25B-NBOME szintézise benzaldehidekből nitrometánnal

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Gondolom, csak magamban beszélek, de úgy tűnik, hogy egyszerűbb lenne a nitrosztirént egyenesen a 2,5 MO-PEA-ra redukálni Zn & HCl segítségével...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Nem, nem hagyhat ki egy lépést sem, miután kapott egy telítetlen anyagot, vagy elveszíti a hozamot. Az ecetsav cinkkel vízmentes körülmények között jobban működhet. Ha csak nem vesz vízmentes HCl-savat.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Köszönöm, hogy a hidroklorid helyett savas savval kell próbálkoznia, és meglátja, hogyan működik...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Egyáltalán nem magaddal beszélsz. Ez nagyon érdekes cikk számomra, és összegyűjtöm a készleteimet, hogy kipróbáljam. Imádom az ötletet, hogy ilyen erős pszichedelikus legyen! Soha nem lennék felelőtlen vele, és nem próbálnám savnak kiadni - ez az, ami véleményem szerint tönkretette ezeket a drogokat. Megváltoztatta az emberek szemléletét az nbome-okról, amikor emberek kezdtek el meghalni, mert a sajtó csak egy pikáns sztorit akar!
Én személy szerint MINDIG felelősen adagoltam őket és jó pszichedelikus szereknek találtam őket! Szintén a 2cb megléte az első helyen lenne szép, lássuk be. Lehet, hogy vennem kell 1/2kg 2,5-dmo benzaldehidet. (Szó szerint, mert nem találok senkit, akiben megbízom, aki kevesebbet adna el nekem!) Nagyon sok különböző dolgot lehet készíteni a 2,5 dmo benzaldehiddel, így bár több lépés van a végtermékig, mintha triptamint vásárolnék, a tény az, hogy nem lehet annyi mindent készíteni triptaminnal, ami annyira érdekel, mint a fenetilaminok - a tolerancia miatt jobban kedvelem az erősen pszichedelikus fenetilaminokat, mint a triptaminokat (általánosságban - van néhány kivételes dolog).
Imádom az alibabát...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Próbálja meg elolvasni lehet, hogy érdekli Önt?
N-(HALOGÉNEZETT) BENZIL-ANALÓGOK N-(HALOGÉNEZETT) SZUPERERŐS SZEROTONIN LIGANDUMOK SZINTÉZISE
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

2003-ban az előzetes vizsgálatok arra a következtetésre vezettek, hogy az N-2-
metoxibenzil-szubsztitúció nemcsak a feniletil-aminok, hanem a
fenilizopropilaminok, triptaminok és 3-(2-aminoetil)-(1H,3H)
kinazolin-2,4-dionok, amelyek a tipikus 5-HT2-receptor-antagonista
ketanserin, különösen nagy affinitást eredményeznek az 5-HT2A receptorokhoz5.

Mindenki, akit ismerek, szereti a 25I-t a 25B-vel és a 25C-vel szemben, ez egy nagyszerű pszichedelikus és könnyű az elmére....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
gondolom, lehet, hogy hallottam erről az írásról, majd megnézem.....

Tudom, hogy a kémia egyelőre túlmutat a fejemen, gyakorlati értelemben.

Még mindig próbálom az általam készített 3,4,5-TMONS-t a megfelelő PEA-ra redukálni. Iv sikerült egyszer igazán rossz hozammal a NaBH4/CuCl2 módszerrel, de még nem elég a felhasználáshoz. Van néhány különböző nitrosztirén / nitropropén épül fel a mintagyűjteményemben a mo, gondoltam, id dolgozni az egyik van a legtöbb, amíg nem kapom meg a jogot!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Igen. Lehet, hogy még egy évbe telik. 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Gondjaim vannak a 4. lépéshez szükséges 2-metoxi-benzaldehid beszerzésével, helyettesíthető-e 4-metoxi-benzaldehiddel, vagy van-e ajánlás más vegyületre?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Jó napot uram, gondjaim vannak a 4. lépéshez szükséges 2-metoxi-benzaldehid beszerzésével, helyettesíthető-e 4-metoxi-benzaldehiddel, vagy van más vegyületre vonatkozó ajánlás?
 
Top