Dieva dēļ man ir vajadzīga palīdzība

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jūsu aukstuma iepakojumos, kas tajos norādīts par sastāvdaļām? Es meklēju augstu un zemu un nevarēju atrast amonija nitrāta aukstuma iepakojumu. Tos nav ražojuši jau vairāk nekā desmit gadus. Ja uz tiem ir kalcija amonija nitrāts vai urīnviela, tie nedarbosies. Nomainiet to pret amonija sulfātu vai jebkāda veida amonija Lewisa skābi.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Savā procesā es daru sekojošo (ja jums tas ir svarīgi, ja ne, tad atvainojos par lieki sniegto informāciju)

-izmēru Kolemana degvielu (tas viss ir pierakstīts, btw, un man šobrīd nav pa rokai, lai būtu 100 % precīzs, bet man ir pierakstīti precīzi mērījumi).
-ievietojiet to sodas strūklas pudelē
-izmērīt amoniju, iepildīt to sodas strūklas pudelē.
-noņemt baterijas, ievietot atsevišķā traukā ar Coleman degvielu, lai to saglabātu.
-noņemiet sajaukto pseduo, ievietojiet sodas strūklā
-nomēra sārmu, ievieto sodas strūklā
-uzņemiet litiju, ievietojiet sodas plūsmā
-uzsākt reakciju ar pavisam niecīgu ūdens daudzumu un nekavējoties aizvērt.
-šūpojiet, nevis kratiet, līdz maisījums sāk sacietēt.
-gaida pēc iespējas ilgāku laiku pirms atvilkšanas
-sakratiet to ņurdēšanu kā ellē, atgrūžiet, atkārtojiet, turpiniet, līdz viss litijs kļūst bronzas krāsā.
-filtrē caur vates bumbiņām un vairākiem kafijas filtriem jaunā traukā.
-gāzi šķidrumu ar šķidro uguni un sāli caur caurulēm, līdz tas "sniega".
-filtrē balto vielu un žāvē

-Vai tas viss ir amonija dēļ? vai es varētu paņemt šo atkritumu pulveri un iepildīt to jaunā pavārā, un tad tas darbosies? vai arī tas ir nederīgs un ir jāizmet ārā?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tomēr man ir nācies vairākas reizes piedzīvot katastrofu ar sodas strūklu. mazās gumijas blīves uz vākiem, manas burtiski saplēsa vai daļēji izšķīda, un, kad viss spiediens atbrīvojas uzreiz, izvirdās vulkāns. Vienmēr, izņemot vienu reizi, es esmu uzmanīgs un man ir rezerves vāciņš tuvumā, kur es varu novērst katastrofu. vienreiz tas apsmidzināja mani ar degvielu un visu manu garāžu. PALDIES Dievam, ka nekas neaizdegās vai nesadūšojās, citādi es būtu bijis super kraukšķīgs.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jā, es sabojāju savas iecienītākās kamuflējuma bikses un kapuci, kaut kā apšļakstījos ar H2So4 un daudz par to nedomāju. Nākamajā reizē, kad ieraudzīju šīs drēbes, tās bija saplēstas, it kā tās būtu saņēmušas moļu ordas. Kāds piliens man pārskrēja pāri plaukstas aizmugurējai pusei, un arī par to daudz nedomāju, tas pārvērtās par slimu rētu.. H2So4 ir diezgan drausmīgs... viss pārējais tikai dega un kairināja uz ilgu laiku. Es vēl neesmu mēģinājis ražot gāzi ar HCl+CaCl2... varbūt nākamreiz.

Pagājušajā nedēļā es uztaisīju SU-24 kastīti (10*240mg) [pamanīju dažas dīvainas lietas, es sīkāk paskaidrošu] ... es improvizēju ar krāsu atšķaidītāju, nevis naftu/toluoluoluolu... viss bija kosher līdz brīdim, kad pienāca laiks izskalot kloķi ar acetonu (aukstu, sausu, protams.) Acetons izšķīdināja visu manu kloķi... un es biju pilnīgi zaudējis, jo nebiju to gaidījis. Par laimi, es to izmazgāju tīrā traukā, lai iztvaicētu un redzētu, kas ir palicis, un tieši to mēs arī izdarījām.. Beigu beigās man bija briesmīgi niecīga 0,4 kristāla ledus raža - bet tas bija labākais ledus, ko jebkad esmu smēķējis, rokās. (Esmu pieradis pie mexi-racemic).

