Metamfetamin efedrin tablettákból

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Aszpirin 10 g/100 ml etil-éter
Koffein 0,2 g/100 ml etil-éter
Efedrin éterben nem oldódik
Használjon vízmentes étert!
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
21
Points
8
Van olyan tablettám, amely 1 g paracetamolt és 60 mg pszeudoefedrint tartalmaz, hogyan vonhatom ki a pszeudoefedrint?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Használható-e xilol a toluol helyett?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
A legalacsonyabb hőmérséklet, amely a reakcióelegy felforralásához szükséges.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A moszkvai utat ultrahangfürdővel is meg tudom csinálni anélkül, hogy robbanást okoznék (a reakciósebesség és a keverés növelése érdekében) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Igen, miért ne? Nincsenek robbanásveszélyes anyagok.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Hidrogén keletkezik, de én nem félek a hidrogén maga használok ultrahangot egy grignard és nitrometán / metanol aezotrop (kép ha elkapja akkor tűz).

De félek, ha a vörös foszfor maga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Hogyan okozhat gyulladást az ultrahang?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Létrehozza a helyi forró pontokat, hogy ez így vörös foszfor, de megpróbálom kis
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

A hipofoszforsavas módszerrel a reflux során sok fehér por keletkezik a kondenzátorcsőben, és a kondenzátorcső körülbelül egy óra elteltével teljesen eltömődik. Ez normális?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Azt hiszem, két lehetőség van, az egyik, hogy a fehér por deszublimált foszforsav, a másik pedig, hogy valami baj van az efedrin-hidrokloriddal, és ez egy hamisítvány.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tehát a met, amit pszeudóval készítenek, ugyanolyan isten, mint az efedrinnel készült szar ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Mind az efedrin, mind a pszeudoefedrin D-meth terméket ad, nincs különbség, egyformán jók.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Mindkettő ad d meth, de pseudomet,h ad nagy erős rohanás és magas utolsó, mint a 12 óra, ephemeth ad kisebb, de hosszabb hosszabb kényelmesebb rohanás és tarthat 2-3 napig.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Üdvözöljük a William Dampier
Először is köszönöm a megosztást. Másodszor, több kérdést szeretnék feltenni Önnek,
1. A videóban a vörös foszfor, a jód és az efedrin másfél órán keresztül történő keverésének hőmérséklete mennyi?
2. A nátrium-tioszulfátot nem használják a videóban. Vörös ördögi lúg Mi ez? Ez egy helyettesítő anyag? Ha nem, akkor mi a helyzet a nátrium-tioszulfát használatával?
3. Kénsavat nem lehet kapni az én országomban. A HCL gáz helyettesíthető HCL szilárd anyaggal?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
A Red devil lúg csak a normál NaOH márkaneve.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Oké, köszönöm, nem sokat tudok erről. És hogy miért nem használtak nátrium-tioszulfátot a jód eltávolítására, az elgondolkodtató.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
A nátrium-tioszulfátot azért nem használják a videóban, mert leszarják a felesleges jód eltávolítását a végtermékből...Nem aggódnak a biztonság, a mérgező füstök vagy a végtermék tisztasága miatt...Azt mondanám, hogy a videót úgy kell tekintenünk, mint egy alapvető, hanyag, de informatív vázlatot arról, hogyan működik a szintézis...
És nem kell kénsav... A gáz előállításához muriatikus sav/ sósav is használható. Ez az, amit én használok...Nem illékony, és nem termel olyan nyomást, ami miatt aggódni kellene...A Damp rid kalcium-klorid, amely reakcióba lép a muriatikus savval, hogy hcl-gázt termeljen...A mennyiségek nem kritikusak...Csak körülbelül 1/8 csésze Damp Rid és éppen annyi muriatikus, hogy alig fedje le a Damp Rid-et, és tegye vissza a kupakot a tömlővel a squeezy palackra..Swirl it körül egy kicsit, és hagyja ülni, mint 10 perc...Ezután helyezze a csövet, amit gázt és nyomja...Ne felejtse el eltávolítani a tömlőt, miután nyomja, mert nem akarja, hogy felszívja a folyadékot, hogy a gázos....
Remélem, ez segít!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Koncentrált muriatikusnak kell lennie, vagy 31 százalékos is rendben van ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Oké, köszönöm, testvér. Én is megpróbáltam sokféleképpen elkészíteni, és tényleg vissza lehet szívni a folyadékot a csészében, és a végére egy kis fordított tölcsért vagy szívót is lehet tenni. A hidrogén-klorid gáz előállítására találtam módot. Könnyű vegyszeres nátrium-kloridot és oxálsavat vásárolni, hozzáadni a megfelelő mennyiségű vizet és felmelegíteni, hogy hcl-gáz, esetleg szén-monoxid és szén-dioxid keletkezzen, és a mérgező kipufogógázt nátrium-hidroxid-oldattal és égő alkohollámpákkal kezeljük.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Helló, kérjük, olvassa el figyelmesen a témát.
>1. A videóban a vörös foszfor, a jód és az efedrin másfél órán keresztül történő keverésének hőmérséklete mennyi?

