p2p alates bmk sünteesi kinnitatud?

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nüüd tehti @Acab1312 (kogu tänu kuulub talle) sisendiga sõit ja tulemused olid üsna korralikud.

2000ml 85% fosforhapet kuumutati umbes 65°C-ni. 1500g BMK 5449-12 lisati väikeste portsjonite kaupa ja segati. Reaktsioonisegu kuumutati 135°C-ni ja refluksis 4 tundi.
Kihid eraldati ja vee/vasinhappe kiht ekstraheeriti DCMiga. (naljakas on näha, et DCM kiht on üleval, kuna fosforhappe tihedus on suur). Kombineeritud ekstrakte pesti vee, soolvee ja küllastunud sipelgaanilise lahusega, et pH oleks neutraalne.

Pärast kuivatamist veevaba naatriumsulfaadi kohal aurustati lahusti tavalise rõhu all.
Saadi 818 ml (813 g) kuldpruuni toor-P2P-d. Saagis: 80,93%
ZEvun9WcL2











Toores P2P destilleeriti vähendatud rõhu all, et saada 656 ml (652 g) kahvatukollast, puhast 1-fenüül-2-propanooni ehk P2P, fenüülatsetooni. Saagis: 64,90%.

Wd0vscU73f


Puhta P2P imeline lilleline lõhn on lihtsalt imeline.
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Thnx mees tõesti armastan seda meetodit. Kas te saate selgitada, kuidas te pesete oma p2p ja viia ph neutraalseks? tahaks näha suhteid
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pärast happe lisamist on pH alla 3 ja RM värvus muutub roheliseks. Väga kummaline, ma ei tea, kas ma tegin seda õigesti?
3OhpvISBLE
PVGNRUKBla
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tere. Palun kirjeldage selgelt oma samm-sammulist menetlust, kui soovite abi saada. Kas olete kindel, et kasutasite BMK glütsiinhappe naatriumsoola?

P.S. Seal on BB foorumi õpetus koos heakskiidetud juhendi ja videoga
QG8M0Bnzq6
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Kontrollige selle sulamistemperatuuri, see ei näe välja nagu P2P
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pärast kuumutamist 90 kraadini on värvus endiselt sama. Kas sammudes on midagi valesti? Või ei ole see pulber 5447?
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Seega on teie ekspertarvamus ja soovitus, et aine sulamistemperatuuril tuleks teostada umbes 133 kraadi Celsiuse järgi ja kasutada kondensaatoritoru, et mitu tundi refluksida, eks?

See aine on 70-90 kraadi Celsiuse juures alati väga määrdunud olekus. Nagu pildil näidatud, näeb see välja nagu tass kohvi. Kui see on kihiline, näeb see välja nagu tumepruun õline aine, millel on ebameeldiv lõhn.
8DBq1P0put
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
BMK 5449 on glütsiinhappe naatriumsool. Selle teisendamine P2P-ks toimub järgmiste etappide kaudu:
- naatrium eemaldatakse glütsiinhappest, lisades ekvimolaarse koguse hapet, mis tähendab, et ühe molekuli BMK kohta tuleb üks molekul happe, see oleks näiteks 100 ml HCl 36% 200 g 5449 kohta.
- Glütsiinhape dekarboksüülitakse, CO2 eraldub. See on termiline reaktsioon, see toimib kuumutamisel. Mõni tugev hape aitab siiski kaasa. Aga see on katalüütiline, nii et tegelikult on vaja ainult väga vähe hapet, see ei kulu ära, erinevalt naatriumi eemaldamise osast, see moodustab naatriumsoola, NaCl koos HCl-ga.
- Epoksiid, mis dekarboksüülimisel paljastub, reorganiseerub ketooniks, P2P-ks. See toimub samuti kuumuse abil, kuid te ei pea muretsema, et see toimub automaatselt vahetult pärast CO2 eraldumist, nii et seda võib vaadelda kui ühte sammu.

Nii et 200 g BMK 5449 jaoks piisab 115 grammi HCl 36%, kuid on hea mõte kasutada palju vett. 1 liiter 200 g kohta on ok. Samuti tuleks lisada NaCl, 25 g 100 ml vee kohta või rohkem. Nõudepesumasina regenereerimissool on puhas NaCl ja väga odav. See muudab vee tihedamaks, raskemaks kui P2P, sest te soovite, et see lahustuks ja vesi on juba raskem, nii et lõpuks tekib emulsioon ja see ei ole hea.
Nüüd ma kirjutasin, et reaktsioon on tingitud soojusest. Aga ainult vähe on vaja, näed, et CO2 tuleb välja, sest näed, et see vahutab ja see juhtub juba 50-70 °C juures max. Kui enam CO2 ei teki, siis on reaktsioon lõppenud. Kogu see kuumutamine refluksini, tundide kaupa keetmine on täiesti ebavajalik. Proovige seda. Maksimaalselt 70 °C juures ei ole enam mullid/vahu - valmis. Pärast seda ei juhtu midagi muud kui teie P2P tapmine.
Nüüd on teil P2P peal, nii et kasutage ekstraheerimiseks tolueeni või etüülatsetaat/naphta.
BMK peab olema peenike pulber, ei tohi olla kõvad klombid. Kõige lihtsam on see läbi elektrilise kohvimeski ajada koos mõningase jämeda NaCl-ga, mis niikuinii lisatakse. Seda võib jahvatada otse segatud, külma vee/HCl segusse, kui kõik on sees, siis on temperatuur tõusnud peaaegu 40 °C-ni, nii et te lihtsalt jätkate ja kuumutate ja näete varsti vahutamist. Kuumuta veel veidi, kui vahutamist enam ei toimu, lase jahtuda ja ekstraheeri. Vett on vaja selleks, et P2P oleks rohkem lahjendatud. Kui ei ole piisavalt ruumi, siis kondenseerub see ise, polümeerub, mida vähem vett, seda rohkem P2P läheb niimoodi kaduma. Nii saad 200 g BMK 5449-st 125-130 g ja see on juba puhas (hape tuleb siiski välja pesta) ja piisavalt hea järgmise reaktsiooni jaoks.

