Question Kā vislabāk iegādāties noteiktas ķīmiskās vielas

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometāns iegūt to no RC degvielas un DCM ir eBay
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM ir aizliegts arī Brazīlijā. Šausmīgākais ir tas, ka daudzās sintēzēs izmanto DCM, bet nesniedz tam alternatīvu.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Destilējiet RC degvielu, jūs nesaņemsiet daudz, bet salīdzinājumā tā ir lēta. Esmu to darījis daudz reižu, vispirms destilēsiet metanola/nitrometāna azeatropu aptuveni 60-70 °C temperatūrā, tad, kad temperatūra sasniegs 100 °C, sāksiet destilēt tīru nitro. Pārliecinieties, ka izmantojat Vigreux kolonnu.

DCM pasūtiet no constantylious777. Viņš nosūtīs to jums no Polijas ļoti lēti
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC degviela, piemēram, no 16 līdz 20 % no vairuma vietu, tomēr man ir uzņēmums, kas pārdod RC laivu degvielu. Tas ir apmēram 60% nitro, un 5 litri maksā gandrīz 200 mārciņas!!! Bet tas ir veids, kā es līdz šim esmu ieguvis nitro, ilgstoša RC degvielas destilācija vairākas reizes.
Sliktākais ir tas, ka no 1 litra 20% nitro iegūst varbūt 120ml, ja jums ir labi, bet blīvums vienmēr ir tāds, lai jūs zinātu, ka azeotrops ar metanolu joprojām piesārņo jūsu nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Vajadzēja būt konkrētākam, es domāju, kur nitrometāna piesārņojums ar metanolu kļūst par problēmu reakcijās, kurās jūs izmantotu nitro.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Varu iedomāties, ka Apvienotajā Karalistē tos ir iespējams iegādāties tikai pret komerciālās licences apliecinājumu.
Ebay tiek pārdots daudz nitroetāna/Nitrometāna, bet daudzi pārdevēji pieprasa kādu pierādījumu.

To, manuprāt, būtu viegli viltot, jūs varat mēģināt atrast to uzņēmumu reģistrācijas numurus, kuriem varētu būt kāds sakars ar kādu ķīmiskās vielas izmantošanas gadījumu, bet kuriem nav interneta klātbūtnes, tāpēc ir grūti atrast kontaktus. Šos numurus var atrast vairākās tīmekļa vietnēs, noteikti ir īpašas tīmekļa vietnes tikai Apvienotās Karalistes uzņēmumiem, bet noteikti ir arī īpašas ES tīmekļa vietnes visiem ES reģistrētajiem uzņēmumiem. Es mēģinātu to darīt tikai tad, ja pasūtījums tiek sūtīts uz adresi, kas nevar būt saistīta ar mani.

Vēl viena iespēja ir Vācija, Polija vai Ķīna. Katrā no šīm valstīm ir daudz pārdevēju, kas var jums nosūtīt šīs ķimikālijas un kas varētu būt gatavi tās pārmarķēt.
Es tikko esmu nosūtījis aptuveni 30 kastes, kurās katrā ir 1x20 l konteiners ar metanolu, etanolu, metilamīnu un līdzīgām šķidrajām ķimikālijām. Es tās vienkārši marķēju kā tīrīšanas līdzekļus, un visas tās tika nogādātas no Polijas caur Vāciju uz Beļģiju.

Tā kā šo preču pārvadāšana no vienas valsts uz otru loģistikas ziņā nav nelegāla, bet gan tikai ierobežota, tas varētu sniegt jums vēl vienu iespēju.
Jūs varat to darīt klasiskā veidā un iegādāties to valstī, piemēram, Polijā, no uzņēmuma, kas jums neuzdos jautājumus, saņemt oficiālus eksporta/importa dokumentus un nosūtīt ar oficiālu kurjeru..Ebay ir arī daudz privātu kurjeru, kas ik nedēļu brauc no Polijas atpakaļ uz Lielbritāniju un otrādi, ja jūs atradīsiet kādu, kuram vēl ir ietilpība savā kravas automašīnā, jūs varētu rezervēt vietu diezgan lēti, viņi parasti arī uzdod mazāk jautājumu.
Šajā gadījumā es izmantotu nozagtus vai viltotus kurjera uzņēmuma datus, kā arī adresi, kas izskatās koprades, bet kuru nevar saistīt ar mani.

Es ceru, ka tas varētu palīdzēt :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Visas šīs lietas diemžēl Apvienotajā Karalistē ir ļoti patiesas, jūsu aprakstītās metodes ir veidi, kā apiet šīs problēmas 100%.

Alternatīvs veids ir izmantot sintēzes, kas izlaiž nitrāciju, bet daži, piemēram, DOM, meskalīna, stirola ražošana, šie stireni netiks nitrēti tikai ar tīru pagrīdes ķīmiķa gribu un apņēmību. Viņi ņem šos aizliegtos prekursorus & ķīmiskās vielas, kuras ir grūti iegūt, un tikai to turēšana ir tikpat slikti kā kriminālvajāšana par savienojumiem, kurus mēs esam iemīlējušies ražot! Un tieši tāpat kā tas, ka jūsu aprakstītās metodes ir pakļautas tādam pašam B.S caur krāpšanas likumiem u.c., jo, ja kāds ir gatavs iegūt apsūdzību pār šo ķīmisko vielu turēšanu. Tad divas apsūdzības un brīvības atņemšana neatturēs apņēmīgākos pagrīdes ķīmiķus.

