Question Kā vislabāk iegādāties noteiktas ķīmiskās vielas

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometāns iegūt to no RC degvielas un DCM ir eBay
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
DCM aizliegts Apvienotajā Karalistē
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Tā kā, kad 😳
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Nav aizliegts, bet nepieciešama īpaša licence vai nepieciešams uzņēmums, man šķiet, ka aizliegums radās 2018. gadā? Iespējams, es, iespējams, kļūdos. To aizliedza enviromentālu bažu dēļ saistībā ar atmosfēru, tajā pašā laikā aizliedza visu pārējo, piemēram, sērskābi.

Nevar pat nopirkt krāsas noņēmējus uz DCM bāzes bez licences vai krāsošanas uzņēmuma.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Velns, es pārāk ilgi neesmu bijis mājās 😂😂
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A***** joprojām pārdod, bet pieprasa deklarāciju par tās lietošanu, būtībā, ja jūsu atbildes ir pietiekami labas, tās joprojām tiek pārdotas vienkāršiem cilvēkiem, piemēram, Joe blogg's. Bet, ja ir labas atbildes, par tām var diskutēt un uzņēmums interpretē, un, ja viņi uzskata, ka tas ir pamatots iemesls, lai pārdotu.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM ir aizliegts arī Brazīlijā. Šausmīgākais ir tas, ka daudzās sintēzēs izmanto DCM, bet nesniedz tam alternatīvu.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Destilējiet RC degvielu, jūs nesaņemsiet daudz, bet salīdzinājumā tā ir lēta. Esmu to darījis daudz reižu, vispirms destilēsiet metanola/nitrometāna azeatropu aptuveni 60-70 °C temperatūrā, tad, kad temperatūra sasniegs 100 °C, sāksiet destilēt tīru nitro. Pārliecinieties, ka izmantojat Vigreux kolonnu.

DCM pasūtiet no constantylious777. Viņš nosūtīs to jums no Polijas ļoti lēti
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC degviela, piemēram, no 16 līdz 20 % no vairuma vietu, tomēr man ir uzņēmums, kas pārdod RC laivu degvielu. Tas ir apmēram 60% nitro, un 5 litri maksā gandrīz 200 mārciņas!!! Bet tas ir veids, kā es līdz šim esmu ieguvis nitro, ilgstoša RC degvielas destilācija vairākas reizes.
Sliktākais ir tas, ka no 1 litra 20% nitro iegūst varbūt 120ml, ja jums ir labi, bet blīvums vienmēr ir tāds, lai jūs zinātu, ka azeotrops ar metanolu joprojām piesārņo jūsu nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Vai jūs teiktu, ka ar vigrē kolonnu joprojām tiek iegūts piesārņojums?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Atvainojiet, man par to jāsmejas, jo es ienīstu azeotropus, jā, 100% jūs saņemat piesārņojumu. Fakts, ka metanols un nitrometāns pat veido vienu, jums to vajadzētu pateikt, pat molekulāros sietus nevar izmantot, lai atdalītu atlikušos % metanola, un ticiet man, es mēģināju.

Varbūt, ja jūs iegūsiet 2 m augstu kolonnu un destilēsiet nedēļu vairākas reizes, jūs pietuvosieties, bet nosveriet to grad cilindrā uz svariem. Jūs nekad nesasniegsiet tīra nitro blīvumu.

