5-MeO-triptamin szintézis melatoninból

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Valakinek meg kellene tennie azt a plusz lépést, és a savasítás előtt vagy helyett hozzá kellene adni egy dimetilálást, hogy

5-meo-dmt....(?)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Az első lépésben az acetilcsoport hidrolízise (N-mentesítés) történhet mind savval, mind bázissal (amit én választanék), de valószínűleg nem erre gondolt a savasítással, és ez adja a primer amin (R-NH2) mexamint, amely tovább dializálható (a dimetil csak egy népszerű választás sokak között), és a preparatív józan ész által az N izolálásának és tisztításának egyszerű módszere,N-dialkil-5-MeO-triptamin előállítása a hidroklorid só HCl-lel történő képzése, így egy stabil fehér (a mexamin-hidroklorid esetében) szilárd anyagot kapunk a barnás szilárd anyag helyett, amelyet jobb, ha a fagyasztóban tárolunk szabad bázison.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Én 5-meo-dmt-re gondoltam, és ez volt a természetes gondolatom, mert ebben a formában füstölhető, és ez egy természetes forma, amely növényekben és a Colorado folyó varangyainak váladékában fordul elő. vit is könnyen előállítható dimetilálással, ha a monamin az etánrész terminális pozícióját. Ez egy csomó bizonyítottan jótékony hatásai nem bizonyítottak a dialkil fajta és 30 mg adagolás az áttörés élményét
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
mindezek az anyagok legálisan elérhetőek számomra, hogy megvásárolhassam. ive elolvasta a megjegyzéseket, és látta, hogy nem aktív, és más 5meo vegyületek prekurzora. Lesz könnyű, hogy 5 meo mipt, ez az egyetlen chem im érdekel a triptaminok. dipt is működne.
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Nos, a melatonin ömlesztett mennyiségben viszonylag alacsony áron kapható, és a melamin könnyen kinyerhető belőle tisztességes hozamban, az 5-MeO-trypamint néhányan itt a fórumon is árulják (ellenőrizze a listákat). A kereskedelmi mexaminból (5-MeO-triptamin) jobb, mivel várhatóan nagyobb tisztaságú lehet. Az alkilezési reakciót hagyományosan formaldehiddel és STAB-bal (Na-triacetoxi-borohidrid) végzik, jobb a hozam, ha formaldehid-biszulfit addíciós vegyületet használsz, de egyszerű is megteszi, valamint STAB helyett NaBH4 is. Az 1,2-diklóretán tűnik a választott oldószernek, valamilyen okból kifolyólag. Egészségünkre!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A szimmetrikus termékeket könnyebb előállítani, mint például a DMT, a DET, a DPT és a DIPT, amely különös hatással van a diizopropil-triptaminra (5MeO nélkül) a hatások 100% -osan hallhatóak. Az 5-MeO-MIPT menő, de trükkösebb a mexaminból is.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Köszönöm szépen a választ. Im valójában új az egész, és ive olvasott széles körben a vegyi anyagok én készíthetek keresztül jogi útvonalon. Az 5-meo-triptamin az egyetlen prekurzor, amelyet elő tudok állítani, mert az összes ehhez szükséges reagens és vegyi anyag legális az országomban, és elég olcsó, kivéve a melatonint. A többi vegyülethez legalább 1 illegális prekurzorra van szükségem. Ezért egyelőre az 5-meo-t választom. Van egy kérdésem - Ive csináltam alapvető DMT extrakció MHRB tudom, hogy ez nagyon egyszerű, összehasonlítva a szintézis a vegyületek itt tárgyalt, de im egy jó utasításokat követő. Gondolod, mint egy teljes újonc, követhetem az utasításokat és szintetizálhatom az 5 meo mipt vagy legalábbis bármelyik vegyületet, kivéve a mipt-et. ? ez pusztán a kíváncsiságom alapján, és nem áll szándékomban felskálázni és eladni. És én tényleg nem akarok vásárolni szürke legális chems kívülről. bár nem rendelkezünk semmilyen analóg törvény még mindig nem akarom kockáztatni rendelni tryptamine prekurzor. 100 $-ban kaphatok minden vegyi anyagot említett ebben a post. és egy másik 100 $ üvegeszközökre im jó, hogy menjen. mit javasolsz?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
