Az isten szerelmére, segítségre van szükségem

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
A hidegtálak, mit mondanak az összetevőkről? Sokáig kerestem, de nem találtam ammónium-nitrátos hűtőcsomagot. Már több mint egy évtizede nem gyártanak ilyet. Ha kalcium-ammónium-nitrátot vagy karbamidot írnak rá, akkor nem fog működni. Cserélje ki ammónium-szulfátra vagy bármilyen ammónium Lewis savra.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Az én folyamatomban a következőket teszem (ha érdekel, ha nem, akkor elnézést kérek a felesleges információkért)

-kimérem a coleman üzemanyagot (mindez le van írva btw, és most nincs kéznél, hogy 100 százalékos pontossággal tudjam, de pontos méréseket írtam le).
-tegyük bele a szódavizes palackba
-Mérjük ki az ammóniumot, tegyük a szódavizes palackba.
-az akkumulátorokat lecsupaszítom, külön tartályba teszem a coleman üzemanyagot, hogy megmaradjon.
-vegyük a kevert pseduo-t, tegyük a szódavízbe.
-mérjük ki a lúgot, tegyük a szódavízbe.
-vegyél lítiumot, tedd a szódavízbe.
-kezdjük el a reakciót egy ici-pici-pici-pici-pici vízzel, és azonnal zárjuk le.
-keverjük, ne rázzuk, amíg a keverék keményen gurulni nem kezd.
-várjunk a lehető leghosszabb ideig a büfiztetés előtt.
-rázd a szart, mint a fene, böfögj, ismételd, addig folytasd, amíg az összes lítium bronzszínűvé nem válik.
-szűrjük át vattapamacsokon és egy sor kávéfilteren keresztül egy új edénybe.
-folyékony tűzzel és sóval gázosítjuk a folyadékot csöveken keresztül, amíg "havazik".
-szűrjük a fehér anyagot és szárítsuk meg

-végeredmény használhatatlan szemét. ez mind az ammónium miatt van?? esetleg vehetem ezt a szemét port és beletehetem egy új főzőbe és akkor működhet? vagy használhatatlan és ki kell dobni?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Én már katasztrófa csapás elég sokszor a szóda patakok azonban. a kis gumi tömítések a fedelek, ive volt az enyém szó szerint felszakad, vagy részben feloldódnak, és ha egyszer az összes nyomás enged egyszerre, egy vulkán kitör. Egy kivételével minden alkalommal, amikor nagyon figyelek, és van egy tartalék kupak a közelben, ahol megakadályozhatom a katasztrófát. egyszer lefújt engem üzemanyaggal és az egész garázsomban. Hála Istennek semmi sem gyulladt ki, különben szuper ropogós lettem volna.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Igen, tönkretettem a kedvenc terepszínű nadrágomat és egy kapucnis pulóvert, valahogy lefröcsköltem magam H2So4-gyel, és nem gondoltam sokat róla. Mikor legközelebb megláttam a ruhákat, olyan rongyokban voltak, mintha egy molyhorda kapta volna el őket. Volt egy csepp a kezem hátulján, és nem gondoltam sokat erről sem, ami egy beteg heggé változott... A H2So4 elég durva... minden más csak éget, és hosszú ideig irritál. HCl+CaCl2-vel még nem próbáltam gázt csinálni... talán legközelebb.

Szóval, a múlt héten csináltam egy doboz SU-24-et (10*240mg) [észrevettem néhány furcsa dolgot, majd részletezem] ... festékhígítót rögtönöztem naftalin/toluol helyett... minden kóser volt, amíg el nem jött az ideje, hogy acetonnal öblítsem a forgattyút (hidegen, szárazon, persze.) Az aceton feloldotta az összes forgattyút.. és teljesen tanácstalan voltam, mert erre nem számítottam. Szerencsére egy tiszta tálba mostam, hogy elpárologtassam és megnézzem, hogy mi maradt, és pont ezt tettük... A végén egy borzasztóan pici hozamot kaptam, .4 kristályjeget - de ez volt a legjobb jég, amit valaha is szívtam, kezek lefelé. (Én a mexi-racemichez szoktam hozzá)