Vakar es sāku kastīti wal-phed (walgreens zīmols generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "sarkano karstu". Es izvēlējos šīs tabletes, jo tās nodrošināja manus pirmos panākumus, bet es esmu panācis, ka šīs, SU-24 un walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) darbojas vai vismaz rada sniegu pēc gāzēšanas, kas ne vienmēr kaut ko nozīmē, bet es zinu, ka pēc paraugu ņemšanas notika veiksmīga samazināšanās līdz metamfetamīnam.
Jebkurā gadījumā, es šo sūdu gāzēju, viss iznāca labi, bet es pamanīju, ka šoreiz, tāpat kā tad, kad es arī darīju SU-24, VISI kloķi izšķīda pēc skalošanas ar acetonu. Es ļāvu tam nožūt un savākt, un paņēmu paraugus no šejienes. Briesmīgi. Briesmīga garša, nekādas aktivitātes. Tagad es sāku ktsalizēt ar %99 IPA (sausu), un man sanāca līdzīgs produkts kā ar acetonu, sarkanīgi brūna/rozā netīra krāsa, smieklīga šķīdinātāja smaka, briesmīga garša, kaut kāda iemesla dēļ ļoti skāba, pats galvenais... nav psihoaktivitātes. Šobrīd esmu diezgan aizkaitināts...

Tāpēc es atgriezos pie rasēšanas dēļa... Es nolēmu izmēģināt to, kas bija mans "produkts". Es arī paņēmu veco degvielu, iepludināju to ar gāzi, nekas neizdalījās. Tāpēc es to iemetu atpakaļ kopā ar reakcijas maisījumu. Es to visu iemetu kafijas dzirnaviņās kopā ar degvielu un pārliecinājos, ka tas ir lieliski saberzts/sajaukts. Pēc tam es šo maisījumu novietoju uz karstās plīts zemā/vidējā temperatūrā uz aptuveni stundu, šur tur maisot. Filtrētajam/žāvētajam degvielas maisījumam es pievienoju jebkura mana "produkta" bāzi. Es vēlreiz visu šo putru gāzēju, šoreiz nogulsnes izskatījās daudz daudzsološāk. Tad es to filtrēju, nekas nepalikās ...neskatoties uz cietajām daļiņām. Nogulsnes bija arī uz gāzu tvertnes iekšpuses, kuras es savāku ar acetona skalošanu. Tāpēc es atkal strādāju ar acetona skalošanu no "izšķīdušā kloķa?". Es nolēmu maisījumā iejaukt nedaudz 99 % IPA un vienkārši visu vienlaicīgi kstallizēt. Tagad tas atrodas uz mana trauka un gaida, kad izžūs. Es došu jums zināt, kā tas iznāk...

Vai ir kādas domas par šo nepatīkamo situāciju?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Atvainojiet par novēloto atbildi...
Tātad, kā tas iznāca? Nu.... apmēram tikpat sūdīgi kā pirmajā reizē. Kāpēc? Es neesmu īsti pārliecināts. Es izmantoju vispārēju wal-phed 96*30mg "red hots", ar kuru man ir bijuši panākumi iepriekš. Atšķirība šoreiz bija tāda, ka tagad ir vasara, nevis ziema, un es pirms tam neekstrahēju tabletes ar metanolu. Es nolēmu tās vienkārši sasmalcināt un iemest RV. Acetona skalošana izšķīdināja visu manu kloķi, tāpat kā ar SU-24, bet, kad es to iztvaikoju, man palika sūdi. Ar SU-24s man beigās palika mazliet kāda bumbas ledus. Taču šoreiz nekas, tāpēc nezinu, kas gāja greizi.

Kā redzat, mēģinot izveidot stabilu darba metodi, esmu nedaudz apjucis un neapmierināts. Lai gan man patīk šīs metodes mākslinieciskā un improvizācijas brīvība un gatavība/pieejamība.. "Vienkārši dariet to pareizi, izmantojot RP/I2 metodi." ...Mazāk minējumu. Mazāk mainīgo lielumu. Mazāk lietu, kas var noiet greizi. Noteikti mazāk bīstami un draudzīgāki jaunpienācējiem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Jā, HEET dzeltenās pudeles ir tās, kuras jūs vēlaties. Tās satur galvenokārt metanolu (ar nedaudz cikloheksēna vai kaut ko tamlīdzīgu.) Metanols ir tas, ko jūs vēlaties izmantot, lai attīrītu/izvilktu tabletes, šķiet, ka tas ir universāls šķīdinātājs tām un vienmēr ir darbojies, pēc manas pieredzes. Protams, metanolu vēlaties izžāvēt ar Mg2SO4 vai citu desikantu. Destilācija vienmēr ir labākais risinājums.

Attiecībā uz toluola avotu. Gumout zīmola karbiatoru un droseļu tīrīšanas līdzeklis ir viens no labākajiem variantiem, ko esmu atradis. Tā sastāvā ir: toluols, acetons un oglekļa dioksīds. Būtībā vienkārši izsmidziniet vai iztukšojiet to visu traukā un dažas reizes izmazgājiet ar ūdeni. Sāls ūdens/sāls sālījums palīdz sašķelt emulsiju. Arī šajā gadījumā vislabākais risinājums ir destilācija, ja varat.