Atvainojiet, ja tas ir slikta ziņa, labā ziņa ir tā, ka metanols 99,9% gadījumu ir nelielas neērtības. Tātad, vienkārši nokļūstiet pēc iespējas tuvāk blīvumam, un tas joprojām ir lietojams nitro!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Manām vajadzībām metanols nav problēma, vai jūs zināt kādas situācijas, kurās tas ir problēma, izņemot stehiometriju?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jā, es tiešām daru tikai vienu, biomasas fermentācijā, lai ražotu etanolu patēriņam. Ar 15 ml pietiek, lai jūs apžilbinātu un nogalinātu, tāpēc tās ir manas vienīgās bažas par metanolu. Vēl neesmu pabeidzis studijas, tāpēc varbūt kāds ar lielākām zināšanām komentēs un sniegs jums citu piemēru?
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Vajadzēja būt konkrētākam, es domāju, kur nitrometāna piesārņojums ar metanolu kļūst par problēmu reakcijās, kurās jūs izmantotu nitro.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Neesmu to darījis, nevaru pierādīt, ka tas darbojas, bet no izlasītā šķiet, ka tas darbojas. N-metilacetamīdu var pasūtīt tur, kur tiek pasūtītas ķimikālijas, ārzemju izsoļu vietnes ir labas, un hidrolizēt to ar skābi vai bāzi, ja pareizi atceros, etiķskābē un metilamīnā. Tas darbojas tāpat kā metilamīna ražošana no N-metilformamīda.

Iespējams, jūs vēlaties apsvērt vai nu atrast ķīmisko vielu aizstājēju, vai pasūtīt dcm caur melno tirgu. Ēteris darbojas daudzos gadījumos, bet tam ir savas problēmas, kuru risināšanai ir nepieciešama papildu piesardzība.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man ir veca koledžas organiskās ķīmijas grāmata, kas uzdāvināta no slēgtās ķīmijas katedras koledžā, kurā es mācījos. Tā ir rokasgrāmata par to, kā visu izgatavot.
Metodei nepieciešama monohloretiķskābe, nātrija nitrīts un nātrija karbonāts, to ir sīki izskaidrojis G.Patton kādā no šeit pieejamajām tēmām.
Ir vēl dažas citas metodes, bet pirkt būtu vienkāršāk.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Varu iedomāties, ka Apvienotajā Karalistē tos ir iespējams iegādāties tikai pret komerciālās licences apliecinājumu.
Ebay tiek pārdots daudz nitroetāna/Nitrometāna, bet daudzi pārdevēji pieprasa kādu pierādījumu.

To, manuprāt, būtu viegli viltot, jūs varat mēģināt atrast to uzņēmumu reģistrācijas numurus, kuriem varētu būt kāds sakars ar kādu ķīmiskās vielas izmantošanas gadījumu, bet kuriem nav interneta klātbūtnes, tāpēc ir grūti atrast kontaktus. Šos numurus var atrast vairākās tīmekļa vietnēs, noteikti ir īpašas tīmekļa vietnes tikai Apvienotās Karalistes uzņēmumiem, bet noteikti ir arī īpašas ES tīmekļa vietnes visiem ES reģistrētajiem uzņēmumiem. Es mēģinātu to darīt tikai tad, ja pasūtījums tiek sūtīts uz adresi, kas nevar būt saistīta ar mani.

Vēl viena iespēja ir Vācija, Polija vai Ķīna. Katrā no šīm valstīm ir daudz pārdevēju, kas var jums nosūtīt šīs ķimikālijas un kas varētu būt gatavi tās pārmarķēt.
Es tikko esmu nosūtījis aptuveni 30 kastes, kurās katrā ir 1x20 l konteiners ar metanolu, etanolu, metilamīnu un līdzīgām šķidrajām ķimikālijām. Es tās vienkārši marķēju kā tīrīšanas līdzekļus, un visas tās tika nogādātas no Polijas caur Vāciju uz Beļģiju.

Tā kā šo preču pārvadāšana no vienas valsts uz otru loģistikas ziņā nav nelegāla, bet gan tikai ierobežota, tas varētu sniegt jums vēl vienu iespēju.
Jūs varat to darīt klasiskā veidā un iegādāties to valstī, piemēram, Polijā, no uzņēmuma, kas jums neuzdos jautājumus, saņemt oficiālus eksporta/importa dokumentus un nosūtīt ar oficiālu kurjeru..Ebay ir arī daudz privātu kurjeru, kas ik nedēļu brauc no Polijas atpakaļ uz Lielbritāniju un otrādi, ja jūs atradīsiet kādu, kuram vēl ir ietilpība savā kravas automašīnā, jūs varētu rezervēt vietu diezgan lēti, viņi parasti arī uzdod mazāk jautājumu.
Šajā gadījumā es izmantotu nozagtus vai viltotus kurjera uzņēmuma datus, kā arī adresi, kas izskatās koprades, bet kuru nevar saistīt ar mani.

