Augstākā ražība un kvalitāte NOIDS prekursors (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt utt. )un izejvielu piegāde, 100% pozitīvas atsauksmes, 100% droša piegāde.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Apstiprinājusi Valsts padome, 7 veidu 4-(N-fenilamino)piperidīns, 1-Boc-4-(N-fenilamino)piperidīns, N-fenil-N-(4-piperidinil)propanamīds, kanabidiols, 2-metil-3-fenilglikskābe un tās esteri, 3-okso-2-fenilbutānskābe un tās esteri, 2-metil-3-[3,4-(metilēndioksi)fenil]glicidila esteri ir iekļauti Narkotisko ķīmisko vielu aprites noteikumu (turpmāk "noteikumi") klasifikācijas un šķirņu sarakstā. vielas ir iekļautas Narkotiku kontroles pārvaldes noteikumu (turpmāk tekstā - "Noteikumi") ķīmisko vielu klasifikācijas un šķirņu katalogā, un ar šo tiek paziņoti šādi attiecīgie pārvaldības jautājumi:

I. 4-(N-fenilamino)piperidīna, 1-terc-butoksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidīna, N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamīda pārvaldība

4-(N-fenilamino)piperidīns, saīsināti 4-AP, ar CAS reģistrācijas numuru, t. i, CAS Nr. 23056-29-3 un muitas kodu 2933399073; 1-terc-butoksikarbonil-4-(N-fenilamino)piperidīnu, saīsināti 1-boc-4-AP, ar CAS Nr. 125541-22-2 un muitas kodu 2933399073; N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamīdu un N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamīdu, saīsināti N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamīdu un N-fenil-N-(4-piperidinil)propionamīdu. N-(4-piperidinil)propionamīds, pazīstams kā norfentanils, parasti pazīstams kā de-fenilfenilfentanils, CAS Nr. 1609-66-1, muitas kods 2933399073. Iepriekš minētās trīs vielas tiek pārvaldītas saskaņā ar Noteikumu par akcīzes ķīmisko vielu pārvaldību saraksta otro kategoriju, un to ražošana, darbība, iegāde, transportēšana un imports/eksports notiek saskaņā ar attiecīgajiem noteikumiem par nefarmaceitisko akcīzes ķīmisko vielu klasi Šo trīs vielu ražošanai, darbībai, iegādei, transportēšanai un importam/eksportam piemēro attiecīgos noteikumus par nefarmaceitiskajām ķīmiskajām vielām.

Kanabidiola pārvaldība

Kanabidiols angļu valodā tiek saukts Cannabidiol, saīsinājumā CBD, CAS Nr. 13956-29-1, muitas kods 2907299020. Viela tiek pārvaldīta saskaņā ar Noteikumu saraksta II klasi, un tās ražošana, darbība, iegāde, transportēšana, imports un eksports tiek veikts saskaņā ar attiecīgajiem noteikumiem par nefarmaceitiskām ķīmiskām vielām, kas nav zāles. Kanabidiola pirmsklīniskiem pētījumiem medicīniskiem nolūkiem jāatbilst arī Narkotisko un psihotropo vielu lietošanas noteikumu 10. panta noteikumiem.

III. 2-metil-3-fenil-3-fenilglikskābes un tās esteru, 3-okso-2-fenilbutirskābes un tās esteru un 2-metil-3-[3,4-(metilēndioksi)fenil]glicidilēsteru vielu pārvaldība

2-metil-3-fenil-3-fenilglikskābe, nosaukums angļu valodā ir BMK glicidic acid, CAS Nr. 25547-51-7, muitas kods 2918990042; 2-metil-3-fenilglikskābes esteri attiecas uz esteriem, kas rodas, 2-metil-3-fenilglikskābei reaģējot ar dažādiem spirtiem, nosaukums angļu valodā ir BMK glicidic acid esters, muitas kods 2918990042.

