Dėl Dievo meilės man reikia pagalbos

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Jūsų šalčio pakuotės, kas jose parašyta apie sudedamąsias dalis? Ieškojau iš toli ir neradau amonio nitrato šalčio pakuočių. Jie negaminami jau daugiau nei dešimtmetį. Jei juose parašyta kalcio amonio nitratas arba karbamidas, jie neveiks. Pakeiskite į amonio sulfatą arba bet kokios rūšies amonio Lewiso rūgštį.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
savo procese darau šiuos veiksmus (jei jums tai rūpi, jei ne, atsiprašau už nereikalingą informaciją)

-išmatuoju Colemano degalus (visa tai yra užrašyta btw, ir dabar neturiu po ranka, kad galėčiau būti 100 proc. tikslus, bet turiu užrašytus tikslius matavimus)
-įpilkite jį į sodos srovės butelį
-išmatuokite amoniaką ir supilkite jį į sodos butelį
-nuimkite akumuliatorius, įdėkite juos į atskirą Coleman kuro talpyklą, kad jie būtų išsaugoti.
-paimkite sumaišytą pseduo, įdėkite į sodos srovę
-išmatuokite šarmo, įdėkite į sodos srovę
-paimkite ličio, įdėkite į sodos srovę
-pradėkite reakciją mažyčiu mažyčiu mažyčiu vandens kiekiu ir nedelsdami uždarykite dangteliu.
-Sukite, ne kratykite, kol mišinys pradės kietai riedėti
-laukite kuo ilgiau prieš atkimšdami
-purtyti kaip velnias, atkimšti, pakartoti, tęsti, kol visas litis taps bronzinis
-filtruokite per vatos kamuoliukus ir kelis kavos filtrus į naują indą
-dujų skystį dujomis su skysta ugnimi ir druska per vamzdelius, kol jis "pasidarys snieguotas"
-filtruokite baltą medžiagą ir išdžiovinkite

-Ar viskas dėl amonio? ar galėčiau paimti tuos šiukšlinus miltelius ir sudėti į naują viryklę, kad jie veiktų? ar jie yra nenaudingi ir juos reikia išmesti?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tačiau man ne kartą teko patirti nelaimę su sodos srovėmis. mažos guminės tarpinės ant dangtelių, manosios tiesiog suplyšo arba iš dalies ištirpo, o kai visas slėgis išsilaisvina vienu metu, išsiveržia ugnikalnis. Visus kartus, išskyrus vieną, aš būdavau atidus ir netoliese turėdavau atsarginį dangtelį, kuriuo galėdavau užkirsti kelią katastrofai. vieną kartą jis apipylė mane degalais ir visą garažą. AČIŪ DIEVUI, kad niekas nenusprendė užsiliepsnoti ar supykti, antraip būčiau buvęs itin traškus.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Taip, sugadinau savo mėgstamiausias kamufliažines kelnes ir gobtuvą, kažkaip apsipyliau H2So4 ir daug apie tai negalvojau. Kai kitą kartą pamačiau tuos drabužius, jie buvo suplėšyti, tarsi juos būtų suėdęs būrys kandžių. Buvo lašas per rankos užpakalinę pusę ir apie tai taip pat daug negalvojau, tai virto liguistu randu.. H2So4 yra gana baisus... visa kita tiesiog degina ir ilgai dirgina. Dar nebandžiau gaminti dujų su HCl+CaCl2... galbūt kitą kartą.

Praėjusią savaitę pagaminau dėžutę SU-24 (10*240mg) [pastebėjau keistų dalykų, juos paaiškinsiu] ... vietoj dažų skiediklio panaudojau improvizuotą dažų skiediklį... viskas buvo košer, kol atėjo laikas alkūnę išplauti acetonu (šaltu, sausu, žinoma.) Acetonas ištirpdė visą mano alkūnę... ir aš buvau visiškai sutrikęs, nes to nesitikėjau. Laimei, išplaukiau jį į švarų indą, kad išgarintų ir pažiūrėtų, kas liko, ir tai kaip tik tai ir padarėme.. Galiausiai gavau siaubingai mažą 0,4 kristalinio ledo derlių - bet tai buvo geriausias kada nors rūkytas ledas. (Esu pripratęs prie mexi-racemic)

