Változások a fórumszabályokban

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Úgy gondolom, hogy a "ne vásároljon tőlem" jelző felesleges és elkeserítő. Bárkinek, aki ezen az oldalon vásárol, el kellett volna olvasnia a szabályokat, és azok elég világosan kimondják, hogy az eladók és a gyártók az engedélyezett eladók, így bárki, aki nem jeleníti meg a plakettet, amely ezek egyikét jelzi, nem támogatja az oldal az eladást.
Úgy érzem, mintha kaptam volna a dunce sapkát, és előre leültettek volna a sarokba.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Alábecsülöd az emberek hiszékenységét és ostobaságát. Az ilyen embereket szeretnénk megvédeni itt mindenféle átveréstől.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Igazad van haver. Amint illegálissá vált, hogy egyszerűen csak menjünk és öljük meg a bosszantó embereket... minden lejtőre került. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Az üzenettel nincs gond, de a megfogalmazás biztosan nem szerencsés, az értelmes emberek számára* ez kissé becstelenül hangozhat. Emellett minden tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyenek nem riasztanak el senkit rossz szándékkal, de inkább a becsületeseket bosszantják.

*az értelmes emberek fél Ázsia és egész Lengyelország ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tetszik az a tény, hogy a cím státuszát adja meg, hogy ne vásároljon tőlem, egyértelművé teszi, hogy kik az eladók és a gyártók. Bármilyen tranzakciót végzett egy olyan személlyel, aki a ne vásároljon tőlem, egyértelműen a saját kockázatára és bizalmára.

Emellett azt is megnézem, hogy mióta van egy személynek fiókja. Lakó vagy tag, aztán milyen tevékenységet végeznek itt. A nyílt jellege a profilok itt, hogy megtekinthessük ezt az információt, segíthet a bizalom egy személy. Én úgy látom, hogy többnyire mindannyian barátságos idegenek vagyunk.

Aztán ott van a kémia szempontja, a kevés vagy semmilyen tapasztalattal nem rendelkező emberek más oldalakon teljesen megalázóak lennének. Csak azért, mert a képességeiket meghaladó kérdéseket tesznek fel, itt sokkal elnézőbb, és a biztonságról, az oktatásról és nem a kérdéseket feltevő személy kiközösítéséről szól.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
A legfontosabb dolog, hogy minden tag biztonságban maradjon, amire szerintem az adminok mindent megtesznek.
És egy másik dolog, hogy az összes szintetizátor itt elérhető máshol is, de ami ezt a helyet egyedülállóvá teszi, az az, hogy belső tippeket kapsz arról, hogy hogyan lehet jobban csinálni őket megvásárolni azokat az embereket, akiknek már van tapasztalatuk, hogy csinálják őket.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Az is nagyszerű lehetőség, hogy a szükséges vegyi anyagok beszerzése közvetlenül a fórumon történik. :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ez mindig egy szerencsejáték :) Örülök, hogy jó beszállítóim vannak az előanyagaimhoz, és el tudom képzelni, hogy egy kezdő számára ez egy zűrzavar...sok tesztelés és csalódás. :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Nagyon igaz ez a fórum Isten ajándéka voltam küzdöttem 4 év kötelező prekurzor szállító, mint én nagyon érdekel a titkos kémia, és a legjobb része az, hogy ezek a státusz csökkenti az átverés számát, szeretem a fenséges kert vendit modellek
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ez valóban így van!

Mi ez a fenséges kerti automatamodell? Mi az a hely?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ez teljesen a bizalomra épül nincs letéti letét nincs ez egy pszichedelikus dw fórum ők az Új eladó megbízható eladó ans szupersztár, ha jól emlékszem, a jelet egy rendszergazdának kell érvényesítenie, mielőtt hozzáférést kap a fórumhoz.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ez érdekes :) Van egy linkje a számomra?

A teljesen bizalomalapú nagyon pszichonautikusan hangzik számomra. :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ami a 4. pontot, a csoportok feloszlatását illeti:
Elismerem, hogy a csoportok tartalmának minden tag számára hozzáférhetőnek kell lennie. Emellett bármi, ami egy ilyen BB-re felkerül, az közkincs. tartósan és senki tulajdona, amikor a fórumok tulajdonosai ezt elfelejtik, és azt hiszik, hogy a felhasználók által közzétett tartalmak az ő tulajdonukban vannak, az a vég kezdete. Ezt láthatjátok, ahogyan ez most a reddit esetében kibontakozik.

