Beszéljünk a nevetséges tűrőképességemről

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Próbáljon ki egy MAOI-t, például a moklobemidet.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Még egyszer köszönöm uram egy újabb ajánlást a kipróbálandó vegyületek listájára! Az elmúlt héten csendben voltam, itt és mindenhol. Egész héten csak Mária volt.

Az utolsó 25mg Sertralinom múlt szombaton volt, eléggé lustának és pocakosnak éreztem magam. Szerettem volna egy teljes hetet a jégen, mivel jelenleg csak ezzel kísérletezhetek, teljes hétig, teljes hétig. És amikor azt mondom, hogy "on", úgy értem, hogy csak 0,05-0,10g között szippantásonként, és csak naponta egyszer csináltam. @SauceySockss említette, hogy egy ponton hetente egy unciát csinál?! Annak alapján, hogy ez a cucc mennyire szétrúgja az agyam seggét, és hogy szó szerint majdnem meghaltam a múlt hétfő előtti hétfőn az "első" 0,10g-tól, azt mondanám, hogy ez valami őrült magas potenciájú szar lehet, vagy találtam valamit, amire személy szerint csak egyedülállóan reagálok.

Én a jégen: gyors és buta, egy tompa tárgy... Általában nagyon óvatos vagyok, és megpróbálok minden döntésemmel stratégiai döntést hozni (túl sokat, így általában semmi sem történik. Az ADHD-s emberek tudják, miről beszélek). Jégen az agyam millió mérföldet megy percenként, de nem bánom(?) Megragadok egy ötletet a levegőből, és futok vele. De csak futok és futok és futok... Az egész hétvégét az első Ice hetem után fekve töltöttem, túlságosan fájt, hogy mozoghassak a túlterhelés miatt, amikor a kerti munkákat végeztem... Nem tudok listákat készíteni a fejemben, mint a 4MMC-n, így olyan vagyok, mint egy takarító/kertészkedő/javító bolond, aki csak egyik dologról a másikra ugrik.

Őszintén szólva ilyen voltam a 20-as és 30-as éveimben, mielőtt az agyam teljesen kiégett a Társadalomban. Tényleg az egyetlen különbség az álmatlanság, úgy értem, ez pszicho. Csütörtökön reggel 9 órakor 0,07 grammot vettem be. Miután pontosan 3 órán át feküdtem az ágyban, itt írom ezt péntek reggel 2:30-kor wtf.

Ez a cucc alapvetően túl messze van egy irányba, valami hiányzik a MeowMeow-val és az MDMA-val szerzett "stimulációs élményből", amit az agyam umm, "rendezési és iktatási részlegében"(?) kaptam. Ma vettem néhány kisállatellátást, és a hölgy megkérdezte, hogy milyen fajtájú kutyáim vannak, és kurvára nem tudtam emlékezni!!!! Mint, Micsoda?!

Ha csak rá tudnám venni az agytitkárt, hogy végezze a munkáját ÉS ilyen szintű motivációval és energiával rendelkezzen, azt hiszem, ez lenne a végső cél. És mivel én is csak nemrég tanultam a MAOI-król, azt hiszem, megmentem a pychedelicset talán "jutalomként" magamnak, ha egyszer már kitaláltam ezt a sokkal komolyabb kérdést a Nootropicsról, és legalább közelebb vagyok ahhoz, ahol megfelelő motivációs szinteket érzek, mert komoly szar van, hogy elinduljak a rohadt életbe!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Megpróbálhatja a szíriai rue magokat is kipróbálhatja ők is egy maoi. DE KÉRJÜK, KUTASSA FEL A KÖLCSÖNHATÁSOKAT, MEG IS HALHAT!
 
Top