nekad nepārtraucu maisīšanu.

3. Sagatavoju 400 g MA.HCI, pievienoju to ļoti mazās porcijās, katru reizi apmēram 10-20 g, tas aizņēma apmēram 2 stundas, jo uzturu temperatūru ap 45 grādiem. Un es redzu, ka apakšā turpina uzkrāties NaCI, un arī no apakšas nāk daži burbuļi. Pēc tam, kad es pievienoju visu MA.HCI, es turpinu maisīt, līdz temperatūra pati pazeminās.

4. Izfiltrēju NaCI un divas reizes izskaloju ar ūdeni, viss šķīdinātājs joprojām ir tumšs, tad turpinu paskābināšanu ar acetonu un HCI 5:1 līdz ph5, ar adatu pilienu veidā. Bet joprojām tumšs.

Es baidos, ka kaut ko darīju nepareizi, patiesībā, kamēr es rakstu šo atbildi, šis tumšais šķīdums jau 3-4 stundas atrodas ledusskapī. Es tiešām meklēju palīdzību par to, es lūdzu, lai man varētu būt kāds rezultāts rīt, vislabākie sveicieni.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
1. ielieciet to saldētavā uz 12 stundām, varbūt kaut ko no tā iegūsiet :)
Kāpēc izmantot benzolu? nevar dabūt citus šķīdinātājus?
kāpēc šādas proporcijas. Vai jūs lasījāt pirms pievienošanas, vai kāds bija iemesls šādiem daudzumiem 200 ml šķīdinātāja 100g 2b4m, un metilamīns šādās proporcijās. Kāpēc?
Es varu tikai nojaust, bet, iespējams, 2b4m nebija pilnībā izšķīdis vai temperatūra jau bija pārāk augsta. Man nekad nav gadījies, lai sākumā iznāktu tumšs. Var būt arī citi faktori. Temperatūra bija augsta, varēja notikt kāda reakcija ar benzolu un NaOH.
Nākotnē, ja vēlaties kaut ko mainīt, vienkārši vispirms pārbaudiet, tas ļaus izvairīties no kļūdām.
Es ierosinu vienkārši izmantot etilacetātu un saglabāt proporcijas, labi?
Tagad, kā jau sākumā minēts, ielieciet saldētavā uz 12 ha un pēc tam filtrējiet, varbūt jūs saņemsiet kādu produktu, vēlāk varēsiet man parādīt, kas jums ir.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Es izmantoju benzolu, jo redzēju, ka citā sintēzē to var izmantot kā šķīdinātāju, un eilacetāts manā pilsētā ir aizliegts; par metilamīna attiecību es runāju tāpēc, ka skatījos citu rakstu par to, ka 1 mols 2b4m kopā ar 1 molu metilamīna var veidot 1 molu 4-mmc, bet man ir MA.HCI, tāpēc 400 g MA.HCI ir 200 g ap MA, ņemot vērā manu slikto dzesēšanas stāvokli, tāpēc es nolēmu izmantot 2 reizes lielāku metilamīna daudzumu 500 g 2b4m.

Im tiešām pateicīgs par atbildi, es atgriezīšos pie jums vēlāk, es ceru, ka es varu iegūt kaut ko no tā pārāk
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Nākamreiz izmantojiet vairāk šķīdinātāja, būs vieglāk uzturēt temperatūru, un pārbaudiet, kad tas atbilst faktiskajai temp, lai kontrolētu tās stāvokli. Varat izmantot arī ūdens vannu.

Iespējams, jūs iegūsiet daudz piemaisījumu, tāpēc 1. izžāvējiet, tad izmantojiet acetonu ar lēnu fitrāciju, varbūt jūs vēl kaut ko iegūsiet.
 

c01db100d_india_mephedron

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
CAS Nr. ?
  1. SĀLSSKĀBE 2M/2N
  2. Sālsskābe 33%
  3. HCL N10
Kura no tām ?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
kādam nolūkam
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
jūs mentoinfor acidificicationprobably :) tad hcl aq
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
----mefedrona sintēze...
10g bk4
50ml etilacetāta
200mlh2o
10g naoh 20mlh2o2
15gr metilamīna
70ml aukstā acetona
5-7ml hcl skābes
3x30ml h2o
Vai mans aprēķins ir pareizs? Es sākšu ar šo daudzumu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
20 ml h2o NaOH

hcl un acetons (ja izmanto attīrīšanai ) atkarīgs no
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Vai skaitļi, ko minēju attiecībā uz attīrīšanu, ir labi?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Es domāju, ka tīrības nodrošināšanai pietiks ar 6 ml hcl skābes un 70 ml auksta acetona.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Kā jau es teicu, tas ir atkarīgs
jūs izmantojat acetonu 1;1 atlikušo frībāzi un hcl līdz ph 5-6 :)
jūs izmantojat acetonu pēc tam, kad tas ir atstāts saldētavā, ja tas nav balts.
 
Top