@Frit Buchner Iespējams, ka es jums to jau minēju, ja tā, tad atvainojos. Esmu atradis amonija nitrāta un ūdens tūlītējas aukstuma paketes - pareizās! - no CVS, un tikai CVS. Ne vienmēr un ne visās vietās tās ir, bet nepārtraukti pārbaudiet, un jums var paveiksies. Tie ir CVS zīmola "tūlītējie aukstuma iepakojumi." Es tos visus paķeru, kad vien kaut kur tos ieraugu. Iespējams, pēdējā gada laikā esmu sastapusies tikai ar 3/4 kastēm dažās dažādās vietās manā apgabalā. Tātad... tie joprojām ir tur... jums vienkārši jāmeklē un pastāvīgi jāpārbauda... un jāmēģina dažādās vietās...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Vau, jauka lasāmviela. Jūs esat dokumentējis daudz labu pētījumu. Iemesls, kāpēc viss, ko jūs darāt acetonā, garšo kā sūdi, ir denotonija benzoāta bitrekss. Tas irstandarta acetona tagad destilēt vai maksāt lielus dolārus.
Jūs knowninjust rakstīja par to analītiskā cik daudz lietu es destilēju no "100% acetona".
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jā, es to redzēju - tas bija daudz sūda, kas palicis pāri "100% acetonam"... zini? Tas liek man divreiz padomāt par daudzām lietām, kuras es, iespējams, esmu uzskatījis par pašsaprotamām. Pieņemot, ka dažas no šīm lietām ir vairāk vai mazāk OK ar kādu žāvēšanu vai ko citu...

Es domāju, ka starp to un, kā jau teicu, vasaru un ziemu, es zinu, kāpēc visi mani kloķi turpina pazust. Es pieminēju gadalaikus, jo šeit, protams, ir atšķirīga temperatūra un arī mitrums. Es arī aizmirsu piebilst, ka bija nepieciešams papildu laiks starp posmiem, kad man bija sākotnējie panākumi. Savu bērzu es darīju pudelē un filtrēju un žāvēju vai ļāvu nosēdēt un žāvēt ar epsoma sāli traukā ar reakcijas degvielu, nevis uzreiz ķēros pie gāzes. Man šķiet, ka es izmantoju arī citu acetonu - tas bija 99 % tīrs zīmols, kas tika žāvēts un atdzesēts ilgāku laiku, nekā man parasti ir pacietība. Būtībā es visu, kas vajadzīgs gāzes iepludināšanai, filtrēšanai un mazgāšanai, nesu mugursomā pie sava drauga, lai es varētu to darīt viņa klātbūtnē. Es diezgan daudz ko darīju viņa aizmugurējo durvju slieksnī - tātad puse no tā bija ārā. Tāpēc es neesmu pārāk pārliecināts, kas šajā situācijā ir mainīgais lielums - temperatūra, laiks vai zīmols?

Atceros, ka tad, kad es gāzēju, degviela nekļuva balta un duļķaina, kā es vienmēr redzu tagad. Bija daudz lielākas nogulsnes, kas nogrima uz grunts. Tie filtrējās uzreiz, bez problēmām. Pēc tam es mazgāju ar acetonu, un tikai tik daudz noskaloju. Tāpēc es biju diezgan satraukts, pirmo reizi redzot šādus rezultātus, jo zināju, ka tieši to es meklēju. Vienīgais iemesls, kāpēc man nesen izdevās iegūt augstu, bija tas, ka es mācījos no iepriekšējās mācības un izmazgāju tīrā traukā, lai iztvaicētu un redzētu, kas palicis - kas toreiz izrādījās viss. Tas bija ar firmas SU-24 un izmantojot krāsas atšķaidītāju ar nedaudz ētera kā degvielu, lai to varētu izmantot.