Tehát a csoportok tartalmát sem szabadna elrejteni, a hozzászólási jogosultságoknak a csoport tagjaira kell korlátozódniuk, ennek sok jó oka van, és ezek elég nyilvánvalóak, a vita minőségéről van szó, és arról, hogy a rövid távú profit helyett a konkrét szempontokra, például a termék tisztaságára lehet összpontosítani. Vagy a profitra bármi mással szemben, miért ne.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Üdvözlöm!
Miért tűnt el a gyártói státuszom?
Megkaptam, és elrepültem nyaralni üzleti ügyben,
megérkezésemkor a státuszomat nem találták meg. Elküldtem az összes fényképet a laboratóriumról
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Miért van szükség a gyártó státuszára a fórumunkon?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Gyártó vagyok, ez nagyon egyszerű.
Ha vannak komoly javaslatok, akkor készek vagyunk együttműködni és kölcsönösen előnyös feltételekkel prekurzorokat szállítani és embereket képezni. Mindezen hónapokban nem komoly leveleket kaptam személyes üzenetekben, amelyekben az emberek nem értik, hogy mit akarnak.
Bebizonyítottam Önöknek, hogy én vagyok a gyártója szinte minden olyan anyagnak, amelyet kereskedelmi forgalomban használnak.
Mint közönséges felhasználó, egy személy nem érdemel kellő figyelmet másoktól. A gyártó egy másik szint.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Helló, Hank! A szabályok megváltoztak, ahogy láthatod. Most már a BB Marketben vagy a BB Listingben kell hirdetésekkel rendelkeznie a gyártott anyagokkal ahhoz, hogy ilyen státuszt kapjon. Nem korlátozzuk, hogy az árucikkeket ömlesztve tegye közzé.

Ha vissza akarod kapni, kérlek, adj fel hirdetéseket a termékeiddel a piacra.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
ily módon elveszíti a kiváló vegyészeket, akik pénzt keresnek az emberek képzésével és a reagensek eladásával, abból, amit levontam, most a gyártó kénytelen eladni itt a gyógyszerfórumon. Sok gyártó ezt szenvedélyből teszi, nem a profit és a baj a törvénnyel, ha valami 18 éves drogosnak ad el. Aztán megy a rendőrségre és nyomozást indít. Ha ez a politika ez soha nem lesz egy fórum az emberek szenvedélye csak a *****unows és a dílerek, akik egyáltalán nem ismerik egymást a kémia és azt akarják, hogy olyanok legyetek, mint pablo escobar hahah
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Hé BB csapat :)

Sokat gondolkodtam a descicion, hogy távolítsa el a csoportokat a fórumról.

Megértem, hogy mennyire fontos a fórum kereskedelmi szekciójának jobb moderálása, és ezért a kereskedelmi csoportok tiltása.
De mi a helyzet a helyi csoportokkal vagy az egyszerű közösségi csoportokkal?

Nem lenne-e előnyös a közösség számára, ha ezeket fenntartanánk, mivel gyakran ezeken a helyeken az új felhasználók könnyen találhatnak kapcsolatokat az országukban vagy a szakterületükön.
Úgy érzem, hogy a közösségi csoportok + helyi csoportok megtartása, és inkább egy moderátor bevezetése, aki közelről figyelheti a csoportokban zajló tevékenységeket, többet használna a fórumnak, mint az összes csoport betiltása :)

Üdvözlet,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Ezért jelentek meg a sávok. Mi is ugyanezt gondoltuk.
De van egy probléma, hogy nem tudjuk őket minőségileg moderálni. Inkább nyitnánk egy külön szekciót a fórumon minden nyelvi csoportnak/országnak.
De ehhez találni kell valakit, aki képes moderálni a szekciót. Vásároljon hirdetést, népszerűsítse a fórumot a helyi piacon. Teljes mértékben szenteld magad ennek a munkának. Ez a tevékenység nem lehet hobbi, ez legyen a főfoglalkozás.

Ha készen állsz rá, küldd el a fejlesztési stratégiádat, és megbeszéljük az együttműködés feltételeit.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jó hallani, hogy nyitott az ilyen dolgok megvitatására.

Azt hiszem, a legjobb, ha mindent a DM-ben beszélünk tovább :)

További szép napot!
 
Top