Tegnap elkezdtem egy doboz wal-phed (walgreens brand generikus sudafed) 96*30mg=2.88g PSE-t - a 'red hots'. Ezeket a tablettákat választom, mivel ezek biztosították az első sikeremet, de ezeket, az SU-24-eket és a walphed 12-eket (20*120mg = 2,4g PSE), hogy működjenek, vagy legalábbis havat csináljanak a gázosításkor, ami nem feltétlenül jelent semmit, de tudom, hogy a mintavételkor sikeres volt a metamfetaminra való redukció.
Mindegy, szóval elgázosítottam ezt a szart, minden rendben jött ki, de észrevettem, hogy ezúttal, mint amikor az SU-24-eseket csináltam, az összes kurbli feloldódott az acetonnal való öblítéskor. Szóval hagytam megszáradni és összegyűjtöttem, és innen vettem mintát. Szörnyű. Borzalmas íz, semmi aktivitás. Szóval most elmentem xtalizálni %99 IPA-val (száraz) és hasonló terméket kaptam, mint az acetonnal, vöröses/barna/rózsaszínes piszkos szín, fura oldószer szag, borzalmas íz, valamiért nagyon savas, a legfontosabb... nincs pszichoaktivitás. Eléggé irritált ezen a ponton...

Szóval visszatértem a tervezőasztalhoz... Úgy döntöttem, hogy A/B-t csinálok, bármi is legyen a kibaszott "termékem". Fogtam a régi üzemanyagot is, elgázosítottam, semmi nem csapódott ki. Szóval visszadobtam a reakció cefréhez. Az egészet beledobtam egy kávédarálóba az üzemanyaggal együtt, és gondoskodtam róla, hogy kiválóan porlasztva/keveredjen. Miután ezt a keveréket feltettem egy főzőlapra alacsony/közepes fokozaton kb. egy órára, itt-ott kevergetve. Hozzáadtam az alapot, bármi is volt az én "termékem" a szűrés/szárítás alatt álló üzemanyagkeverékhez. Újra elgázosítottam az egész mocskot, ezúttal a csapadék sokkal ígéretesebbnek tűnt. Szóval leszűrtem, semmi nem maradt hátra ...hiába láttam szilárd anyagot. A gázosító edény belsejében is volt csapadék, amit acetonos öblítéssel szedtem össze. Tehát az acetonos öblítéssel dolgozom, az "oldott crank?" ismét. Úgy döntöttem, hogy egy kis %99 IPA-t dobok a keverékbe, és egyszerre csak xtallizálom az egészet. Szóval most a tányéromon ül és várja, hogy megszáradjon. Majd szólok, hogy milyen lesz...

Bármilyen gondolat erről a kényszerhelyzetről?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Elnézést a késői válaszért...
Szóval, hogyan jött ki? Nos.... körülbelül ugyanolyan szarul, mint elsőre. Miért? Nem vagyok benne biztos. A generikus wal-phed 96*30mg-os "red hots"-t használtam, amivel már korábban is sikerrel jártam. A különbség ezúttal az volt, hogy tél helyett nyár van, és nem extraháltam a tablettákat metanollal előtte. Úgy döntöttem, hogy csak összetöröm őket, és bedobom a lakóautóba. Az acetonos mosás feloldotta az összes kurblim, mint az SU-24-eseknél, de amikor ezt elpárologtattam, szar maradt. Az SU-24-eseknél egy kis bombajéggel végeztem. Ezúttal viszont semmi, szóval nem tudom, mi romlott el.

Amint láthatod, a próbálkozás, hogy ezt egy szilárd munkamódszerré alakítsam, kissé összezavart és frusztrált. Bármennyire is szeretem ennek a módszernek a művészi és improvizatív szabadságát és készenlétét/elérhetőségét... Kezdek mindenki más álláspontja felé hajlani a témában: "Csak csináld a helyes módon az RP / I2 módszerrel." ... Kevesebb találgatás. Kevesebb változó. Kevesebb dolog, ami elromolhat. Minden bizonnyal kevésbé veszélyes és sokkal "újoncbarátabb".
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Igen, a HEET sárga palackjai azok, amelyeket keresel. Ezek főleg metanolt tartalmaznak (egy kis ciklohexénnel vagy valami ilyesmivel.) A metanol az, amit a tabletták tisztításához / extrakciójához akarsz használni, úgy tűnik, hogy ez az univerzális oldószer számukra, és tapasztalatom szerint mindig működött. Természetesen a metanolt Mg2SO4 vagy más szárítószerrel akarja szárítani. A desztilláció mindig a legjobb megoldás.

Ami a toluol forrását illeti. A Gumout márkájú karb és fojtószelep tisztító az egyik legjobb lehetőség, amit találtam. Tartalmaz: toluol, aceton és szén-dioxid. Tehát alapvetően csak fújja vagy ürítse az egészet egy tartályba, és mossa le vízzel néhányszor. A sós víz/sós víz segít az emulzió felbontásában. Ismét a desztilláció a legjobb megoldás, ha tudod.

