Metamfetamin efedrin tablettákból

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé srácok, ezeket megvettem:


Kivonhatok belőlük pszeudoefedrint, és ha igen, hogyan?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Tehát ibuprofén és pszeudo HCl van a tablettáidban. Továbbá, bármi is legyen az inaktív összetevő, de ez nem olyan fontos. A pszeudoefedrin nem nagyon oldódik acetonban.
Az ibuprofén oldódik acetonban. Valószínűleg a tabletták bevonata is, és talán (remélhetőleg) néhány inaktív összetevő is. Tehát ha van színes bevonat, mossa le hideg, száraz acetonnal. Miután levette, akkor törje össze a tablettákat, és oldjon fel mindent újra hideg száraz acetonban. Tartsa meg a szilárd anyagokat, ez a PSE, szabaduljon meg a folyadéktól. Ismételje meg ezt legalább 3-szor. Próbáljon meg csak annyi acetont használni, amennyi a feladat elvégzéséhez szükséges, és semmi feleslegeset. Győződjön meg róla, hogy olyan hideg, amilyet csak tud, és szárítsa meg szárítószerrel (Mg2SO4) - semmi nedvesség! Ellenkező esetben csak elpazarolja a PSE-t.

Miután acetonnal kimostad, és megvan a szilárd anyagod, most oldd fel a szilárd anyagot száraz metanolban. A PSE nagyon jól oldódik metanolban. Az ibuprofen és a színbevonat szintén, de ezektől már megszabadultunk az acetonnal. Tehát az egyetlen dolog, ami a PSE-nk metanolban van, az a metanolban oldódó inaktív összetevők, amelyeket az aceton nem mosott el. Ha SNB-t csinálsz, ezek a nyomokban lévő inaktív anyagok valószínűleg nem számítanak, mert az SNB reakció "száraz" - kevés vagy egyáltalán nincs H2O, azonban ha RP főzést csinálsz, érdemes ellenőrizni az inaktív összetevőidet és oldhatósági tulajdonságaikat, és megpróbálhatod eltávolítani őket, ha szükséges. Ezt még azelőtt szeretné elvégezni, hogy a szilárd anyagokat metanolban feloldaná. Ha a szilárd anyagok közül csak a PSE marad a metanolban oldható, akkor nem kell aggódnia. Öntse a metanolt egy párolóedénybe, és hagyja elpárologni. Legalább háromszor mossa át a szilárd anyagokat metanollal, szűrje le nagyon jól, majd egyesítse az összes metanolt, és hagyja elpárologni. A tálban kikristályosodik, és elég jó minőségű PSE-t kaparhatsz ki a kísérletezéshez. Ezen a ponton jónak kell lennie ahhoz, hogy tovább haladjon a PSE-vel.

Sok szerencsét, vigyázzon magára.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kerestél a fórumon...Biztos vagyok benne, hogy láttam valakit, akinek a kivonása ugyanazokat az összetevőket tartalmazza, mint ezek a tabletták
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük! Srácok, ti legendák vagytok!
 

bunnygod

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
így nem kapunk Sudafed tablettát az én országomban, így használhatom A tabletta paracetamol, klórfeniramin és fenilefrin kombinációját tartalmazza hatóanyagként a pszeudoefedrin extrakciójához .
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Hol kaphatom meg a megfelelő hőmérsékleteket és a fűtési időtartamot ezekhez az útvonalakhoz?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Forralás = hevítési hőmérséklet, a legpontosabb idő nélkül, hacsak nem használunk kromatográfot.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Az összes korábbi programot elvégeztük, de minden alkalommal, amikor hidrogén-kloridot vezetünk be, nem keletkezik üledék, és a toluol vízmentes nátrium-szulfáttal is szárítjuk. Mi az oka annak, hogy
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Megkérdezhetem, hogyan kell a toluolt szárítani az extrakció után? Nincs fehér üledék, ha a toluol nincs megszárítva, és hidrogén-kloridot vezetünk be?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A toluol rózsaszínűvé válik?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Megkérdezheti, hogy miért nincs fehér szilárd anyag a hidrogén-klorid bevezetése után a toluolos extrakció után? Hogyan szárítsunk szilárd anyagot nagy vákuumban
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Biztos vagy benne, hogy az előtted lévő összes reagens helyes? Hogy a reakció befejezése után PH10+-ra kell-e állítani a lúgot. Adjon vízmentes nátrium-szulfátot vagy vízmentes magnézium-szulfátot a száraz oldószerhez. A hidrogén-kloridgáz bejuttatása után azonnal fehér csapadék keletkezik.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Nem baj, ha a pH-érték meghaladja a 10-et? A DCM azonban nem helyettesítette a toluolt
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Ahogy azt vártam, amikor egy kicsit utánanéztem. Az İbuprofen vízben nem oldódik, de a Pseudo %90 %-ban szabadon oldódik vízben. Próbálta már valaki?
 