3-okso-2-fenilbutānskābe, angliskais nosaukums 3-oxo-2-phenylbutanoic acid, CAS Nr. 4433-88-9, muitas kods 2918300021; 3-okso-2-fenilbutānskābes esteri, attiecas uz esteriem, kas rodas, reaģējot 3-okso-2-fenilbutānskābei ar dažādiem spirtiem, angliskais nosaukums 3-oxo-2- Methyl 3-oxo-2-phenylbutanoate (CAS Nr. 16648-44-5), kas ir iekļauts viegli pieejamo ķīmisko vielu klasifikācijas un šķirņu katalogā, tiek kontrolēts saskaņā ar sākotnējo katalogu.

2-metil-3-[3,4-(metilēndioksi)fenil]gliķskābes esteri ir esteri, ko iegūst, reaģējot 2-metil-3-[3,4-(metilēndioksi)fenil]gliķskābei (II klases indīgās ķīmiskās vielas) ar dažādiem spirtiem, kas pazīstami kā PMK gliķskābes esteri, ar muitas kodu 2932999093. Metil 2-metil-3-[3,4-(metilēndioksi)fenil]glicidilātu (CAS Nr. 13605-48-6), kas ir iekļauts zāļu viltošanai paredzēto ķīmisko vielu klasifikācijas un šķirņu katalogā, kontrolē saskaņā ar sākotnējo katalogu.

Iepriekš minētās trīs vielas tiek pārvaldītas saskaņā ar Noteikumu saraksta II klasi, un to ražošanai, darbībai, iegādei, transportēšanai, importam un eksportam piemēro attiecīgos noteikumus par nefarmaceitiskām zāļu tipa ķīmiskajām vielām.

Šis paziņojums stājas spēkā 2024. gada 1. septembrī.





Sabiedriskās drošības ministrija Tirdzniecības ministrija Nacionālā veselības komisija

Ārkārtas situāciju pārvaldības ministrija Muitas ģenerāldirekcija Valsts zāļu pārvalde

gada 2. augusts
 

Ecko6ap1

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cbd aizliegts Ķīnā?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ķīnas tiesību aktos ir skaidri noteikts, ka kaņepes ir narkotika, un tetrahidrokanabinols (THC) un kanabidiols (CBD) ir iekļauti Ķīnas pirmās kategorijas psihotropo vielu šķirņu katalogā un kosmētikas līdzekļu ražošanā aizliegto izejvielu katalogā. Kaņepes un visu veidu kaņepju produktus, kas satur THC un CBD, nav atļauts ievest Ķīnā.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
sāciet strādāt
 

Attachments

  • hzyg2OkrX0.png
    hzyg2OkrX0.png
    3.7 MB · Views: 28

bbznzn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai esat pārdevis nelielus prekursoru daudzumus testēšanai ? Aptuveni 300 g?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
JĀ BRO DM mani
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dārgie draugi:
Oktobra pirmajā nedēļā (1/10------7/10) ir Ķīnas Nacionālās dienas svētki, starptautiskie pārvadājumi svētku laikā ir apturēti, lūdzu, organizējiet savus pasūtījumus saprātīgi.

Vislabākie vēlējumi jums visiem!