@Frit Buchner Lehet, hogy ezt már említettem neked, ha igen, akkor elnézést kérek. Találtam ammónium-nitrát és víz instant hidegcsomagolást - a megfelelőt! - CVS-ből, és csakis CVS-ből. Nem mindig van nekik, és nem is minden helyen, de nézz utána, és lehet, hogy szerencséd lesz. Ezek a CVS márkájú "azonnali hűtőcsomagok". Mindet megragadom, amikor csak látom őket valahol. Valószínűleg csak 3/4 dobozokkal találkoztam néhány különböző helyszínen a megyémben az elmúlt évben. Szóval... még mindig ott vannak... csak meg kell keresni, és folyamatosan ellenőrizni... és folyamatosan próbálkozni különböző helyeken...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hű, szép olvasmány itt. Rengeteg jóságos kutatást dokumentáltál. Az ok, amiért minden, amit acetonban csinálsz, szar íze van, az a denotonium benzoát bitrex. Ez standardin aceton most desztillálni vagy fizetni nagy dolcsit.
Te knowninjust írt erről analitikusan, hogy mennyi mindent desztilláltam ki a "100% acetonból".
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Igen, láttam - ez egy csomó szar maradt a "%100 aceton" ... tudod? Ez kétszer is elgondolkodtat egy csomó szarságon, amit valószínűleg természetesnek vettem. Feltételezve, hogy néhány ilyen dolog többé-kevésbé rendben van némi szárítással vagy bármi mással...

Azt hiszem, ez, és ahogy mondtam, a nyár és a tél között, tudom, miért tűnik el az összes kurblim. Az évszakokat a hőmérsékletkülönbség miatt említem, nyilván, és a páratartalom miatt is itt. Azt is elfelejtettem hozzátenni, hogy a kezdeti sikereknél némi plusz időt vettem igénybe a lépések között. Én a nyírfámat üvegben csináltam, és szűrtem és szárítottam, vagy hagytam ülni és szárítani az epsom sókkal a tartályban a reakció üzemanyaggal, ahelyett, hogy rögtön a gázhoz jutottam volna. Azt hiszem, más acetont is használtam - ez egy %99 tiszta márka volt, amelyet hosszabb ideig szárítottam és hűtöttem, mint amennyire általában türelmem van. Gyakorlatilag mindent a gázosításhoz, szűréshez és mosáshoz egy hátizsákban vittem át a haveromhoz, hogy előtte csinálhassam. Nagyjából mindent a hátsó ajtaja küszöbén csináltam - tehát félig kint. Szóval, nem vagyok túl biztos benne, hogy mi a változó ebben a helyzetben - hőmérséklet, idő vagy márka?

Emlékszem, hogy amikor tankoltam, az üzemanyag nem lett fehér és zavaros, mint ahogy most mindig látom. Sokkal nagyobb csapadék volt, ami lesüllyedt az aljára. Ezek egyből kiszűrődtek, nem volt gond. Utána átmostam az acetonnal, és csak annyit öblítettem le. Szóval eléggé izgatott voltam, amikor először láttam ezeket az eredményeket, mert tudtam, hogy ez az, amit kerestem. Az egyetlen ok, amiért mostanában képes voltam magasra jutni, az volt, hogy megtanultam a leckét a korábbiakból, és egy tiszta edénybe mostam, hogy elpárologtassam, hogy lássam, mi maradt - ami akkor történetesen minden volt. Ez márkás SU-24-esekkel volt, és festékhígítót használtam némi éterrel üzemanyagként, hogy a boot.

