🔍 Labiausiai ieškoma!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ar esate užsisakę iš ten?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lenkijoje aš galiu gauti methyloamine hcl 40% vandenyje
2 bromo 4-metilopropiofenonas
2 bromo 4 chlorpropiofenonas
P2np
Ir kitų cheminių medžiagų, jei kam nors reikia
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mane domina
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious ir Nitrochems, mano nuomone, yra tikri ir patikimi tiekėjai! Skirtumas tik tas, kad Nitrochems yra šiek tiek pigesni, tačiau jų pakuotės taip pat yra aiškiai paženklintos įmonės lipduku, kuriame aiškiai nurodytas turinys!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Tuo tarpu siuntinio pristatymas iš "Nietrochems" yra rimtas ir nepastebimas, be jokių išoriškai matomų nuorodų į turinį ar siuntėją!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ar galėtumėte galimai tvarkyti 2000 litrų GBL per mėnesį ir atsiųsti man. Turiu su tuo susijusį verslo liudijimą, bet norėčiau gauti kaip kažką kitą, į kurį galbūt pridėta maistinių dažų, kad įsitikinčiau, jog jis nelaikomas GBL. Būčiau amžinai jums skolingas ir pažadėčiau artimiausiu metu pastatyti jums paminklą?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Visur apstu bdo, žmonėms atrodo, kad bdo yra legalus, tačiau DEA 1 sąrašo sąraše jis yra tiesiai virš GBL. Taigi ty, bet ne, ačiū, aš neturiu jokios naudos iš bdo. Kodėl Kinija neprideda prie GBL kažko, kas techniškai padarytų jį kitokia chemine medžiaga, bet niekaip jo nepaveiktų, kad jie galėtų vėl pradėti jį siųsti su nauju pavadinimu ir CAs #, ir teisiškai vis dar būtų geroje padėtyje?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Kinijoje gbl yra draudžiama eksportuoti, be to, egzistuoja aiškios taisyklės. Plokščias produktas bdo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Atsiprašau jūsų skandinavijoje, bet turėčiau užsisakyti man 1,4 iš Kinijos? Ar tai nėra labai paprasta cheminė medžiaga. Skandinavijoje negaminamas joks tirpiklis skandinavijoje?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ar kas nors žino tiekėją, kuris turi NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Sveiki , patikrinkite mano skelbimus, išsiunčiama kitą savaitę pirmadienį / antradienį.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Sveiki, ačiū! jei galiu paklausti, iš kur siunčiate? Ar siuntimas į NL yra pakankamai saugus?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Turiu šaltinį, kuris parduoda visus steroidų miltelius, buteliukus ir skirtukus, jie parduoda PMK, BDO, helionalą ir BMK (netyrė pirmtakų, bet roidams jie, manau, yra didžiausias pardavėjas, iš jų perka daug šaltinių ir jie yra labai pigūs)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, ar tai tik el. pašto adresas, ar yra ir interneto svetainė? Ar iš tikrųjų iš jų užsakėte? Jei taip, būtų įdomu sužinoti, koks geras jų slaptumas ir siuntimo kokybė? ačiū.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Užsisakiau 10g turinabol ir 10g clomid, viskas puikiai, stealth buvo ok, kokybė yra aukščiausia, bet jei u nori turėti atsiliepimų, eikite į rx meso US/FR arba eroids ;) rasite daug atsiliepimų bro ;)

Jie parduoda tabletes ir buteliukus.

Bet jei norite pirkti roids tiesiogiai, turite goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... tai priklauso nuo to, kur gyvenate
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Na, tai priklauso nuo to, kokių šalių jums reikia.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Bloom tech Kinija karaliaus 100 % gausite tai, ką užsisakėte, o ne supjaustytą šūdą ką daro kiti Kinijos pardavėjai, tai perka iš bloomtech supjaustytą produktą, tada parduoda juos jums, kai ten perka perka toną ir meta į 200ml, jei p2p iš bmk glicidato į ten kišenes wtf ketinate daryti, kai gausite nieko jie už savo pinigus jūs turite įsipareigoti saldus arba judėti į priekį, bet už pinigus, tai vyksta tiesiog laikytis, nes tai langas yra galimybių ketina uždaryti netrukus kaip Americanis daro spaudimą Kinijai sustabdyti visa tai, kaip tai paleisti pirkti Kinijos vyriausybė už slush fondų ir ro.užteršti pasaulį fentaniliu ir metamfetamino prekursoriais
Alex Vivi jis parduoda jums tai, kas nurodyta ant produkto etiketės.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Mano kaimynas moka didžiausią kainą už
4m-propriofenoną
2b-4m-valerofenonas
Fenilmagnio bromidas ir kiti grignardai
Dimetokaino HCl
Daug kitų cheminių medžiagų,
tačiau jos turi būti siunčiamos tik šalies viduje, t. y. iš JAV į JAV. Nieko iš Kinijos ar Lenkijos. Niekas neperduodamas per muitinę. Kas nors drąsus galėtų importuoti juos kilogramais, išskaidyti ir perparduoti su didžiuliu pelnu.
Šiame puslapyje yra skelbimų apie 125 USD/kg d-kaino HCl iš Kinijos, mano kaimynas sumokėtų 10 kartų daugiau.
 
Top