Vakar pradėjau dėžutę wal-phed (walgreens prekės ženklo generinis sudafedas) 96*30mg=2,88g PSE - "raudonųjų karščių". Aš pasirinkau šias tabletes, nes jos suteikė man pirmąją sėkmę, tačiau man šios, SU-24 ir walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) suveikė arba bent jau gamino sniegą gazuojant, kas nebūtinai ką nors reiškia, bet žinau, kad paėmus mėginį buvo sėkmingai sumažintas metamfetamino kiekis.
Bet kokiu atveju, taigi, išleidau dujas, viskas išėjo gerai, bet pastebėjau, kad šį kartą, kaip ir tada, kai dariau SU-24, VISAS alkūninis raktas ištirpo po skalavimo acetonu. Taigi leidau jam išdžiūti, surinkau ir paėmiau mėginius iš čia. Baisu. Siaubingas skonis, jokio aktyvumo. Taigi dabar ėmiausi ktsalizuoti su %99 IPA (sausa) ir gavau panašų produktą kaip ir su acetonu, rausva/ruda/rožinė purvina spalva, juokingas tirpiklio kvapas, siaubingas skonis, kažkodėl labai rūgštus, svarbiausia... jokio psichoaktyvumo. Šiuo metu esu šiek tiek susierzinęs...

Taigi grįžau prie braižymo lentos... Nusprendžiau išbandyti bet kokį mano "produktą". Be to, paėmiau senus degalus, pripurškiau dujų, niekas nenusėdo. Taigi jį vėl įmečiau atgal į reakcinį tirpalą. Viską kartu su kuru įmečiau į kavos malūnėlį ir pasirūpinau, kad jis būtų puikiai susmulkintas ir (arba) sumaišytas. Po to šį mišinį padėjau ant kaitvietės ant žemos/vidutinės temperatūros maždaug valandai, šen bei ten maišydamas. Į filtruojamą ir (arba) džiovinamą degalų mišinį įmaišiau bet kokio "produkto" pagrindą. Dar kartą visą tą mišinį užpyliau dujomis, šį kartą nuosėdos atrodė daug viltingiau. Taigi filtravau, niekas neliko... nepaisant to, kad mačiau kietąsias daleles. Ant dujų indo vidaus taip pat buvo nuosėdų, kurias surinkau išplaudamas acetonu. Taigi vėl dirbu su acetono skalaujamu "ištirpusio krano?" tirpalu. Nusprendžiau į mišinį įmaišyti šiek tiek 99 % IPA ir viską vienu metu tiesiog ktalalizuoti. Taigi dabar jis stovi ant mano indo ir laukia, kol išdžius. Pranešiu jums, kaip seksis...

Bet kokių minčių apie šią bėdą?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą...
Tai kaip sekėsi? Na.... maždaug taip pat šūdinai, kaip ir pirmą kartą. Kodėl? Nesu visiškai tikras. Naudojau bendrinį wal-phed 96*30mg "red hots", kurį sėkmingai naudojau anksčiau. Šį kartą skirtumas buvo tas, kad dabar vasara, o ne žiema, ir prieš tai tablečių neekstrahavau metanoliu. Nusprendžiau jas tiesiog sutrinti ir įmesti į kemperį. Plaunant acetonu ištirpdė visą mano alkūnę, kaip ir SU-24, bet kai išgarinau tai, liko šūdas. Su SU-24s man liko truputis kažkokio bombos ledo. Tačiau šį kartą nieko, todėl nežinau, kas nutiko ne taip.

Kaip matote, bandydamas sukurti patikimą darbo metodą, esu šiek tiek sutrikęs ir nusivylęs. Man patinka šio metodo meninė ir improvizacinė laisvė, parengtumas ir prieinamumas. Aš pradedu linkti prie kitų nuomonės šiuo klausimu: "Tiesiog darykite tai teisingai, taikydami RP/I2 metodą." ...Mažiau spėliojimų. Mažiau kintamųjų. Mažiau dalykų, kurie gali nutikti ne taip. Neabejotinai mažiau pavojinga ir draugiškiau naujokams.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Taip, geltoni HEET buteliukai yra tie, kurių norite. Juose yra daugiausia metanolio (su trupučiu ciklohekseno ar pan.) Metanolis yra tai, ką norite naudoti tabletėms valyti / ekstrahuoti, atrodo, kad tai yra universalus tirpiklis joms ir, mano patirtimi, visada veikė. Žinoma, metanolį reikia išdžiovinti Mg2SO4 arba kitu desikantu. Distiliavimas visada yra geriausias pasirinkimas.

Kalbant apie tolueno šaltinį. Gumout prekės ženklo karbiuratorių ir droselinės sklendės valiklis yra vienas iš geresnių mano rastų variantų. Jo sudėtyje yra tolueno, acetono ir anglies dioksido. Taigi iš esmės tiesiog išpurkškite arba išpilkite jį visą į indą ir kelis kartus nuplaukite vandeniu. Sūrus vanduo ir (arba) sūrymas padeda suardyti bet kokią emulsiją. Vėlgi, jei galite, geriausia yra distiliuoti.