Eléggé csalódott és bosszús vagyok a legutóbbi kudarcom miatt a wal-phed redhots-szal. Leginkább azért, mert megpróbáltam megismételni azt, amit a sikeres futás során tettem, kivéve, hogy először a tablettákat kellett volna kivonnom, és mert teljesen elbuktam. Továbbá azért is, mert a smurffok, akik nekem vannak, engem suzy, természetesen ők is be akarnak szállni, és nem lenne problémám, ha egy vagy két gramm szilárd d-ice egyenesen kapnék. Szóval amikor nem tudok semmit felmutatni, azt hiszik, hogy kapzsi vagyok vagy ilyesmi, és nem akarnak többet menni, pedig úgyis mindent én fizetek. Szóval... mint mondtam, valószínűleg a jövőben az RP / I2 szakácsok felé fogok hajlani, remélve, hogy kevesebb mozgásteret baszhatok el, valószínűleg néhány ma huang gyógynövényt is, mint az EP / PSE forrásomat, feltéve, hogy tisztességes mennyiségű valami használhatót kapok.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Elfelejtettem megemlíteni. A szupermarketben találtam egy Alum nevű terméket. Ez alumínium-ammónium-szulfát. Tudjuk, hogy működik-e a mi SnB céljainkra, vagy valahogyan el tudjuk-e érni, hogy a mi céljainkra működjön? Ha igen, hogyan?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Azt hiszem, alumínium ammónium-szulfát ez egy nem. Nem szabad feladni, minden alkalommal, amikor megpróbálsz tanulni sikerül vagy nem sikerül. Nyilvánvalóan meg akarod csinálni, és ez értékes és elveszett művészet. Szerintem nagyon jó lenne, ha nagyszerű drogot tudnánk kakasozni egy popsüvegben. Láttam néhány dolgot, amin lehetne javítani. Ha olvasod a tudományos kémiát, vesznek acs és reagens minőségű vegyszereket és desztillálják őket, így általában valószínűleg. Mindenképpen egy shake and bake-hez mert lehet, hogy nem tisztítod meg kell olvasnom újra ez egy csomó
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Nem vagyok a rázd és süsd módszer híve. Csak egyelőre praktikusnak találom. Azzal dolgozom, ami körülöttem rendelkezésre áll. Hosszú távon, különösen egyelőre, nem fogom tudni a végtelenségig ellátni az ammónium szükségletet. Így előbb-utóbb nem lesz más választásom, mint a HI útvonal, felhalmoztam a gyufáskönyveimet és az I2-es palackokat. Még mindig hiányzik néhány felszerelés és egy jó forrás az EP/PSE számára.

Őszintén szólva már túl sokáig vacakoltam. Végre elértem azt a pontot, ahol elegem van és belefáradtam abba, hogy mindenkivel és mindennel foglalkozzak, és semmi sem fog változni vagy javulni, amíg nem szakadok el és nem csinálom egy kicsit a saját dolgomat. Szóval, tartok egy kis szünetet, és bosszúból visszatérek. Úgy gondoltam, hogy tavaly felkészülök az idei évre, de végül ezt elbasztam, mert elhittem mindazt a sok édes semmit, amit mindenki mond nekem. Túl sok ember van itt, aki a kedvességet gyengeségnek veszi, és még több szarság, az emberek baszakodnak a pénzemmel, és így tovább, és így tovább. Elegem volt belőle. Azt hiszik, hogy szükségem van rájuk... mintha tőlük függenék, hogy mit kell tennem, vagy valami ilyesmi, a nehezebb úton fogják megtudni, hogy a magamra hagyva boldogulni fogok. Hát... lekéssék a buszt... ennyi az egész. Szomorú történet, mi? Mindegy, bocsánat a fecsegésért...

Siker vagy kudarc, sokat tanultam sok különböző aspektusról néhány különböző dologról, természetesen a tudás és a tapasztalat új csészékbe fog ömleni. Nem arról van szó, hogy "bedobom a törülközőt" - még mindig dolgozom azon, hogy ezt az oldalt tárcsázzam, ha csak az utókor számára, és talán azért, hogy a legújabb és legnagyobb SnB'er-ként kerüljek a lapos földre. Csak tényleg abba kell hagynom a hülyéskedést, és néhány jó sikert kell elérnem, és van valami termék, amitől megszabadulhatok. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ne kapjak többé semmilyen visszatérítést... A pénzhiány végre eljutott arra a pontra, ahol, mint mondtam... ki vagyok akadva. Mostanra már többször is megvolt az összes pénzem, amit be kellett volna fektetnem, de amikor egyszerre 20-40 dollárért kapom, nem tudom megtartani. Tehát ez az a hely, ahol ez az igazságos harag, helyesen alkalmazva, a hasznomra válhat - segít újraértékelni a jelenlegi helyzetemet és azt, hogy kik a barátaim valójában....

Azt hiszem, sok ilyen OTC termék több meglepetést tartogat, mint amire számítottunk, mint amire számítottunk, vagy mint amit elhitettek velünk. "%100 aceton" ... Igen... baszd meg... minden, ami a képen maradt, szar volt? - Az aceton desztilláció maradéka? Ez úgy nézett ki, mint a tartalom majdnem 1/5-e. A francba...
 
Top