LkHpNEGmcC
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Vēl viens atgādinājums: nākamajā nedēļā Ķīnā būs brīvdiena, un starptautiskā piegāde uz nedēļu tiks pārtraukta!
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Mums vienmēr ir visaugstākie ieguvumi, jo mēs sintezējam savus prekursorus, izmantojot tikai augstākās kvalitātes izejvielas, tāpēc tīrība ir absolūti augstākā līmenī!
Padoms: Ja 5C/5F lietošanas instrukcijā, ko jums sniedzis piegādātājs, broma daudzums ir mazāks par 500 g, tad varat būt droši, ka to tīrība neatbilst standartam, jo prekursora aktīvās sastāvdaļas un broma daudzums būtībā atbilst viens otram
Qntuik1v9q
.
OoC0pNh3vc
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Lielākā produkcija un vislabākā kvalitāte un rezultāti ir manas lielākās stiprās puses. šajā jomā mēs esam visaugstākā līmenī! Augsts ražīgums 1:1,5!
LQewU1IbFB
Ke7HnhE9JA
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ja vēlaties, lai jūsu iznākums būtu lielāks un produkts spēcīgāks, sūtiet mums ziņu, un mēs sniegsim jums visprofesionālāko padomu un augstākās tīrības pakāpes prekursorus un izejvielas.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dārgie draugi🍀:
Starptautiskā piegāde tiks atsākta nākamajā pirmdienā, un tad būs pieejamas parastās piegādes. Starp citu, mans viedoklis par produkta kvalitāti un cenu, mēs vienmēr koncentrējamies uz produkta tīrību un kvalitāti, es domāju, ka produkta cena vienmēr ir pakārtota produkta kvalitātei, attiecībā uz produkta tīrību jūs faktiski varat salīdzināt lietošanas instrukciju, lai izdarītu vienkāršu spriedumu, jo broma daudzumam jābūt saskaņotam ar aktīvās vielas prekursoru, tāpēc mums ir jābūt stingriem, lai jūs varētu apstiprināt lietošanas instrukciju ar piegādātāju, Piemēram, 5c/5f Ja 5-brom-1-pentēna un 1-brom-5-fluoropentāna daudzums instrukcijā, ko viņi jums snieguši, nepārsniedz 530 g un 590 g, ja broma daudzums jūsu instrukcijā nepārsniedz pat 500 g, tad tas skaidri norāda, ka ir ievērojama atšķirība prekursora tīrībā, tad tas acīmredzot nozīmē, ka starp jūsu un mūsu prekursora tīrību ir atšķirība, jo, ja prekursora tīrība nav pietiekama, bet tiek izmantots pārāk daudz broma, tad produkts kļūst eļļains, tāpēc arī daži klienti, kas to iegādājās no citām vietām, mums jautā, kāpēc! Tas arī ir iemesls, kāpēc daži klienti, kas iegādājušies produktu no citām vietām, mums jautā, kāpēc viņu produkti ir eļļaini, izņemot atsevišķus produktus (MDMB-CHMINACA, SGT25...), eļļainu produktu veidošanās ir paša produkta stāvoklis, no vienas puses, tas var būt pats produkts, no otras puses, tas var būt pats produkts. Izņemot atsevišķus produktus (MDMB-CHMINACA, SGT25...), iespējams, ka prekursors un broms nesakrīt, t. i., piegādātājs mums ir devis nepareizu prekursoru, un, no otras puses, iespējams, ka prekursora tīrība nav pietiekama, kā rezultātā rodas pārmērīgs broma daudzums.
Lūdzu, ticiet, ka šajā jomā mēs esam absolūti unikāli, ilgtermiņa sadarbības pamatā ir savstarpēja uzticēšanās, paldies par jūsu uzticību un atbalstu!❤️

2btzPIwWuZ
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Šis man ir bijis grūts laiks, jo mana māte ir aizgājusi mūžībā, un es pašlaik gatavojos viņas bēres, tāpēc atbildes uz ziņojumiem nav bijušas ļoti savlaicīgas, taču, lūdzu, neuztraucieties, visi jūsu pasūtījumi noteikti tiks piegādāti, kā solīts, un es atvainojos par dažiem kavējumiem, kas radušies gan svētku dēļ, gan manu personīgo lietu dēļ. Protams, kad daži klienti uzzināja šo ziņu, es ieguvu daudz sveicienu un mierinājumu, man iekšēji ir silti, jau kopš bērnības mamma mani audzināja izturēties pret ikvienu ar sirsnību, kas man ir ļoti palīdzējis visas dzīves laikā, un es esmu šeit, lai paziņotu jums šo ziņu, tikai gribu pastāstīt iemeslu, kāpēc atbildes ziņojums nav savlaicīgs, lai izvairītos no pārāk lielām raizēm un pārpratumiem.
Nobeigumā novēlu visiem un viņu ģimenēm veselību un laimi!🙌🏻
 
Top