Pakalbėkime apie mano juokingą toleranciją

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Išbandykite MAOI, pavyzdžiui, moklobemidą.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Dar kartą dėkoju jums, pone, už dar vieną rekomendaciją mano bandytinų junginių sąrašui! Pastarąją savaitę buvau ramus, čia ir visur. Visą savaitę buvo tik Marija.

Mano paskutinis 25 mg sertralino buvo praėjusį šeštadienį, jaučiausi gana tingiai ir nerangiai. Norėjau visą savaitę be Ledo, nes tai viskas, su kuo šiuo metu turiu eksperimentuoti, visą savaitę įjungta, visą savaitę išjungta. Ir kai sakau "ant", turiu omenyje, kad tik nuo 0,05 iki 0,10 g per vieną šnypštimą ir tai dariau tik kartą per dieną. @SauceySockss paminėjo, kad vienu metu per savaitę dariau NUNCE?! Sprendžiant iš to, kiek ši medžiaga išmuša mano smegenų užpakalį, ir kaip aš tiesiogine prasme beveik *****ing mirė pirmadienį prieš paskutinį nuo mano "pirmojo" 0.10g, sakyčiau, kad tai turi būti kažkoks beprotiškas didelio stiprumo šūdas, arba aš radau kažką, kad asmeniškai aš tiesiog reaguoju unikaliai.

Aš ant ledo: greitai ir kvailai, bukas daiktas.. Paprastai būnu labai atsargus ir stengiuosi strategiškai apgalvoti kiekvieną savo sprendimą (per daug, todėl paprastai nieko nepadaroma. ADHD žmonės žino, apie ką kalbu). Ant ledo smegenys sukasi milijoną mylių per minutę, bet aš tam neprieštarauju(?), pagaunu idėją iš oro ir ją įgyvendinu. Bet aš tiesiog bėgu ir bėgu, ir bėgu, ir bėgu.. Visą savaitgalį po pirmosios "Ledo" savaitės praleidau gulėdamas ir negalėdamas pajudėti, nes pervargau dirbdamas kiemo darbus. Negaliu mintyse susidaryti sąrašų, kaip 4MMC, todėl valau, sodininkauju ir taisau kaip kvailys, tiesiog lakstydamas nuo vieno dalyko prie kito.

Tiesą sakant, toks buvau 20-ies ir 30-ies, kol mano smegenys visiškai sudegė visuomenėje. Tikrai vienintelis skirtumas yra nemiga, turiu omenyje, tai yra psichozė. Ketvirtadienį 9 val. ryte padariau .07g. Po to, kai gulėjau lovoje lygiai 3 valandas, čia aš rašau tai 2: 30 penktadienio rytą wtf.

Iš esmės ši medžiaga yra per toli į vieną pusę, kažko trūksta iš "stimuliacijos patirties", kurią turėjau su "MeowMeow" ir MDMA mano smegenų "rūšiavimo ir filtravimo skyriuje" (?). Šiandien nusipirkau prekių gyvūnams, ir ponia praeidama paklausė, kokios veislės šunis turiu, o aš negalėjau prisiminti!!! Kaip, KĄ?!

Jei tik galėčiau priversti smegenų sekretorę atlikti savo darbą IR turėti tokį motyvacijos ir energijos lygį, manau, kad tai yra galutinis tikslas. Ir kadangi aš taip pat neseniai sužinojau apie MAOI, manau, kad išsaugosiu pychedelics galbūt kaip "atlygį" sau, kai turėsiu šį daug rimtesnį nootropikų klausimą, išsiaiškintą ir bent jau arčiau to, kur jaučiu tinkamą motyvacijos lygį, nes aš turiu rimtą šūdą, kad galėčiau eiti ant velnio!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Taip pat galite išbandyti sirų rūtos sėklas, jos taip pat yra maoi. BET IŠTIRKITE SĄVEIKĄ, GALITE MIRTI!
 
Top