Lihtsaimad retseptid

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Bupropioon
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Miks Bupropioon?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
See on katinoon, ja seda on üsna lihtne saada, on seal niikuinii liiga muuta selle struktuuri midagi kasulikku.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Viited olid lihtsalt teadlased, kes ütlevad, et teised teadlased viitavad sellele, et see võib olla aktiivne. Puuduvad imperatiivsed andmed või isiklike kogemuste aruandlus. Ei mingit aju skaneerimise mri või keemilise või aktiivsuse analüüsi.
Metaboolsed teed ja tooted, mis on peidetud tasulise seina taha, tähendab, et ma võin lugeda ülevaadet või kokkuvõtet, kuid Wiley online või teadustöö värava ect. Tahavad, et ma maksaksin 30 dollarit või midagi, et näha kogu dokumenti. Ma usun, et üks paber tõi esile 13 esimese läbimise ainevahetusprotsessi, nii et jah, ma olen teadlik, et on rohkem kui 1.
MAO-a muudab nn dmt inaktiivseks. MAO-b muudab fenüületüülamiini inaktiivseks. Need on metaboolsed protsessid. Väita, et esimese astme ainevahetus on ebaoluline on....insane. kindlasti, sa võid seda üles tulistada või suitsetada, et mõned protsessid mööda lasta, kuid ma ei ütleks, et see muudab selle "ebaoluliseks".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
See on absoluutselt ebaoluline, kas see on aktiivne või mitte, kui seda saab mööda minna. Kas sa oled narkootikumides või midagi? Teie enda kummaliste kriteeriumide järgi, mis on aktiivne või mitte, ütlete, et DMT on mitteaktiivne ja see on täiesti hullumeelne asi.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,405

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
See on kindlasti teistsuguse iseloomuga kui seente söömine, kui te nuusutate 4-aco erinevalt selle söömisest enamikule, kes on seda proovinud. Loomulikult ei pea te võtma 10x nii palju, kuna te saate ikka veel psilotsiini metaboliiti koos kõigi teistega. DMT ei ole suukaudselt aktiivne esimese läbimise tõttu, mistõttu ma ütlesin teile, et esimene läbimine ei ole oluline, kas midagi on aktiivne või mitte. Igatahes, isegi kui kõik asjad oleksid psilotsiini ja 4-aco-dmt vahel võrdsed, mis puudutab mõju, oleks 4-aco-dmt ikkagi parem, sest see on palju stabiilsem.

Selles redditi teemas on mõned anekdoodid, kuidas 4-aco-dmt nuusutamine on erinev:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ma annan teile isegi tõenäosuse, et kui te paneksite psilocybe liigi eosed lehma väljaheitele, mis on koormatud 5-MeO-DMT-ga, siis tuleksid välja 4,5-HO-MeO-DMT-d sisaldavaid seeni. Nii väldite 10-etapilist sünteesi, kasvatades psühhoaktiivset seent, mis ei sisalda ebaseaduslikku narkootikumi."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ma pean selle välja kirjutama, kuid ma ütlen, et ei, te ei saaks seda tootena
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
San Pedro hankimine on üsna lihtne. Kuivatatud san pedro "nahad" on minu sõnul veidi raskem, kuid teostatav. Ekstraheerige see, kasutades "Cieolo" tek, hankige Peyote vektorgraafika, laske see teha templiks ja pressige meskaliini tablette.

GHB valmistamine on samuti üsna lihtne. Eriti kui saate hankida GBL geeli või BDO eemaldajat.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Tahaks näha bk-mdea aka etüüloon.
4-mec ka. 4-fa. O-dsmt. Lihtsalt mõned, mida ma tahaksin näha
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Milliste ainete sünteese soovite selles jaotises näha?
Milliseid sünteesijuhiseid peaksime püüdma teie jaoks lihtsustada? Kirjutage sellesse teemasse.

MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA
Sassafrasõlist kui ka katekoolist lähtudes.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Lihtsaim viis MDMA valmistamiseks PMK POWDER??
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
PMK pulber => MDP2P => MDMA NaBH4 reduktiivse aminatsiooni kaudu.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi võib postitada lihtsa laboratooriumi seadistuse, kasutades 20L reaktorit kui viide ülejäänud vajalikele seadmetele, TIA
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
püüan teha metamfetamiini, kuid see ei toimi, abi, aitäh
 
Top