Unknownone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ezekhez a tablettákhoz is keresek módszert
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Ha az ibuprofén H2O-ban nem oldódik, a PSE pedig ~ 90%-ban oldódik H2O-ban. Milyen módszerre van még szüksége? Ha nem tudod kitalálni, hogy kivonod és megtisztítod azokat a tablettákat, ha ezt tudod, akkor a könyveket kell megütnöd barátom. Én addig várnék a főzéssel vagy bármi komolyabbal, amíg nem tudsz mentálisan végigmenni a folyamaton anélkül, hogy receptre vagy jegyzetekre kellene hivatkoznod. Más szóval, tényleg eméssze meg az anyagot, és TUDJA, mintha tudná a 2+2-t. Ha a dolgok elkezdenek rosszul menni, és nem tudod, mi a baj, vagy miért, akkor nem biztos, hogy lesz időd keresni valamit, amit elolvashatsz. Mindent, amit az efedra / pszeudo csökkentéséről tudni kell, többé-kevésbé megtalálható ezeken a fórumokon, már minden elhangzott vagy elhangzott, csak folytassa az ásást. Ha tényleg elakadsz, akkor tudok segíteni néhány tanáccsal. Sok szerencsét. o7
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Megtalálja a valódi utat ?
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi Meth készülne ezzel a módszerrel mondjuk 10 gramm pszeudoefedrinből????

Továbbá, úgy vélem, hogy az eljárás végén kapott termék porszerű formában van, és át kell adnunk a másik borkősavas eljáráson, amely ugyanazon az oldalon jelen van, igazam van?

Várom kedves válaszát.
Üdvözlettel.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
mennyi Meth készülne ezzel a módszerrel mondjuk 10 gramm pszeudoefedrinből???

Senki sem tudja megmondani. Mennyire rossz a GAK. piros, fehér és kék? hideg főzés? Náci lítiummal. Megfelelő mol-mennyiséget csináltál és nem csak szemgolyót. Senki nem tudja megmondani több információ nélkül.

Továbbá, úgy gondolom, hogy a termék, amit az eljárás végén kapunk, porszerű formában van, és át kell vezetnünk a másik borkősavas eljáráson, ami ugyanezen az oldalon jelen van, igazam van?

nincs

Az e-t leggyakrabban vagy l-efedrinből vagy d-pszeudoefedrinből állítják elő, míg a racém d,l-metamfetamint leggyakrabban 1-fenil-2-propanonból (P2P; fenilaceton néven és számos más, homályosabb névvel és rövidítéssel is ismert).
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm, köszönöm a válaszát,

Továbbá, sajnálom, hogy új vagyok az összes ilyen dologban, így lehet, hogy olyan kérdéseket teszek fel, amelyek hülyén néznének ki, ha egy szakértő szemszögéből néznék.

"" Senki sem tudja megmondani. Mennyire rossz a GAK. csinálod a piros-fehér-kéket? hideg főzés? Náci lítiummal. Megfelelő mol mennyiséget csináltál és nem csak szemgolyót. Senki nem tudja megmondani több információ nélkül."