Seda saab teha plastmassist ämbris, kui ämbrit soojendada veevannil. Ma mõtlen tõelist ämbrit, nagu need mustad, mida ehitusplatsidel mördi jaoks kasutatakse, mitte seda jama dollaripoest. Neisse saab põhja lähedal augu puurida ja kraani sisse panna. PP, polüpropüleen on siin materjaliks. Sellised tulevad äärmiselt kasuks mitte ainult siin.

Ja jah, mõni aeg tagasi kasutasin ka keerulisemat meetodit (hea eduga), aga ela ja õpi ning püüa areneda, sest stagnatsioon on surm.

Kõike head. Saite seletuse, mis reaktsioonis toimub ja meetodi, mis on välja töötatud selle teadmise põhjal ja paljude praktiliste katsetustega.

Võtke seda või jätke see, sõltub ainult sinust, ma ei hakka seda teemat enam arutama, sest minu jaoks on see lõplikult lahendatud ja ma olen juba edasi liikunud uute asjade juurde.
 
View previous replies…

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
Geniaal😀👍
 
  • Like
Reactions: Sig

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Suur tänu, ma proovisin seda ja see töötas väga hästi. Mul oli esimesel korral probleem, et valmis p2p muutus pärast jahutamist kivikindlaks. Teisel ja kolmandal katsel töötas see suurepäraselt.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kuidas hape välja pesta?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Eraldatud P2P pestakse mitu korda tavalise veega eraldussahvris, ütleme P2P (koos orgaanilise lahustiga või ilma) ja vesi kokku, raputame nagu hull ja mitte ainult üks kord, seejärel laseme istuda ja eraldame kaks kihti. Kui see ei eraldu (P2P põhja), siis lisatakse uuesti pool vett soolveena (küllastunud soolalahus) ja proovitakse uuesti. Lisatud sool paneb veekihi, nüüd raskemal kujul, põhjas eralduma. Tehke seda mitu korda p2P on vees praktiliselt lahustumatu - ei mingeid kadusid. Lõpuks kasutate puhast soolveed, raputate korra ja lasete mitu tundi seista. Soolvesi imeb kogu vee, mis võib olla P2P-s hajutatud, välja, kuid see võtab aega.
Nüüd peaks teil jääma täiesti puhas P2P, mis on vaba happest ja muudest saasteainetest.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
tänu, mis peaks olema lihtne, on vaja N-vormi valmistamiseks muuta ph neutraalseks?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Tänan teid. Ma arvan, et see on põhjus, miks minu saagikus hävis esimesel korral. Ma jätsin p2p nagu on ja oli väga happeline.
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Seekord lisasin leeliselise lahuse ja hakkasin seejärel segama, kuni pH oli suurem kui 10, ja siis hakkas lahus muutuma kohvilaadseks häguseks. Siis lisasin hapet, pH oli alla 3 ja kihid hakkasid eralduma. nagu pildil näha on

JZmT8w1Cd0
S8ZRiCHntx
CijPC6RL4t
 
Last edited by a moderator:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Lugege BMK 5449 protsessi verine kirjeldus ja tehke nii, nagu kirjeldatud. Te kasutasite PMK etüülglütsidaadi meetodit, see on kõik.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Lugege BMK 5449 protsessi verine kirjeldus ja tehke nii, nagu kirjeldatud. Te kasutasite PMK etüülglütsidaadi meetodit, see on kõik.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ametlikus juhendis ei ole mainitud vee vajalikku lisamist enne happe lisamist ja rohke söögisoola lisamist. Vee ja P2P tihedus on nii lähedane, et juba reaktsiooni käigus tekkinud sool on piisav, et muuta veekiht nii raskeks, et lõpuks tekib emulsioon, Rohkem soola takistab seda ja P2P koguneb ülesse, kuna selle tihedus on nüüd väiksem kui allpool oleva soolase vee oma. Samuti põhjustab P2P pidev kokkupuude emulsioonis polümeerumist ja kadusid.

Nüüd on need inimesed ilmselt valanud kontsentreeritud hapet otse BMK pulbrile ja see ei toimi hästi.

@Patton ma soovitan muuta ametlikku juhendit selguse huvides
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Tundub, et ma saan aru! Mulle tundub, et ma ei saa aru. Kas ma olen liiga rumal? Kas BMK on mitut tüüpi? Näiteks 5447, kas erinevatel BMK-tüüpidel on erinevad sulamistemperatuurid?
 
Top