Meškalino sintezė naudojant nitrometaną. 1000 g skalė.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sveiki, kalbant apie LAH, ar yra kas nors kita, ką būtų lengviau gauti ir naudoti vietoj jo, arba ar yra koks nors būdas, kaip galėčiau gauti nurodymus, kaip iš kur nors nusipirkti hidridą su minimaliu vargu? Bandžiau rasti vietą Indijoje, bet jie neturėjo nė vieno, jei! Esu įsikūręs Jungtinėje Karalystėje
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ar antrasis šio sintezatoriaus gabalėlis veikia gražiai sumažintas iki, tarkime, 5 g pradinio nitrostireno kiekio? O gal tirpiklių skalė skiriasi? Ketinu tai išbandyti...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
O dar vienas dalykas, ar galiu tokiu pat būdu redukuoti atitinkamą nitropropeną TMA? Atrodo, kad viskas gerai, bet mane paguostų žinojimas, kad kas nors tai padarė!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tai mane glumina - ruošiuosi atlikti jūsų reakciją ir viską sumažinau, bet vis dar stebiuosi šiuo klausimu...

Kodėl sakote, kad b-3,4,5-TMONS reikia dėti dalimis kaip miltelius, o ne ištirpinti ir dėti po lašelį?

Ar tai susiję su masteliu, kurio aš nepastebiu, nes niekada nedirbau su tokiu masteliu?
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Įpilkite nitrostireno maždaug po 3 didelius šaukštus po truputį, aušindami susmulkintu ledu ir druska-dugneliu vandens. Pradedant pilti nitrostireną, natrio borohidridas / IPA / h20 turėtų būti atšaldytas maždaug iki 5-8 Celsijaus laipsnių, nes, įpylus didesnį nitrostireno kiekį, jis šiek tiek įkaista.

Jei viską supilsite iš karto, tai bus besiveržiantis ugnikalnis, beprotiškas veiksmas, per didelis karštis.

Laikykite, kad temperatūra neviršytų 26-28 C. Priklausomai nuo nitrostirolo ir jo kiekio, pridėjimas gali užtrukti ilgiau nei valandą. Jei užtruksite ilgai ir dirbsite, tarkime, su 100 g, reikės pridėti daugiau ledo.

Jei jūsų kiekis nedidelis, galbūt galėsite viską supilti iš karto ir temperatūra per daug nepakils.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Taip, šiuo metu tiesiogine prasme bandau tik 5 g skalėje.

Iv mokiausi ir dėl to, kad yra toks skirtumas tarp pridedamo kiekio, darau prielaidą, kad nepakankamai ilgai refliuksavau.

Manau, kad tikėjausi, jog reakcija bus daug egzotermiškesnė, nei buvo, dėl to, kad padariau tokią mažą reakciją, todėl ji buvo daug šaltesnė, nei nurodyta sintezatoriuje. Nemanau, kad leidau jai pakankamai ilgai reaguoti maždaug 75 °C temperatūroje.

Tiesą sakant, mane nustebino jūsų temperatūros, bet, kaip sakote, jos skiriasi priklausomai nuo to, kokį stireną naudojate? Nežinau... keista, kad neatrodė, jog organinis tirpiklis ką nors ištraukė iš vandeninės fazės.
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Taip, atrodė, kad 2,5-DMNS išskiria mažiau šilumos ir ne taip stipriai reaguoja kaip 3,4,5-TMNS, esant tokiems pat kiekiams. Man pavyko greičiau pridėti DMNS ir jis visiškai ištirpo, t. y. neliko oranžinės ir (arba) geltonos spalvos. Su 3,4,5-TMNS reakcijos mišinys nebuvo visiškai pieno baltumo, visada likdavo šiek tiek geltonos spalvos.

Kitur skaičiau, kad papildymo metu temperatūra turi būti žemesnė nei 30 C. Kažkas rašė, kad tai padidina išeigą ar pan. Manau, kad tai buvo skirta 2,5-DMNS, todėl taip darau ir su 3,4,5-TMNS. Viską laikykite po ledu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ahhh gerai, aš jus suprantu.
Visa tai turi prasmę...

Tiesą sakant, savo pirmąją 3,4,5-NS partiją panaudojau pirmoje reakcijoje ir iš jos negavau nė skatiko (5 g skalė). Tiksliai nežinau, kur suklydau, bet ji tikrai nebuvo per karšta, bet taip pat neleidau jai ilgai reaguoti....Tik žinau, kad kai norėjau išgauti vandeninį sluoksnį su DCM, jame beveik nieko nebuvo...

Na ką gi, aš dažnai iš pirmo karto sugadinu... taigi, pamatysime, bet taip pat turėjau daugiau nitrostireno, nes galiu gauti daugiau NM, kai NE yra brangesnis, o 2,5- aldehido turiu mažiau, nes jis brangesnis, palyginti su 3,4,5.

