Alfa-PVP sintēze (1-10 kg mērogā). Pilnīga video pamācība.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Nepieciešama palīdzība ar mērījumiem

Tā vietā, lai izmantotu :valerofenons
Es iegādājos šķidrumu : 2-bromvalerofenons

Ja es gribu izmantot 1 litru

2-bromvalerofenons


Kāds reaģentu daudzums man būs nepieciešams uz litru:


-Hidrobromskābe (HBr) 48%;?

-Ūdeņraža peroksīds (H2O2) 35%;?

-Pirolidīns (CAS 123-75-1);?????

-Etilacetāts ;????

-Nātrija karbonāta (Na2CO3) 20% aq šķīdums;????

-Dietilēteris (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-vīnskābe ???

-Dihlormetāns (CH2Cl2) 830 ml;

-Heksāns ????

Sālsskābe konc. 35 % (HCl);...??

MAN ĻOTI PALĪDZĒTU, JA JŪS VARĒTU IEGŪT MĒRĪJUMUS 1 LITRA 2-BROM. PLEASE?????

Lai es varētu aprēķināt vienas reakcijas izmaksas, kā arī, vai ieguvums ir aptuveni 20 % zaudējumu.
1 litrs = 800 g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Es jums uzrakstīju īsziņu.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, man ir tāda pati problēma, vai varat palīdzēt?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, man ir neliela problēma, 25k 2bromovalero es izmantoju kristalizācijai pēc pirolidīna un pēc mazgāšanas, es izmantoju kristalizācijai 1,5l acetona uz 0,38 skābes uz 1kg broma, bet šķidrumu kristalizācijai es ņemu 1l un veidoju ph 2 ar acetona un skābes maisījumu, pēc 10h saldētavā nekas nenotika (tas bija maisījums 4 stundas ar pirolidīnu 55 temp), ko es darīju nepareizi un kā to labot?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labs vakars, atvainojiet, vai es varu lūgt jūsu palīdzību? Veicu alfa pvp sintēzi pēc šīs receptes https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone es visu izdarīju kā aprakstīts, izņemot eilacetāta destilēšanu, paskābināšanu novedu līdz 5, ieliku saldētavā, un sāļi neizkrist, kā es varu labot šo situāciju? tālāk šķīdumu iztvaikoju līdz 1/2 74-77 temperatūrā un atkal ieliku saldētavā un viss bez rezultāta, varbūt kāds ar to ir saskāries? lūdzu, palīdziet man!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ja ir skābe, tā ir jāiztvaicē zemā temperatūrā vai vakuumā. Jūs varat iegūt atliekas kā melnus sveķus. Lai to izkristalizētu, ir jāizmanto ķīmiski tīrs, sauss acetons. Ja tas ir sadzīves acetons, var rasties problēmas. Papildus acetonam ir arī attīrīšanas metode, ja varat iegūt sveķus un izšķīdināt tos ūdenī. Atdzesējot ūdeni ar šķīdinātāju, ekstrahējiet no piemaisījumiem un kristalizējiet produktu no ūdens šķīduma.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai jums tas izdevās tāpat kā videoklipā?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labdien, paldies par palīdzību, man viss izdevās, visa problēma, kā es saprotu, bija etilacetātā pēc tā pilnīgas sabojāšanas un atšķaidīšanas ar sausu acetonu, es biju pārskābējusi un tad izkrita sāļi.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tas atkal esmu es. Man izdevās veiksmīgi sintezēt a-pvp hidrohlorīdu, un tagad es gribu mēģināt izgatavot a-pihp, izmantojot heksanofenonu. Vai man to bromēt līdz a-brom-n-heksanofenonam, izmantojot tos pašus paņēmienus, kā ar valerofenonu? Vai ir kādi padomi, pirms es mēģinu, vai varbūt tas ir tikpat "vienkārši" kā ar valerofenonu?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man vajadzīga palīdzība, lai veiktu A-PHP, lūdzu
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki , pievienojot piro (265gr)2bromo (300gr+1080gr EA)temperatūra paliek 25 gr. arī krāsa nemainās. vai tas nozīmē, ka reakcijas vispār nav?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Vai kāds zina, kā sintezēt MDPV? Vai tas ir tikai Apvp, ko veic ar metilamīnu? Esmu izgatavojis gan aphp, gan apvp, bet nekad neesmu izgatavojis mdpv, un gribētu zināt, vai no 2-bromvalerofenona es varētu pāriet uz MDPV, vai arī process ir pilnīgi atšķirīgs?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Vai kāds zina, kā sintezēt MDPV? Vai tas ir tikai Apvp, ko veic ar metilamīnu? Esmu izgatavojis gan aphp, gan apvp, bet nekad neesmu izgatavojis mdpv, un vēlos zināt, vai no 2-bromvalerofenona varu pāriet uz MDPV, vai arī process ir pilnīgi atšķirīgs.
 
Top