Question Dalijimasis mintimis

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sveiki visi, prieš kelis mėnesius buvau šiame forume, nuostabūs žmonės, norėčiau pasakyti ačiū visiems, kad padedate vieni kitiems chemijos kelyje ir augate

Aš rašau šį pranešimą yra tai, kad aš turiu klausimą, norėčiau paklausti jūsų, vaikinai, aš gyvenu Malaizijoje ir aš norėčiau būti narkotikų pardavėjas, internete narkotikų prekybos, bet realybė nėra taip lengva, dauguma malaiziečių vis dar nėra susipažinę su kriptografija ir jie neprekiauja narkotikais internete, aš sutikau keletą prekiautojų vienintelis būdas jie užsidirbti pragyvenimui yra patekti į gatvę ir pradėti pardavinėti

Aš esu kvalifikuotas programuotojas ir panaudojau visas savo santaupas, kad patekau į šį narkotikų prekeivio kelią, gal jūs man patartumėte, ar turėčiau tęsti, ar grįžti prie biuro gyvenimo?

tik dėl šalutinės pastabos, aš teikiu kai kurias malaizijos medžiagas, pavyzdžiui, XTC, ketaminą, noidą ir t. t. dabar aš gavau iš vietinio tiekėjo, ar yra kokia nors galimybė prekiauti tarptautiniu mastu?

Aš pirmą kartą pasirinkti šį kelią yra todėl, kad aš norėjau investuoti save tapti hakeris, bet ši investicija turi nenuspėjamą pinigų sumą, ir aš pamačiau labai nedaug narkotikų prekiautojų aplink mane jie padarė savo sėkmingas istorijas, todėl aš pasirinkau šį kelią iš pradžių, prašau nespręskite manęs, aš buvau abejoti save pastaruoju metu turėtų aš išlaikyti jį ir labai nusivylęs, prašome palikti savo komentarą aš būsiu labai dėkingas, ačiū
 
Top