Taip pat ketinu užrašyti viską, ką darysiu kito mažinimo metu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Man įdomu, kaip po bazavimo tikitės, kad aminas bus vandeniniame sluoksnyje?
Be abejo, pirmiausia norite jį parūgštinti, kad jis migruotų į vandeninį sluoksnį, o tada bazuoti, dėl to aminas bus deprotonuotas, dėl to jis išsiskirs, o tada galėsite ekstrahuoti su kažkuo panašiu į DCM?

Aš tik laikrodis tai yra labai panašiai parašyta į mokslo beprotybės postą aš ką tik perskaičiau, su stechiometrija pakeista dideliu mastu.

Prisipažinsiu, kad pabandžiau tai padaryti iki galo nepagalvojęs.

Mane pribloškė ta vieta, kur buvo tiesiogiai pereita prie bazės ir tikėtasi, kad aminas bus vandeniniame sluoksnyje, kad būtų galima ekstrahuoti. Taip nebuvo, ir jis neišsiskyrė.

Be to, man buvo pasakyta, kad nedideliu mastu atliekant šį veiksmą reikia tiesiog palaikyti žemą temperatūrą, todėl negaliu komentuoti reakcijų didinimo, žinau tik tiek, kad tai neveikė mažu mastu, ir įsivaizduoju, kad tai, jog iš karto pereita prie bazės, yra kodėl....arba net ne tai, kad aš buvau idiotas, bazavau ir tikėjausi, kad aminas bus vandens sluoksnyje. Reikėjo tai pastebėti 🙈

Na gerai, pasigaminau dar daug nitrostireno, kad galėčiau jį vėl naudoti!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Po redukcijos didžioji dalis amino bus IPA, galite pabandyti išgauti iš vandens su IPA, išvalyti sujungtą IPA ir ir išdžiovinti. Tuomet lašinkite, jei turite prieigą prie 20 % H2SO4 IPA. Iki pH 7 arba 6,5, nepamenu, kaip konkrečiai. Sukursite meskalino hemisulfatą, taigi 2 meskalino molekulėms tenka 1 sieros rūgšties. Arba 1/2 mol H2SO4 kiekio (apskaičiuota apytiksliai 80 % išeigai iš nitrostireno).

Galų gale jums nereikės bazifikuoti. Nereikia gesinti reakcijos NaOH. Geriau greitai nufiltruoti varį, 2x ekstrahuoti aq. sluoksnį IPA, du kartus išvalyti sujungtą IPA su 50% K2CO3 tirpalu. Tada išdžiovinti magnio sulfatu, gravitaciniu būdu nufiltruoti magnio sulfatą. Tada įpilkite 20 % H2SO4 IPA tirpalo (paruošto iš 98 % švaraus koncentruoto H2SO4).

Jei neturite H2SO4, naudokite HCl, tokiu atveju išgarinkite arba distiliuokite IPA, kol liks laisvosios bazės meskalino aliejus. Tuomet lėtai lašinkite praskiestą (apytikriai apskaičiuota) 80 % mol ekvivalento HCl (apytikriai apskaičiuota). Būkite atsargūs, kaip visada sūdant. Galbūt HCl pH turi būti 5-6. Visada galite iš karto įpilti tik pusę laisvosios bazės aliejaus, jei viršytumėte pH, manau, visada galite įpilti šiek tiek mesc. laisvosios bazės atgal, kad stabilizuotumėte pH.

Dabar turiu patirties tik su mesc. hcl, šiuo metu jums reikia dar kartą išgarinti vandenį, kad gautumėte šį lipnų bjaurų Mesc. dumblą. HCl, jums reikėtų tai išvalyti su KOH iki 10-11 pH ir vėl pasūdyti su HCl, kad gautumėte švaresnę formą. Ekstrahuokite 3 kartus su DCM, kai tik bazuojate su KOH, vėl apskaičiuokite HCl kiekį ir praskieskite HCl. Įlašinkite HCl, atidžiai stebėkite, viršijus 7 pH, jis labai greitai sumažėja, kartais užtenka vieno ar dviejų lašų daugiau.

Tada distiliuokite ir (arba) išgarinkite DCM ir tada vandenį. Turėtumėte gauti švaresnį produktą. Galbūt apelsinų pastos pavidalo.

Dabar paimkite šią masę, kai ji bus sausa, ir vakuume išvalykite šaltu etilacetatu, tada šaltu acetonu. Daug acetono.

Kitą kartą pirmiausia paruošiu neapdorotą mesc. hemisulfatą. Jis turėtų būti daug švaresnis nei pradinis HCl. Tada pateiksiu ataskaitą.

Nereikia naudoti DCM, iš pradžių IPA sluoksnį reikėtų sūdyti tiesiogiai. Ten yra didžioji dalis amino!

