25B-NBOME süntees bensaldehüüdidest nitrometaaniga

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Arvatavasti räägin ma lihtsalt iseendaga, kuid tundub, et nitrostüreeni oleks lihtsam redutseerida 2,5 MO-PEA-ks Zn & HCl abil...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ei, te ei saa jätta ühtegi sammu vahele, olles saanud küllastumata aine või kaotada saagist. Vesivabades tingimustes võib äädikhape koos tsingiga töötada paremini. Kui ainult te ei võta veevaba HCl-hapet.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Aitäh, te peate proovima kasutada happelist hapet vesinikkloriidi asemel ja vaatama, kuidas see toimib...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sa arnt räägi üldse iseendaga. See on minu jaoks väga huvitav artikkel, mida ma kogun oma varusid proovimiseks. Mulle meeldib mõte, et mul on selline võimas psühhedeelikum! Ma ei oleks sellega kunagi vastutustundetu ja ei üritaks seda happena edasi anda - see on minu arvates need uimastid hävitanud. See muutis inimeste suhtumist nbomes, kui inimesed hakkasid surema, sest ajakirjandus tahab ainult rõvedat lugu!
Mina isiklikult doseerisin neid ALATI vastutustundlikult ja leidsin, et need on head psühhedeelsed ained! Ka 2cb omamine oleks esmapilgul armas, olgem ausad. Ma võibolla pean ostma 1/2kg 2,5-dmo bensaldehüüdi. (Sõna otseses mõttes, sest ma ei leia kedagi, keda ma usaldan, kes mulle vähem müüks!). On nii palju erinevaid asju, mida saab teha 2,5-dmo bensaldehüüdiga, nii et kuigi lõpptoode, mida ma otsin, on rohkem samme, kui kui ma ostaksin trüptamiini, on fakt, et trüptamiiniga ei ole nii palju, mida saab teha, mis huvitab mind nii palju kui fenetüülamiinid - tollerentsuse tõttu eelistan ma väga psühhedeelseid fenetüülamiine trüptamiinidele (üldiselt - on mõned outliars tho).
Gotta love alibaba...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Proovige lugeda see võib teid huvitada?
N-(HALOGEENITUD) BENSÜÜLANALOOGIDE SÜNTEES SUPERPOTENTSETEST SEROTONIINI LIGANDIDEST
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

2003. aastal viisid esialgsed uuringud järeldusele, et N-2-
metoksübensüülsubstitutsioon, mitte ainult fenüületüülamiinide, vaid ka
fenüülisopropüülamiinide, trüptamiinide ja 3-(2-aminoetüül)-(1H,3H)
kinasoliin-2,4-dioonid, mis on seotud tüüpilise 5-HT2 retseptori antagonistiga
ketanseriiniga, on eriti kõrge afiinsus 5-HT2A retseptorite suhtes5.

Kõik, keda ma tean, armastavad 25I üle 25B ja 25C, see on suurepärane psühhedeelikum ja kerge meelega...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
arvan, et olen võib-olla kuulnud sellest paberist, ma vaatan.....

ma tean, et keemia on hetkel praktilises mõttes kaugelt üle minu peade.

Püüan ikka veel vähendada minu tehtud 3,4,5-TMONS-i vastavaks PEA-ks. Iv õnnestus see kord päris kehva saagisega NaBH4/CuCl2 meetodi kaudu, kuid veel ei ole piisavalt palju kasutatav. Mul on paar erinevat nitrostüreeni / nitropropeeni, mis kogunevad minu proovikogusse mo, ma mõtlesin, et id töötan sellega, mida mul on kõige rohkem, kuni ma saan seda õigesti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jah. Võib võtta veel aasta aega. 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Mul on raskusi 2-metoksübensaldehüüdi hankimisega 4. sammu jaoks, kas seda saab asendada 4-metoksübensaldehüüdiga või on soovitus mõne muu ühendi kohta?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Tere härra, mul on raskusi 2-metoksübensaldehüüdi hankimisega 4. sammu jaoks, kas seda saab asendada 4-metoksübensaldehüüdiga või on soovitus mõne muu ühendi jaoks?
 
Top