Apzināta vielas pārmarķēšana ir tikpat slikta kā dokumentu un atļauju viltošana, un man ir teikts, ka nekas nesašutina tiesnesi vairāk kā aizstāvība par nezināšanu !

Tomēr laba informācija un/vai idejas par to, kā cilvēki iegādājas šīs ķīmiskās vielas, tikai gribētos, lai tas būtu mazliet liberālāk darīt lietas dzīvē, es paskatījos uz deguna atsāpinātājiem veikalos šodien. Nevienā no šiem medikamentiem nevienā veikalā nepārdod pseidofedrīnu vai etedrīnu, tas ir Apvienotajā Karalistē, kur metamfetamīna smurfi neeksistē.
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Vai esat izmēģinājuši RC veikalus ar radio vadāmām lidmašīnām un automašīnām ? Varbūt tas jau ir minēts, un tad es 🤐🫡.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tiesa, šādos gadījumos ir iespējams apiet, problēma ir pierādījumu sniegšana jūsu vajadzībai pēc ierobežotām ķīmiskām vielām. Mans sērskābes avots 91% notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis darbojas lielākajai daļai lietu, man nekad nav bijis nepieciešams to koncentrēt līdz augstākajam 98,5% azeotropajam līmenim. Taču tā iegāde ir kļuvusi grūtāka, tagad tikai viens piegādātājs pārdod bez jautājumiem, un jo mazāk jautājumu tiek uzdots, jo labāk.

Un ir jāatrod pārdevējs, kas ir gatavs piegādāt preces ar viltotu identitāti u. c., bet tas, kas mani patiešām satrauc, ir, ka nitro ir sprādzienbīstams. Bet dietilēteris arī ir peroksīds, kas veidojas uz vāciņa. Jums ir taisnība, vienmēr atradīsies pārdevējs, kas pievērtīs acis, īsā laikā noskaidrojiet, vai varat to izgatavot pats!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jūs varat viegli atrast privātu kurjeru jebkurā jūsu izvēlētajā valstī, ievietojot pieprasījumu Ebay un lūdzot autovadītāju, kas ir gatavs aizvest šīs ķīmiskās vielas uz galamērķa valsti. Polijā tas patiesībā ir diezgan izplatīta parādība, jo ir daudz autovadītāju ar autobusiem, kas katru dienu izbrauc no valsts, un viņu kravas automašīnā ir tukša vieta.

Tas ir mazāk ierobežots korporatīvajā dzīves pusē. ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tieši pārdevējiem ir visgrūtāk atrast, vai vismaz tiem, kas OK neprasa atļaujas vai licences. Uzņēmumi, kurus es atrodu un kuri neprasa, ir kā zelta putekļi!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Tas ir atkarīgs no tā, kur jūs meklējat, es varu saņemt nitroetānu, nitrometānu un citus par labu cenu. :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
DM man bro ar informāciju par to.

Respect
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Es varu jums sagādāt pseidoefedrīnu, bet tas ir ilgstošas darbības, un tā sastāvā ir arī levocetrizīns, bet apmaiņā pret to jums man jāparāda, kā no šīm tabletēm iegūt pseidoefedrīnu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Gonzo kungsVai varu sagādāt pseidoefedrīnu, bet tas ir ar ilgstošu izdalīšanos, un tajā ir arī levocetrizīns, bet apmaiņā pret to jums man jāparāda, kā no šīm tabletēm iegūt pseidoefedrīnu.

Mate Es tikai pieminēju pseidoefedrīna trūkumu, jo es biju ieinteresēts par to, ka šeit, Apvienotajā Karalistē, tās ir ierobežotas! Un, ja jūs nevarat iegūt sastāvdaļu no tabletes, tad turpināt mēģināt pārvērst minēto savienojumu citā savienojumā būtu laika izšķiešana un bīstami, nemaz nerunājot par to, ka no manas puses būtu bezatbildīgi stāstīt cilvēkam, kuram acīmredzami nav zināšanu, lai spēlētos ar ķīmiju.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man nupat ir radusies liela ideja, kas ir apgriezta sintētisko materiālu iegūšanai attiecībā uz nitrometānu un visiem tamlīdzīgiem, kurus nav iespējams iegūt.

Piemēram, nitrostirēni, šķiet, lielā mērā pieejami, tāpēc meskalīns, izmantojot 3,4,5TMB. Tam nepieciešams nitro posms, izmantojot nitrometānu, lai iegūtu BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOXYSTYRENE, ko var vienkārši iegādāties, ietaupot laiku naudu un nevajadzīgas ķīmiskas procedūras.

Iespējams, tas attiecas tikai uz dažiem stireniem, bet varbūt tas ir veids, kā apiet nitro šķīdinātāju iegādi kopumā?
 
Top