úgy érti, hogy DMT,DET,DPT-t készíthetek triptamin prekurzorral, és könnyebb, mint 5-meo-mipt triptamin prekurzorból? bocsánat a hülye kérdésért im új itt, és megpróbálok minél többet tanulni az összes kémiai terminológiával.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A melatoninból 5MeODMT, 5MeODET és só is származhat. Az olyan egyszerűeknél, mint a DMT, DET és só on a triptaminból indulunk ki.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Könnyű lenne triptaminból mipt előállítani? Ha helyesen követem az utasításokat? Vagy ez bonyolultabb, mint a megadott utasítások
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Jó kérdés, a nitrogén alkilezése egy imin (nitrogénnel kettős kötésű szén) átmeneti képződésén keresztül történik, amelyet az imin redukcióra legszelektívebb STAB redukál. Ha azt akarjuk, hogy a nitrogén mindkét szubsztituens-je azonos legyen, akkor sokkal egyszerűbb, ha a metil helyett sztoéchiometrikus mennyiségű, mondjuk formaldehidet adunk hozzá. A mipt esetében a triptamint (MeO-val vagy anélkül az 5. oldalon) először acetonnal kell kezelni, aztán RHN-iPr-re redukálni az imint, majd formaldehiddel kezelni és redukálni. Az alkilhalogenidek hírhedt a halogén kvaterner ammóniumsó képződéséről, így a MeI kizárt. Egy másik szer a dimetil-szulfát, de ez súlyosan veszélyes. Aceton imin, majd redukció, amit Me2SO4 kezelés követ, ahogy én látom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Az is valószínűsíthető, hogy a melatonin hidrolízise egyszerűbb és nagyobb hozamú lenne, mint a triptofán dekarboxilálása. Az árban is van különbség... a triptofánnal kapcsolatban tudnia kell, hogy az LD (racêmic) ugyanolyan jó, mint az optikailag tiszta L-Trp, csak abban az esetben, ha olcsóbb. Melatonint láttam szuper olcsón akár kilós mennyiségben is, ha úgy negyed kilót vagy többet veszel ... 15-25g-ot én is szívesen fogadnék. Nekem van kb 5g és hidrolizálni kéne, metanolos KOH-val volt sikerem.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Igazán nagyra értékelem a részletes válaszát. Ive ellenőrizte egy szál, ahol a felhasználó sikeresen mipt. Mit gondolsz, meg kellene próbálnom? én egy teljesen kezdő vagyok, de jól követem az utasításokat. mi a véleményed egy teljesen kezdőről, aki triptamint szintetizál, majd mipt-et készít belőle?
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Az én országomban 200 dollárba kerül egy kg melatonin. de 20 dollárért 100 g melatoninhoz juthatok. a többi vegyszer 10 dollár alatt van.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
ez pusztán a kíváncsiságomon alapul, hogy megpróbáljam ezt az anyagot készíteni, és csak személyes fogyasztásra. így még akkor is, ha minden egyes vegyi anyagból 2G van im több mint boldog! haha! haha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Örülök, hogy nem az anyagi haszonra gondolsz, amikor a Kémiával foglalkozol. Az érzés, amit akkor kapsz, amikor veszel valamit, amit magad készítettél, vagy kaptál valakitől, akiről azt hitted, hogy a preparatív sötét művészetek. Ebben a pillanatban egy D-ampot élvezek egy haveromtól, aki az én javaslatomból lett vegyészmérnök. A melatonin ára nagyon jó, bárcsak én is ilyen alacsony áron juthatnék hozzá, de aztán megint csak egy kis része van a korábbi laboromnak, és néhány kulcsfontosságú hiányzó elemet meg kell vásárolni. Dolgoztam triptaminnal mind az otthoni laboratóriumomban, mind az akadémiai környezetben, és azt javaslom, hogy legalább két szimmetrikus terméket dimehyjl és diizopropil csináljon, akkor lehet, hogy tudja az utat, hogy mipt. Mivel a melatoninod annyira megfizethető, nem látom értelmét, hogy szubsztituálatlan triptaminnal gyakorolj. Legyen óvatos az 5MeO-k fogyasztásával vagy véletlenül kölcsönhatásba lépnek az 5MeO-kkal, ezek erősek és előnyben részesítik, hogy a megfelelő pillanatban szívesen vegyék be. A melatonin hidrolízisét végeztem, és néhány véletlen vezetett egy szép módja annak, hogy jól megtisztítsam, de ez a notebook elveszett.
 