Én ugyanerről a folyamatról beszéltem, amit ezen a videón demonstráltak. Mintha pszeudoefedrint és vörös foszfort használnánk. Tegyünk itt két forgatókönyvet; Egy, mondjuk, hogy tökéletesen csináltam és rendkívül pontos méréseket használtam. Kettő, Megcsináltam első alkalommal és mintha a cuccom( nyersanyagok, reagensek oldószerek) közepes tisztasági szintű lenne és átlagos munkát végeztem. Akkor mennyi tisztaságot és hozamot tudok elérni?

"Az e-t leggyakrabban vagy l-efedrinből vagy d-pszeudoefedrinből állítják elő, míg a racém d,l-metamfetamint leggyakrabban 1-fenil-2-propanonból (P2P; más néven fenilaceton és számos más, homályosabb névvel és rövidítéssel is ismert).".

Ez azt jelenti, hogy az a fehér porszerű termék, amit az egész folyamat végén kaptunk, a végtermék? És, hogy nem kell tovább feldolgozni vagy bármi más, ez ugyanaz a "jég, kristály met", amit az utcán árulnak?? Ha igen, akkor miért por alakban volt, és miért nem kristályos formában, ahogy általában látjuk?? És hogyan lehet kristályosítani?

Továbbá, a legtöbb videón azt látom, hogy a folyamat végén a végterméket ( ugyanezt a porszerű terméket) metamfetamin-hidrokloridnak nevezik, és nem ONLy metamfetamin? Miért van ez így? a jég vagy kristálymetről általában tudjuk, hogy csak metamfetamin, de valójában metamfetamin-hidroklorid és a hidroklorid szót csak nem említik, de mindig ott van mint néma szó? Vagy a hidrokloridot, amit a végén kapunk, egy másik eljárással vonják ki, hogy megtisztítsák a végterméket, ami aztán CSAK metamfetamin (jég, kristály met)?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ezt megint csak senki nem tudja megmondani. Például: Új vagy? mechanikai veszteségek többször fordulnak elő, ha például új vagy. Ezzel megint nem tudjuk megmondani, hogy mit csinálsz piros, fehér kék? Tervezel HI-t készíteni PH down vagy hasonló foszfor alapú műtrágyákkal? Mi a helyzet a foszfor sztrájkbetétekkel. Mennyire jól tisztítottad meg. Etc stb stb megvetted. Látod, nem tudjuk megmondani, mert túl sok változó van, beleértve a túl csökkentett vagy nem csökkentett pusedo efedrin vs. a met, amit akarsz, és nincs mód arra, hogy megmondja egy megfelelő labor nélkül szomorúan
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Továbbá, bármilyen tanácsot ezzel kapcsolatban???


"e-t leggyakrabban vagy l-efedrinből vagy d-pszeudoefedrinből állítják elő, míg a racém d,l-metamfetamint leggyakrabban 1-fenil-2-propanonból (P2P; fenilaceton néven és számos más, homályosabb elnevezéssel és rövidítéssel is ismert) állítják elő.".

Ez azt jelenti, hogy az a fehér porszerű termék, amit az egész folyamat végén kaptunk, a végtermék? És, hogy nem kell tovább feldolgozni vagy bármi más, ez ugyanaz a "jég, kristály met", amit az utcán árulnak?? Ha igen, akkor miért por alakban volt, és miért nem kristályos formában, ahogy általában látjuk?? És hogyan lehet kristályosítani?

Továbbá, a legtöbb videón azt látom, hogy a folyamat végén a végterméket ( ugyanezt a porszerű terméket) metamfetamin-hidrokloridnak nevezik, és nem ONLy metamfetaminnak? Miért van ez így? a jég vagy kristálymetről általában tudjuk, hogy csak metamfetamin, de valójában metamfetamin-hidroklorid és a hidroklorid szót csak nem említik, de mindig ott van mint néma szó? Vagy a hidrokloridot, amit a végén kapunk, egy másik eljárással vonják ki, hogy megtisztítsák a végterméket, ami aztán CSAK metamfetamin (jég, kristály met)?
 
Top