Metamfetamin és amfetamin szintézisek módszereinek összehasonlítása

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Miért mondja az Al/Hg, hogy csak max 100 gramm ? akkor lehet csinálni, hogy a reakció akár 200L egy alkalommal..... és a hozam csak 80 százalék a helyes arányok, különösen, ha használja a nitro, mint oldószer és a forrás a metilamin ofcourse ez keveredik sokkal jobb, mert nem forralja a metilamin a reakció, mint a GENERÁCIÓKAT
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Keverje össze jobban, mert az olajjal és a metanollal aezotrópot készít.
 
View previous replies…

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Szia a Leckart meth reakció p2p N-formával azt mondja, hogy 30-38% élesztő lehetséges egy magasabb élesztő és milyen százalékos?
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
tudsz egy videót készíteni a NaBH4 folyamatról nem jó kémiai háttérrel, de nagyon szeretné megtanulni ezt a módszert
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Van néhány mellékes kérdésem. Milyen módszerekkel lehet jobb felszerelést készíteni. Nem hiszem, hogy a végmolekula ugyanaz. Ezek a p2p. Én nem. Tudom, hogy mit csinálnak. De a csak nem az. Hollow. Pszeudo. Soha nem töltöttem egy napot alvás és. ...és eszem. Még a nyírfa is más volt, mint a hypo más, mint az ortho. De volt egyfajta szabvány. Ez eléggé js jó a lazsáláshoz. És a kiveréshez. Bármi ötlet?
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ha u vásárolni "felszerelés", ami a piacon(és én gondolomSaját) úgy gondolom, hogy nem több, akkor
20%-a a "felszerelésednek" a VALÓDI felszerelés.
Attól függ, hogy a kereskedő általában találsz valószínűleg koffein, kreatin.
Egy másik tényező az, hogy milyen savat használtak az amfetamin só létrehozásához. Legjobb, ha a szulfát 6, akkor a biológiai hozzáférhetőség a legmagasabb, ha használt ortofoszforsav a kevésbé aviable a sejtek számára. Ha citromsavat használnának, akkor már egy evőkanálnyira is képes lennél érezni a rúgást.
Így látom én ezt
minden módszer, amely az Afreebase molekula létrehozásához vezet, hogyan kezelték és mit használtak a GEAR hígítására, attól függ, hogyan hat rád.
Számomra tiszta amf szulfát működik ugyanúgy, anélkül, hogy befolyásolná a módszert.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ha u vásárolni "felszerelés", ami a piacon(és én gondolomSaját) úgy gondolom, hogy nem több, akkor
20%-a a "felszerelésednek" a VALÓDI felszerelés.
Attól függ, hogy a kereskedő általában találsz valószínűleg koffein, kreatin.
Egy másik tényező az, hogy milyen savat használtak az amfetamin só létrehozásához. Legjobb, ha a szulfát 6, akkor a biológiai hozzáférhetőség a legmagasabb, ha használt ortofoszforsav a kevésbé aviable a sejtek számára. Ha citromsavat használnának, akkor már egy evőkanálnyira is képes lennél érezni a rúgást.
Így látom én ezt
minden módszer, amely az Afreebase molekula létrehozásához vezet, hogyan kezelték és mit használtak a GEAR hígítására, attól függ, hogyan hat rád.
Számomra tiszta amf szulfát működik ugyanúgy, anélkül, hogy befolyásolná a módszert.
 
Top