@Frit Buchner Galbūt jau minėjau jums apie tai, jei taip, atsiprašau. Radau amonio salietros ir vandens tirpiųjų šalčio pakuočių - tinkamų! - iš CVS, ir tik CVS. Ne visada jų turi ir ne kiekvienoje vietoje, bet nuolat tikrinkite, ir jums gali pasisekti. Tai CVS prekės ženklo "momentiniai šalčio paketai." Visus juos griebiu, kai tik kur nors pamatau. Per pastaruosius metus turbūt tik keliose skirtingose vietose savo apskrityje susidūriau su 3/4 dėžutėmis. Taigi... jų vis dar yra... tiesiog reikia ieškoti ir nuolat tikrinti... ir bandyti įvairias vietas...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Oho, gražus čia skaitinys. Užfiksavote daug gerų tyrimų. Priežastis, dėl kurios viskas, ką darai acetone, yra šūdino skonio, yra denotonio benzoato bitreksas. Taistandartinis acetonas dabar distiliuokite arba mokėkite didelius pinigus.
Jūs žinojote, ką tik paskelbėte apie tai analitiniame kiek dalykų distiliuoti iš "100% acetono".
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Taip, mačiau tai - tai buvo daug šūdų, paliktų už "%100 acetono"... žinai? Tai verčia mane du kartus susimąstyti apie daugelį dalykų, kuriuos tikriausiai laikiau savaime suprantamu dalyku. Darant prielaidą, kad kai kurie iš šių dalykų yra daugiau ar mažiau gerai su tam tikru džiovinimu ar dar kažkuo...

Manau, kad tarp to ir, kaip sakiau, vasaros ir žiemos, žinau, kodėl visi mano alkūnės vis dingsta. Metų laikus miniu dėl temperatūrų skirtumo, aišku, taip pat dėl drėgmės čia. Taip pat pamiršau pridurti, kad tarp etapų, kai man iš pradžių sekėsi, buvo šiek tiek daugiau laiko. Savo beržą dariau butelyje ir filtravau bei džiovinau arba leidau pasėdėti ir išdžiovinti su epsomo druskomis konteineryje su reaktyviniu kuru, užuot iš karto priėjęs prie dujų. Manau, kad taip pat naudojau kitokį acetoną - tai buvo 99 % grynumo prekės ženklas, kuris buvo džiovinamas ir aušinamas ilgiau nei paprastai turiu kantrybės. Iš esmės viską, kas reikalinga dujoms, filtrui ir plovimui, atsinešiau kuprinėje pas bičiulį, kad galėčiau tai padaryti jo akivaizdoje. Beveik viską dariau prie jo galinių durų slenksčio - taigi pusę lauko. Taigi, nesu tikras, kas šioje situacijoje yra kintamasis - temperatūra, laikas ar prekės ženklas?

Prisimenu, kad kai degalus užpyliau dujomis, tie degalai nebuvo balti ir drumsti, kaip visada matau dabar. Buvo daug didesnių nuosėdų, kurios nusėdo į dugną. Jos iš karto filtruodavosi, jokių problemų. Po to ploviau acetonu, ir tik tiek nuplovė. Todėl labai džiaugiausi pirmą kartą pamatęs tokius rezultatus, nes žinojau, kad būtent to ir siekiu. Vienintelė priežastis, dėl kurios man pavyko neseniai gauti aukštą, buvo ta, kad pasimokiau iš ankstesnės pamokos ir išplaudamas į švarų indą išgarinti pažiūrėjau, kas liko - o tąkart taip nutiko, kad buvo viskas. Tai buvo su firminiais SU-24 ir naudojant dažų skiediklį su trupučiu eterio kaip degalus, kad būtų lengviau.