Es ceru, ka tas varētu palīdzēt :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Visas šīs lietas diemžēl Apvienotajā Karalistē ir ļoti patiesas, jūsu aprakstītās metodes ir veidi, kā apiet šīs problēmas 100%.

Alternatīvs veids ir izmantot sintēzes, kas izlaiž nitrāciju, bet daži, piemēram, DOM, meskalīna, stirola ražošana, šie stireni netiks nitrēti tikai ar tīru pagrīdes ķīmiķa gribu un apņēmību. Viņi ņem šos aizliegtos prekursorus & ķīmiskās vielas, kuras ir grūti iegūt, un tikai to turēšana ir tikpat slikti kā kriminālvajāšana par savienojumiem, kurus mēs esam iemīlējušies ražot! Un tieši tāpat kā tas, ka jūsu aprakstītās metodes ir pakļautas tādam pašam B.S caur krāpšanas likumiem u.c., jo, ja kāds ir gatavs iegūt apsūdzību pār šo ķīmisko vielu turēšanu. Tad divas apsūdzības un brīvības atņemšana neatturēs apņēmīgākos pagrīdes ķīmiķus.

Apzināta vielas pārmarķēšana ir tikpat slikta kā dokumentu un atļauju viltošana, un man ir teikts, ka nekas nesašutina tiesnesi vairāk kā aizstāvība par nezināšanu !

Tomēr laba informācija un/vai idejas par to, kā cilvēki iegādājas šīs ķīmiskās vielas, tikai gribētos, lai tas būtu mazliet liberālāk darīt lietas dzīvē, es paskatījos uz deguna atsāpinātājiem veikalos šodien. Nevienā no šiem medikamentiem nevienā veikalā nepārdod pseidofedrīnu vai etedrīnu, tas ir Apvienotajā Karalistē, kur metamfetamīna smurfi neeksistē.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ir atšķirība starp to, vai ķīmiskā viela ir aizliegta vai faktiski tikai ierobežota izmantošanai ārpus komerciālās sfēras.
Tā kā nitroetāns vai nitrometāns ir svarīga ķīmiska viela kopumā, es nevaru iedomāties, ka tā būtu vienkārši aizliegta.

Noteikti ir veids, kā to apiet, lai to vienkārši legāli importētu.
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Es varu jums sagādāt pseidoefedrīnu, bet tas ir ilgstošas darbības, un tā sastāvā ir arī levocetrizīns, bet apmaiņā pret to jums man jāparāda, kā no šīm tabletēm iegūt pseidoefedrīnu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Gonzo kungsVai varu sagādāt pseidoefedrīnu, bet tas ir ar ilgstošu izdalīšanos, un tajā ir arī levocetrizīns, bet apmaiņā pret to jums man jāparāda, kā no šīm tabletēm iegūt pseidoefedrīnu.

Mate Es tikai pieminēju pseidoefedrīna trūkumu, jo es biju ieinteresēts par to, ka šeit, Apvienotajā Karalistē, tās ir ierobežotas! Un, ja jūs nevarat iegūt sastāvdaļu no tabletes, tad turpināt mēģināt pārvērst minēto savienojumu citā savienojumā būtu laika izšķiešana un bīstami, nemaz nerunājot par to, ka no manas puses būtu bezatbildīgi stāstīt cilvēkam, kuram acīmredzami nav zināšanu, lai spēlētos ar ķīmiju.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Vai šīs ķīmiskās vielas, kas tiek sūtītas no Apvienotās Karalistes 🇬🇧 uz galamērķi Eiropā, vai arī tās tiek "sūtītas" ES robežās ... Ar Poliju kā sākuma punktu ?
 
Top