SonOfJessieBerg

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
nem tudok várni, hogy elkezdjem az utazást. a vegyi anyagok itt olcsóak, de nincs tapasztalatom a vásárlásukban, így sokat kell kutatnom a vásárlás előtt. Először mindenképpen kipróbálom a könnyebb anyagokat, amelyeket említettél. Igen, ez az 5 meo aktív mg-ban. Biztos leszek benne, hogy óvatos leszek. Köszönöm a segítséget. :D
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nagyszerű szintézis :)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Alapvetően ugyanabban a helyzetben vagyok, mint az OP, csak iv próbáltam a keton katalízis oof triptofán triptaminná ciklohexanon segítségével.
Iv háromszor próbálta meg a ródium irodalom szerint, és két alkalommal a triptofán nem is oldódott, az egész csak sötétbarna (az oldószer) lett, és a ragacs (amely feltételezem, hogy a nem átalakított triptofán volt) sárga volt.
A második nekifutásra azt gondoltam, hogy bassza meg, és sokkal több ciklohexanont adtam hozzá, és ez feloldotta a triptofánt.
Ezután DCM-mel vagy metilén-kloriddal kevertem, és most szódabikarbónát vagy szódabikarbónát kell vennem, hogy kimossam.
Majd megfigyelem, hogy mi történik - lehet, hogy be kell tennem a fagyasztóba, hogy kiomoljon belőle a triptamin - ha valóban van benne!
Ami a sárga ragacsot illeti, iv ugyanezt tette. DCM-mel extrahálom, majd kimosom - a dolog, ami elriaszt, az az, hogy soha nem szűnt meg por lenni a lombik alján. Nem engedett ki egy csomó buborékot, de ezt teszi, amikor amúgy is visszaáramlik🤣
Azt mondanám - szintén teljesen kezdőként, ez egy elég nehéz reakció, hogy jól csinálja.
iv is próbálkozott a borsmenta vagy a lándzsásmenta átváltási módszerrel, sikertelenül.
Tbh, most épp azon gondolkodom, hogy a ciklohexanont egy másik reakcióhoz használom egy bizonyos borsból kivont és előállított anyaggal. Meglepett, hogy milyen egyszerűnek tűnik tbh.
Bárcsak valaki csak helyesen írná ki a szintéziseket (hacsak nem csak én vagyok ilyen).
A TLC-t még egy kicsit tanulmányoznom kell - megvannak hozzá a szilika lemezek és az apró kis üvegcsövek.
Szerintem a YouTube-ra azért van szükség, hogy a feketebors kivonatot, ami nálam van, piperinné, majd piperidinné tisztítsam.
Onnan TUDOM, hogy a ciklohexanon rendkívül hasznos lehet a PCC előállításához.
Ismétlem, nem akarom növelni vagy eladni - azok a napok már régen elmúltak. Megcsináltam a nyújtásomat az eladásra, és most maradok magamnak.
Úgy gondolom, még ha egy gramm triptofánt is át tudok alakítani triptaminná - számomra ez megéri.
Alapvetően egy évet adtam magamnak, hogy DMT-t, DET-t, DPT-t állítsak elő, ahelyett, hogy egyszerűen kivonnám a gyökérkérget, ha rájövök, hogy elég DMT-t készíthetek magamnak egy életre....🤷‍♂️🤔👍
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Lehet, hogy nem vette észre, hogy a ciklohexanon egy karbonil, és vízmentes körülmények között kész reagálni aminnal, hogy a ciklohexil-imin képződjön, lehet, hogy csak kevésbé alkalmazható ebben a konkrét esetben. Évekig olvastam tihkal, mielőtt rájöttem, hogy az oxalil-klorid két moláris egyenértéknyi indollal reagálhat, és végleg elrontja azt a tételt. Tényként tudtam, hogy a triptaminok több tapasztalatot és gondos kidolgozási részleteket igényelnek, mint például a laboratóriumi hőmérséklet, a környezeti nedvesség és az inert gáz. Igaz, hogy a LAH elavult, és olyan dolgokat kell beszerezni, mint a Red-Al az indol-3-il-glioxilamidok biztonságos redukciójához triptaminokká tűzveszély nélkül.
 
Top