Esu ganėtinai nusivylęs ir nusivylęs savo paskutine nesėkme su wal-phed redhotais. Daugiausia dėl to, kad bandžiau pakartoti tai, ką dariau per sėkmingą bandymą, išskyrus tai, kad pirmiausia ištraukiau tabletes, tiesą sakant, ir dėl to, kad man visiškai nepavyko. Taip pat dėl to, kad mano turimi smurfai mane suėda, žinoma, jie irgi nori užsigerti, ir aš neturėčiau problemų, jei būčiau gavęs solidų gramą ar du tiesiosios d-jos. Todėl kai neturiu ką parodyti, jie galvoja, kad esu godus ar kažkas panašaus, ir nebenori daugiau eiti, nors vis tiek už viską moku. Taigi... kaip ir sakiau, ateityje tikriausiai ketinu linkti prie RP/I2 virėjų, tikėdamasis, kad bus mažiau erdvės, kur galima pasipuikuoti, taip pat tikriausiai kai kurios ma huang žolės kaip mano EP/PSE šaltinis, jei galėsiu gauti sąžiningą kiekį kažko naudingo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pamiršau paminėti. Prekybos centre radau produktą, kuris vadinasi Alum. Tai aliuminio amonio sulfatas. Ar žinome, ar jis tiks mūsų SnB tikslams, ar galime kaip nors jį pritaikyti savo tikslams? Jei taip, kaip?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Manau, kad aliuminio amonio sulfatas tai ne. Nereikėtų pasiduoti, kiekvieną kartą bandydamas išmoksti sėkmingai arba nesėkmingai. Akivaizdu, kad norite tai daryti ir tai vertingas ir prarastas menas. Manau, kad tai būtų kopimas į užpakalį, kad užsuktumėte puikų dopingą pop butelyje. Mačiau porą dalykų, kuriuos būtų galima patobulinti. Jei skaitote mokslinę chemiją, jie perka acs ir reagentų klasės chemines medžiagas ir jas distiliuoja, taigi paprastai tikriausiai. Neabejotinai už purtyti ir kepti, nes jūs galite būti ne valyti aš turėsiu perskaityti dar kartą tai daug
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Turiu omenyje, kad nesu pratęs prie kratinio ir kepimo metodo. Tiesiog manau, kad šiuo metu jis yra praktiškas. Dirbu su tuo, kas yra aplink mane. Ilgą laiką, ypač kol kas, negalėsiu neribotai aprūpinti amonio poreikio. Taigi anksčiau ar vėliau neturėsiu kito pasirinkimo, kaip tik HI kelią, todėl kaupiu savo degtukų knygelių ir I2 buteliukų atsargas. Dar trūksta įrangos ir gero EP/PSE šaltinio.

Atvirai kalbant, per ilgai blaškiausi. Galiausiai pasiekiau tašką, kai man nusibodo ir pavargau bendrauti su visais ir viskuo, ir niekas nepasikeis ir nepagerės, kol nenutrūksiu ir šiek tiek neužsiimsiu savo reikalais. Taigi, šiek tiek atsipūčiau ir grįžtu su kerštu. Praėjusiais metais ketinau pasiruošti šiems metams, kad galėčiau įsitraukti, bet galiausiai tai sujaukiau, patikėjęs visomis saldžiomis kalbomis, kurias man visi sako. Per daug žmonių čia gerumą laiko silpnumu ir dar kažkokiu šūdų, žmonės švaisto mano pinigus, ir taip toliau, ir panašiai. Pasiilgau to. Jie galvoja, kad man jų reikia... tarsi aš priklausyčiau nuo jų dėl to, ką turiu daryti, ar dar ko nors, jie sunkiai supras, kad aš klestėsiu paliktas pats sau. Na... jie pavėluos į autobusą, ir viskas. Liūdna istorija, ar ne? Šiaip ar taip, atsiprašau, kad plepu...

Sėkmė ar nesėkmė, aš daug sužinojau apie daugybę skirtingų aspektų keliuose skirtinguose dalykuose, žinoma, žinios ir patirtis išsilies į naujas taures. Tai ne tai, kad aš "mesti į rankšluostį" - Aš vis dar dirbsiu rinkti tai į šoną, jei tik dėl palikimo ir galbūt eiti į žemę kaip naujausias ir didžiausias SnB'er ant plokščios žemės. Tiesiog man tikrai reikia nustoti kvailioti, pasiekti keletą gerų laimėjimų ir turėti kokį nors produktą, kurio galėčiau atsikratyti. Aš nebegaliu sau leisti negauti jokių grąžų... Pinigų trūkumas pagaliau pasiekė tokį lygį, kad, kaip ir sakiau, esu įskaudintas. Iki šiol jau kelis kartus turėjau visus pinigus, kuriuos reikėjo investuoti, bet kai juos gaunu po 20-40 dolerių, negaliu jų pakabinti. Taigi čia tas teisingas pyktis, teisingai pritaikytas, gali būti panaudotas mano naudai - padėti man iš naujo įvertinti savo dabartinę padėtį ir kas iš tikrųjų yra mano draugai...

Spėju, kad daugelyje šių be recepto parduodamų produktų yra daugiau netikėtumų, nei tikėjomės, laukėme ar net... buvome priversti manyti. "100 % acetonas" ... Taip... šūdas... viskas, kas liko toje nuotraukoje, buvo šūdas? - Acetono distiliavimo likučiai? Tai atrodė kaip beveik 1/5 turinio. Še tau...
 
Top