Esmu diezgan vīlies un sarūgtināts par savu pēdējo neveiksmi ar val-phed redhots. Galvenokārt tāpēc, ka es mēģināju atkārtot to, ko darīju veiksmīgā brauciena laikā, patiesībā, izņemot to, ka vispirms ekstrahēju tabletes, un tāpēc, ka man pilnīgi neizdevās. Arī tāpēc, ka mani smurfi man ir sūrojuši, protams, ka viņi arī vēlas uzsmēķēt, un man nebūtu problēmu, ja es būtu saņēmis solīdu gramu vai divus taisnas d-kases. Tāpēc, kad man nav ko parādīt, viņi domā, ka es esmu alkatīgs vai kaut kas tamlīdzīgs, un vairs negrib iet, lai gan es tik un tā par visu maksāju. Tātad.. kā es teicu, es esmu, iespējams, būs sliecas uz RP/I2 pavāri nākotnē cerot uz mazāk wiggle telpa ***** up, arī, iespējams, daži ma huang herb kā mans avots EP/PSE, ja es varu iegūt taisnīgu daudzumu kaut ko izmantojamu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Es aizmirsu pieminēt. Es lielveikalā atradu produktu ar nosaukumu Alum. Tas ir alumīnija amonija sulfāts. Vai mēs zinām, vai tas derēs mūsu SnB vajadzībām, vai arī mēs kaut kā varam to panākt, lai tas darbotos mūsu vajadzībām? Ja jā, tad kā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka alumīnija amonija sulfāts tā nav. Jums nevajadzētu padoties, katru reizi, kad mēģināt, jūs mācāties, jums izdodas vai neizdodas. Skaidrs, ka jūs vēlaties to darīt, un tā ir vērtīga un zaudēta māksla. Es domāju, ka tas būtu kick ass, lai gailis liels dope pop pudelē. Es redzēju pāris lietas, ko varētu uzlabot. Ja jūs lasāt zinātnisko ķīmiju, viņi pērk acs un reaģentu kategorijas ķimikālijas un destilē tās, tāpēc parasti droši vien. Noteikti par krata un cep, jo jūs varētu nebūt tīrīšanas man būs jālasa to vēlreiz tas ir daudz
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Es gribu teikt, ka neesmu precējies ar kratīšanas un cepšanas metodi. Vienkārši uzskatu, ka pagaidām tā ir praktiska. Strādāju ar to, kas ir pieejams man apkārt. Neesmu spējīgs bezgalīgi nodrošināt vajadzību pēc amonija uz nenoteiktu laiku, īpaši pagaidām. Tāpēc agrāk vai vēlāk man nebūs citas izvēles kā vien HI ceļš, esmu krājis savas sērkociņu grāmatas un I2 pudeles. Joprojām trūkst dažāda aprīkojuma un laba EP/PSE avota.

Atklāti sakot, es esmu pārāk ilgi vilcinājies apkārt. Beidzot es nonācu punktā, kad man ir apnicis un apnicis nodarboties ar visiem un visu, un nekas nemainīsies vai neuzlabosies, kamēr es nepārtrūksim un kādu laiku nedarīšu kaut ko savu. Tāpēc es paņemu nelielu atelpu un atgriezīšos ar atriebību. Pagājušajā gadā es gribēju sagatavoties šim gadam, lai tajā varētu iesaistīties, bet galu galā es to izjuku, ticot visiem tiem saldajiem niekiem, ko visi man stāsta. Pārāk daudz cilvēku šeit pieņem laipnību par vājību un vēl kādu sūdi, cilvēki, kas izjūk manu naudu, un tā tālāk un tā tālāk. Man ar to bija gana. Viņi domā, ka man viņi man ir vajadzīgi... it kā es būtu no viņiem atkarīga, vai kaut ko tamlīdzīgu, viņi uzzinās, ka es plaukstu, atstāta pati sev. Nu... viņi nokavēs autobusu... tas ir viss. Skumjš stāsts, vai ne? Jebkurā gadījumā, atvainojos, ka jārunāju...

Veiksme vai neveiksme, esmu uzzinājis daudz par daudz dažādiem aspektiem uz dažām dažādām lietām, protams, zināšanas un pieredze pārtecēs jaunos kausos. Tas nav tā, ka es esmu "throwing in the towel" - es joprojām strādā pie to, lai uz sāniem, ja tikai par pēcnācējiem un varbūt iet uz leju kā jaunāko un lielāko SnB'er uz plakanas zemes. Man vienkārši patiešām ir jāpārtrauc muļķoties un jāgūst daži labi panākumi, un man ir kāds produkts, no kura atbrīvoties. Es vairs nevaru atļauties nesaņemt peļņu... Naudas trūkums beidzot ir nonācis līdz tam, ka, kā es saku, es esmu dusmīgs. Līdz šim man jau vairākas reizes ir bijusi visa nauda, ko vajadzēja ieguldīt, bet, kad es to saņemu pa 20-40 dolāriem, es nevaru to noturēt. Tātad šeit šis taisnīgais dusmas, pareizi piemērots, var tikt izmantots manā labā - palīdzēt man pārvērtēt manu pašreizējo situāciju un to, kas patiesībā ir mani draugi ...

Domāju, ka daudzos no šiem bezrecepšu produktiem ir vairāk pārsteigumu, nekā mēs bijām paredzējuši, gaidījuši vai pat..., bijām iedomājušies. "100% acetons" ... Yea... ***** off... viss, kas palika pāri šajā attēlā bija sūdi? - Acetona destilācijas atlikumi? Izskatījās, ka gandrīz 1/5 no satura. Sheesh...
 
Top