ASheSChem amfetamīna izmēģinājumi un eksperimenti

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
mans mīļais draugs, jo ir žēl runāt: / kā tur bija litrs eļļas un gala rezultātā bija apmēram 500g sulfāta... te ir tā, kur otra puse... man izskatās, ka šī eļļa tika atšķaidīta, lai radītu ilūziju, ka tā ir 1000ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Varbūt es kļūdos, bet smarža un garša, kas saistīta ar ielas amfetamīniem, rodas no atlikušās brīvās bāzes. man ir aizdomas, ka viņi to atstāj speciāli, lai "aromatizētu" pildvielas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Jā, tas ir visticamākais iemesls zemajai iznākuma pakāpei no ierosinātās tīrās a-eļļas. Jautājums ir, kāds atšķaidītājs bija sākuma eļļā. Parasts vaininieks ir metanols, tāpēc nākotnē varētu mēģināt eļļu iztvaicēt 50-80 C temperatūrā uz dažām stundām, tad pārējo destilēt ar tvaiku, lai to attīrītu.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
un pēc skābes-bāzu ekstrakcijas viss bija skaidrs, ka tas, kurš gatavoja šo eļļu, atšķaidīja to ar spirtu... ūdens un eļļas iztvaicēšanas un dcm iztvaicēšanas laikā tā sāka tecēt ar spirtu. Es to iztvaikoju, atkal pievienoju sērskābi, un iznāca skaists tīrs produkts, kas izžūda 40 minūtēs.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jā, un spirts, cik man ir izdevies izlasīt, parasti ir metanols. Konfiscētajos amfetamīna eļļas paraugos ir atdalīti līdz pat 50 %.
Tāpēc ir jēga veikt mazākus izmēģinājuma pirkumus no jebkura pārdevēja un pēc tam iztvaicēt eļļā esošo spirtu. Iespējams, ka arī destilējiet to ar tvaiku, lai atbrīvotos no jebkādām mazāk gaistošām eļļām, kas tajā var būt. Tad kļūst skaidrs, cik daudz produkta var iegūt par katru pasūtījumu, un attiecīgi var aprēķināt finanses.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Smarža rodas no piemaisījumiem, amfetamīna sulfāts smaržo kā nekas.
Frībāze ir nestabila un laika gaitā sadalās, nekad nebūs frībāze ātrumā vai ātruma pastas viss tikai muļķīgas dīleru runas.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Man nebija sastāvdaļu, un es esmu mazliet slinks, negribas tik daudz stāvēt virtuvē, bet redzu, ka citu variantu šādos laikos nav, un jāsamierinās ar patiesību, ka, ja tas ir jādara labi, tad tas jādara pašam... ehhhh
no šīs mazākās pusītes, apmēram 200g, tikai tik daudz eļļas izdevās ietaupīt ...XIRyEe25do
60ml eļļas . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jūs vienmēr saņemat to, ko esat pelnījis. Ieguldiet darbu, saņemiet rezultātus. Esi slinks, atbilsti sev.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Brīvā bāze smaržo sīvi un "zivīgi", tas nav tik liels pārspīlējums, lai pieņemtu, ka daļa no tās iesprūst ap sulfātu, bet idk, iespējams, es kļūdos.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
P2NP var nekavējoties kristalizēt ar ledus ūdeni, tas ietaupīs daudz laika, pēc tam pārkristalizējot ar IPA vai etanolu,
.
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
tad es sāku nākamo un man ir galaprodukts , man ir šādi kristāli.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Minētās metodes ir atšķirīgas.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Es to pārbaudīju ar marķīza reaģentu, un tā ir pozitīva, ko jūs domājat, puiši.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Man šķiet, ka tas izskatās mazliet susi, vai jūs nogulsnējāt, sasaldējāt un filtrējāt? Vai tikai nogulsnēšana un filtrēšana?
Izskatās, ka jums tur ir propēna atlikums, jo dīvaini kristalizējas, nedaudz dzeltena krāsa. vai jūsu produkts pilnībā izšķīst ūdenī? Vai jūsu ekstrakts pēc bazifikācijas bija manāmi dzeltens? Vai tas smaržo tāpat kā jūsu izejviela?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
galaproduktā var būt palicis nedaudz P2NP , mēģiniet pārkristalizēt ar ūdeni.
 
Top