Kalbant apie pačią reakciją, man ji nekelia problemų. Pabandykite vario chloridą į reakcijos mišinio centrą įlašinti visą iš karto. Tai smarki reakcija, todėl jei dirbate su didesniais kiekiais, nepamirškite perkelti į didelį indą TIK visam vario chlorido lašui. Galbūt 5 l arba 20 l talpos ąsotį, tada viską supilkite atgal į kolbą su apvaliu dugnu ir maišykite kaip pašėlę, šiek tiek kaitinkite, kad įkaistų iki 75 C. Po to, kai įpilsite vario chlorido, sukite 1 val.

Be to, nepalikite visko per ilgai, manote, kad reikia iš karto atlikti reakciją su natrio borohidridu ir iš karto po to su variu.
 
Last edited:

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
ahhhh gerai. Taip, man tai prasmingiau.
Prisipažinsiu, bandžiau tai padaryti porą kartų ir pirmą kartą nieko negavau, antrą kartą gavau nedidelį kiekį V purvinos išvaizdos laisvosios bazės.

Galų gale perėjau prie bandymo sumažinti naudojant cinko/hcl...

Iš to gavau daug daugiau neapdoroto produkto, bet tada taip pat įdėjau daug daugiau pastangų, kad iš tikrųjų įsitikinčiau, jog nitrostirenas yra tirpale prieš pradedant gamybą....anyway Aš ketinu pabandyti sūdyti laisvosios bazės aminą, taigi pamatysime.
Gera žinoti, kad lengviau naudoti H2SO4 - turiu tiek konc Hcl, tiek H2SO4, todėl, išskyrus tai, kad skiriasi dozavimas, man nėra jokio skirtumo.

Dabar supratau, kad iš tikrųjų turėjau daug netirpių kontamų iš pradinės Henrio reakcijos - dabar tai išsprendžiau ir gavau daug grynesnių ir švaresnių kristalų. Vis dėlto atrodo, kad 3,4,5-TMONS'ui ištirpinti reikia daug tirpiklio, palyginti su kitais stirenais, pavyzdžiui, 2,5-DMO.

Bet kokiu atveju šiuo metu esu išvykęs, bet grįžęs detaliau peržiūrėsiu, ką pasakėte, ir tikiuosi, kad bus įmanoma naudoti šį metodą.

Labai ačiū už atsakymą - maniau, kad neteisingai perskaičiau tą žingsnį, kuriame sakoma, kad reikia bazifikuoti, o tada išgauti vandeninį sluoksnį. Bet kokiu atveju būtent ten iš pradžių ir suklydau.
Iv tiesiog pastebėjau, kad tai buvo tikrai netvarkingas, siaubingai atrodantis reakcijos mišinys, iš kurio buvo sunku pastebėti, ar geltona spalva išbluko.
Kol kas tai buvo daug paprasčiau naudojant Zn/Hcl metodą, bet pamatysime!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Velnias, ką tik vėl bandžiau tai padaryti ir visiškai kruvinai pamiršau atvėsti.

Tai erzina, nes kai tik pradėdavau šią reakciją, vos tik pridėjus katalizatoriaus, ji pradėdavo ruduoti, paskui juoduoti ir, kaip suprantu, kai vyksta fazių atsiskyrimas, juoda Cu turėtų likti vandeniniame sluoksnyje, bet man atrodo, kad ji lieka organinėje fazėje. 😯🙈💩

Nesiruošiu meluoti, pamiršau atvėsinti todėl, kad maniau, jog praeitą kartą viską labai sugadinau, kol supratau, kad paprasčiausiai nesugebėjau laikytis instrukcijų dėl skirtingų fazių apdorojimo.
Aš atsisakiau šio metodo ir vietoj to pabandžiau sumažinti Zn/HCl - nereikia nė sakyti, kad ir to nesugebėjau padaryti!
Rytoj bandysiu dar kartą - taip pat paliksiu šiandienos mėginį ir pažiūrėsiu, ar Cu dalelės "nusėda".

Tiesą sakant, neįsivaizduoju, ką darau ne taip. Popieriuje tai labai paprastas procesas, o iš tikrųjų aš jį vis sugadinu!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@Swirly

Ei, žmogau, kai kalbėjai apie tai, kad su 2,5-DMONS tau pavyko pasiekti, kad jis būtų visiškai baltas, o su TMO jis visada būdavo šiek tiek geltonas, taigi tu turi omenyje prieš pridėdamas katalizatoriaus?

Akivaizdu, kad kai pradedate dėti katalizatoriaus, ji pradeda tamsėti ir tamsėti, todėl darau prielaidą, kad turėjote omenyje prieš tai.

Tai tikrai erzina... esu velniškai pasiryžęs tai išsiaiškinti. Spėju, kad pradžia bus daryti tai ant ledo.
 
Top