A HCl nem lehet szilárd.
>A HCL gáz helyettesíthető HCL szilárd anyaggal?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Használható-e másodszor is a használt toluololdat?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
jó napot mindenkinek, van 6kg efedrinem, már elkezdtem a hipofoszforos úton keresztül a teszteket, a sav, ami nálam van 80%-os, oké? vagy milyen koncentrációban kell lennie?
Miután megcsináltam az egész folyamatot, a végén az olaj elvált a vizes résztől, a sárga metamfetamin olaj és egy barna színű réteg is képződött, toluolnal elválasztottam és a barna szín eltűnt, dekantáltam, majd HCL gázban elkezdtem a kristályosítást, 5-re csökkentettem a ph-t és semmi nem történt, tovább csökkentettem a ph-t, amíg nullára nem ment és egy nagyon sűrű réteg képződött az alján, Egy órára rátettem egy rotaevaporátorra, hogy eltávolítsam a toluolból és miután kivettem a golyót a rotaevaporátorból olyan lett mint egy latyak, 24 órát vártam, hogy megszáradjon és még mindig nedves volt, nem tudom mi volt a hibám, de nem tudtam kikristályosítani a célt, nagy segítség lenne, ha meg tudnátok nekem magyarázni, hogy hol hibáztam, nagyon köszönöm szépen.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A ph-szint nem csökkenhet 5,8 alá, újra extrahálja a pH-t nátrium-hidroxiddal újra 13-ra, és gondosan kristályosítsa ki.

Ha a hcl-gáz nem működik, próbálja ki ezt:

Tegye a toluol réteget egy főzőpohárba, és adjon hozzá ugyanannyi tiszta vizet, cseppenként óvatosan adjon hozzá hcl-t, hogy a pH 5,8 legyen (a pH mérésekor a vízréteget mérje, ne a toluol réteget).


Hosszú ideig rázza erőteljesen, és válassza le a vízréteget, a víz elpárologtatásával



Elnézést a rossz ang
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, értelek, a legkülönösebb dolog az, hogy nagyon csúnyán kikristályosodott, ezért csinálok egy átkristályosítást?
Egy másik apróság, amikor elkezdtem a HCl-t gázba tenni, nagyon kevés fehér csapadékot láttam, amikor elérték a ph 6,0-t. A kristályképződés úgy történik, hogy az oldatot fagyasztóba teszem vagy hogyan?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Üveg alakú kristályok esetében:

A tisztítási fázis befejezése után oldja fel a metamfetaminport a lehető legkevesebb alkoholban, majd várja meg, amíg az alkohol elpárolog.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Mindössze annyit kellett tennie, hogy elválasztja az fb olajat a maró víztől a. Egy szeptikus tölcsérben mossuk az fb olajat egyenlő mennyiségű dh20-mal dobjuk el a dh20-at, majd adjunk hozzá egyenlő mennyiségű vízmentes acetont tritáljuk hcl savval, amíg a pH 5,8 volt, adjunk hozzá 1 ml dh20-t minden gramm met hcl-hez, majd pároljuk el, mielőtt a tetején lehaboznánk t tegyük egy sötét szekrénybe, és hagyjuk, hogy a természet tegye a dolgát, nem kell gázosítani és megnehezíteni a dolgokat.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Most olvastam el ezt rendesen pH 0 nagy nem nem kell freebase újra, és a megy, hogy elveszíti a termék is nézi a főzőpohár van övezett, amikor csinál desztilláció és hozta marószert át az olaj, amikor csinál desztilláció akár egyszerű vagy gőz nem tovább, mint egy negyedét az út lefelé a kondenzátor akkor gőznyomás ok lassú és egyenletes nyeri a versenyt itt betegek
Szintén nem fogsz jeget készíteni a termék gázosításával, akkor fehér port készítesz, amelyet vízmentes acetonnal kell szűrni, majd vízmentes acetonnal mosni, majd dh20 vagy oldószerrel átkristályosítani.
 
Top